Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Закарпаття

Санаторії Закарпаття з Черкас. Туристична агенція Компас.

Закарпаття – справжня перлина Східної Європи: дзвінке і чисте повітря, що наповнить Вас надприродною енергією, водоспади і круті гори, з висоти яких відкриваються неймовірні панорами.
Головним лікувальним фактором санаторіїв Закарпаття є вуглекислі гідрокарбонатні або гідрокарбонатно-хлоридно-натрієві мінеральні і термальні кремнієві води.
Мінеральні води Закарпаття:
«Поляна Квасова» і «Поляна Купель» – мають універсальну дію на шлункове кислотоутворення, благотворно впливають на хворих з сечовими діатезами, мають сечогінну дію, ефективні для лікування хворих на цукровий діабет, катари шлунку, подагру, захворювання верхніх дихальних шляхів. Використовуються для лікування в санаторіях і пансіонатах «Сонячне Закарпаття», «Солнячна долина», «Квітка полонини», «Поляна», «Перлина Карпат», «Сонячний», «Злата Вежа», «Квеле Поляна».

«Лужанська» – за своїм складом і лікувальними властивостями близька до мінеральної води “Поляна Квасова”. Наявність у воді сульфатів дає можливість використовувати її для лікування захворювань жовчного міхура, печінки і алергічних станів організму. Використовується для лікування в санаторіях «Квітка полонини», «Кришталеве джерело», «Карпати».
«Сойми» – аналог води «Єсентуки-17» з великим вмістом кальцію і заліза, використовується для лікування органів травлення зі зниженою кислотністю.
«Келечинська» – з великим вмістом заліза і кремнію, використовується для лікування захворювань крові та органів кровообігу.
«Шаянська» – з великим вміст кремнію, використовується для лікування органів травлення, в тому числі хворих на хронічний гастрит з підвищеною кислотністю.
«Синяцькі» – сульфідні, сульфатні, кальцієво-магнієві мінеральні води, використовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату і периферичної нервової системи.
«Теплиця» – використовується для лікування захворювань органів опорно-рухового апарату, серцево-судинної та периферичної нервової систем в санаторії «Теплиця».
«Кваси» – єдина мінеральна вода в Україні, яка в своєму складі містить миш’як, використовується для лікування захворювань органів опорно-рухового апарату, серцево-судинної та периферичної нервової систем, цукрового діабету.
«Олегівська» – з великим вмістом кремнію, використовується для лікування захворювань органів опорно-рухового апарату, жовче- і сечовивідних шляхів, обміну речовин і серцево-судинної системи в санаторії «Теплиця».
Термальні мінеральні води з високим вмістом кремнію сприяють нормалізації обмінних процесів в організмі, покращують стан кісткової і хрящової тканин, лікують захворювання шкіри.
Використовуються для лікування в термальних басейнах в санаторіях «Теплиця», «Термал Стар» і «Боржава».

Санаторії Закарпаття
Синяк
Квітка Полонини

Санатории Закарпатья из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!