Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Сатанів

Курорт Сатанів з Черкас. Туристична агенція Компас.

Сатанів – одне із старовинних українських містечок, що розташувалось в зеленому куточку українського Поділля. Територія, на якій розташоване місто, як і територія всього Поділля, була заселена ще в сиву давнину.
Найбільшим багатством краю є чудо-вода, що принесла Сатанову світову славу. У 1972 році рада Одеського науково-дослідного інституту курортології та фізіотерапії остаточно підбила підсумки досліджень сатанівської мінеральної води. Цими аналізами довели, що сатанівська мінеральна вода – Збручанська “Нафтуся” – не має собі рівних за ефективністю. Вона має виражену жовчогінну, сечогінну, протизапальну, дезінтоксикаційну дію.
Збручанська “Нафтуся” – вода прозора, має слабкий запах сірководню. Це гідрокарбонатна-магнієво-натрієва вода малої мінералізації, подібна трускавецькій “Нафтусі”. Але на відміну від неї – сатанівська вода містить йод, бром, мідь, марганець, фтор, двовалентне залізо, метаборну кислоту, фосфор. З усіх мінеральних вод – Збручанська “Нафтуся” – єдина, яка в своєму складі має фосфор, цінні мікроелементи, що входять до складу мозку і кісткової тканини.

Як виявилося, тут залягають величезні запаси мінеральних вод на глибині 25-150 м. В курортній зоні, правда, в меншій кількості, є і інші мінеральні води. На глибині 640 м. виявлено хлоридно-натрієво-бромну воду з великим вмістом солей (38 г на 1 л). Це “Солона вода” – розсіл.

Важливим є те, що поклади мінеральних вод розташовані в мальовничому куточку Поділля. Звідси починаються Подільські Товтри, або як їх називають в народі, Медобори – невисока поросла густими лісами гірська гряда. Навколо долини – круті пагорби, товтри, покриті віковічними лісами, буйним різнобарв’ям трав. Як переконливо довели курортологи, в цій місцевості особливий мікроклімат, який дає можливість здійснювати кліматотерапію і, зокрема, геліотерапію майже на протязі всього календарного року.

Чудові умови для відпочинку створила природа на берегах Збруча в районі Сатанова. Береги річки з двох боків покриті лісами. Чисте прохолодне повітря, щебетання птахів, аромат грибів та лікувальних рослин – все тут сприяє оздоровленню.

Санаторії Сатанова
«Поділля»
Аква Віта – Жива Вода
Сонячний Прованс

Курорт Сатанов из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!