Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Східниця

Курорт Східниця з Черкас.  Туристична агенція Компас.

Східниця pозміщена в мальовничій долині, оточеній гірськими вершинами Карпат на висоті 600 метрів над рівнем моря. Найчистіше Карпатське повітря, тиша гірського поселення і найкращі цілющі джерела Європи допоможуть вам відчути себе здоровим і щасливим!
Проїзд: від з/д станцій Трускавець (25 км.) або Львів (130 км.) на маршрутному таксі до Східниці.
Медичні показання для лікування:
Захворювання нирок і сечовивідних шляхів: хронічні пієлонефрити і цистити, сечокам’яна хвороба, стан після оперативного видалення каменів з нирок, хронічний простатит і сечокам’яні діатези.
Захворювання органів травлення: хронічні гепатити, холецистити, жовчнокам’яна хвороба, панкреатит, хронічний коліт і ентероколіти. Дискінезії жовчних шляхів і жовчного міхура.
Захворювання обміну речовин: ожиріння без декомпенсації кровообігу, цукровий діабет в стані стабільної компенсації.
Комплексне лікування: захворювань органів дихання (хронічні бронхіти, ларингіти і фарингіти, трахеїти), кровообігу (атеросклероз, гіпертонія, ішемічна хвороба серця), шкіри (алергічні дерматити, екзема, псоріаз),
опорно-рухового апарату (остеохондроз і кіфосколіоз), периферичної нервової системи (ревматизм, неврити, плексити).

Санаторії Східниці
Східницькі Карпати
Три сини і дочка
Санта Марія
Київська Русь
SPA готель Респект

Основний лікувальний фактор курорту Східниця – джерела мінеральних вод:
джерело №1
Це гідрокарбонатно-натрієво-кальцієва вода. Цю воду слід вживати при таких захворюваннях: сечокам’яній хворобі, хронічних пієлонефритах, хронічних пієлоциститах нетуберкульозного походження, а також при хворобах жовчовидільної системи.
Джерело № 1-с
Вода цього джерела має підвищений вміст органічних речовин. За своїм складом вона схожа на “Нафтусю”, але завдяки великому вмісту гідрокарбонатних іонів має яскраво виражену біологічну лікувальну дію. Цю воду вчені і лікарі рекомендують пити при захворюваннях печінки і сечовивідних шляхів, а також при панкреатитах.
Джерело № 2-с
Це гідрокарбонатно-натрієва вода середньої мінералізації (типу “Боржомі”, “Поляна Квасова”). За фізіологічною дією вода з джерела “2-с” впливає на кислотно-лужний баланс, сприяє зменшенню кислотноутворюючої функції шлункових залоз. Ефективно застосовується при гастритах з підвищеною та нормальною кислотністю, виразковій хворобі, хронічному панкреатиті, коліті.
Джерело №3
Це слабо мінералізована слабо-кисла гідрокарбонатно-кальцієва вода. Вона має сечогінну та протизапальну дію, покращує циркуляцію крові в організмі, при зниженій функції сприяє відновленню нормальної роботи нирок.
Джерело №8, 9, 10 (бювет)
Це гідрокарбонатно-кальцієві води. Їх рекомендують при захворюваннях печінки і жовчних шляхів (хронічні холецистити, жовчнокам’яна хвороба, хронічні гепатити), а також при патології сечовивідних шляхів, нирок (сечокам’яна хвороба, хронічний пієлонефрит). Під дією цих вод посилюється сечовидільна функція нирок, підвищується діурез (виділення сечі), а також фільтраційна функція нирок.
джерело №15
Вода з цього джерела – з високим вмістом заліза, вуглекислоти і марганцю. Вона рекомендована для вживання при хронічних захворюваннях шлунка зі зниженою кислотністю, які супроводжуються анеміями, а також при інших видах анемії, після кровотеч, пізніх хлорозів. Ця вода особливо допомагає у виведенні з організму радіонуклідів.
Джерело №13
За своїми фізико-хімічними властивостями воно подібне до джерела №15. Вода гідрокарбонатно-кальцієва. При вживанні цієї води змінюється секреторна функція шлункових залоз з різною інтенсивністю, зростає вироблення пепсину. Іони двовалентного заліза прискорюють утворення еритроцитів і служать своєрідним будівельним матеріалом для гемоглобіну. Ця вода сприяє виведенню з організму радіонуклідів.
джерело №18
Ця вода має підвищену кількість мікроелементів і біологічно активних лікувальних органічних речовин і мікроорганізмів, характерних для “Нафтусі”. Вона рекомендована хворим для стимулювання жовчеутворювальної функції печінки і нирок. Систематичне вживання цієї води збільшує утворення жовчі, стимулює синтез холаїнів в печінці, зменшує концентрацію холестерину в жовчі.
Джерела №25 і 26.
За своїм хімічним складом – це слабо мінералізовані, гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієві води, що мають всі характерні групи мікроорганізмів як для вод типу “Нафтуся”. Їх рекомендують вживати при захворюваннях нирок і після хвороби Боткіна.

Курорт Сходница из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!