Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Тернопіль

Тури в Тернопіль з Черкас від Компаса!

Міста Західної України відрізняються своєю колоритною атмосферою, потрапляючи в яку ми починаємо говорити рідною мовою, перейматися традиціями і духовністю.

Тернопіль – самобутній і красивий, зі своєю незвичайною аурою. У цьому місті перетинаються шляхи з Києва до Львова, з Ужгорода до Луцька.
Клімат – помірно – континентальний. Середня температура січня -5 ° C, липня – + 19 ° C.
Тернопіль був побудований на місці, яке називали Сопільче або Топільче, в 1540 році. На той час воно перебувало у володіннях гетьмана Яна Тарнавського. На березі річки Серет був зведений замок, в центрі якого розташовувалася велика площа, де проводилися збори, ярмарки та оголошувалися накази.
Візитною карткою Тернополя є величезне рукотворне озеро площею 300 га. в самому центрі міста. Це мальовниче місце оточене парками з усіх боків. Тернопільський став був побудований на болотах річки Серет майже в той же час, що і саме місто. Острів Закоханих посеред ставу славиться, як один з найромантичніших куточків України. На нього можна потрапити по містку або на човні.
Місто дуже цікаве своїми історичними пам’ятками і архітектурою, які мають риси еклектики і модерну, в ньому безліч парків, скверів та квітучих алей. Архітектурні ансамблі центральної частини міста з пішохідною зоною дають уявлення про характер забудови старого Тернополя. З містом пов’язане життя і діяльність співачки С. Крушельницької, режисера Л. Курбаса. День міста Тернополя відзначається 28 серпня.
Величний Домініканський костел побудований в 1749-1779 роках. Це одна з найкрасивіших подібних споруд в Україні, виконана в стилі бароко.
Один з кращих зразків подільської архітектурної школи XVII століття – Церква Різдва Христового, знаходиться в самому центрі міста, обов’язково зазирнути всередину та оглянути знамениту ікону Тернопільської Божої Матері. Примітно, що храм не має куполів.

Тернопільщина надзвичайно багата на визначні і унікальні історичні та природі пам’ятки.

Свято-Успенська Почаївська лавра на Тернопільщині – одна з найбільших святинь православного світу, друга за значенням на території України після Києво-Печерської лаври. У головному вівтарі лаври зберігається чудотворна ікона Божої Матері, подарована монастирю в 1597 році його засновницею – поміщицею А. Гойською. Паломники прагнуть прикластися до мощів преп. Іова, який був настоятелем монастиря під час протистояння з унією в XVII ст.
Збаразький замок, який по праву називають одним із шедеврів фортифікаційного мистецтва, розташований всього за 20 кілометрів від Тернополя. Він був повністю відреставрований і зараз є справжнім туристичним центром. Тут можна подивитися, як жив рід Вишневецьких: предмети побуту, портрети, рушники та вишиванки. Також в замку є унікальний музей зброї, а в одному з флігелів знаходиться органний зал. У Збаражі також можна заглянути в Бернардинський монастир, побудований в 1627 році.
Палац Вишневецьких – головна резиденція князівського роду Вишневецьких XVIII століття . Розкішний палац в стилі класицизму з елементами французького ренесансу побудував у Вишнівці останній з роду Вишневецьких, великий польський магнат Михайло Сервацій. Над спорудою працювали українські, польські та французькі архітектори протягом 30 років. У 1744 р. маєток перейшов до Мнішеків, родичів Вишневецьких. Вони перетворили палац Вишневецьких на першокласну магнатську резиденцію в стилі пізнього рококо з прекрасною картинною галереєю. Палац вважався найрозкішнішим на Волині. Відвідавши Вишнівець в 1848 р., Оноре де Бальзак назвав його “малим Версалем”.
Домініканський костел в Чорткові побудований в стилі неоготики на початку XX ст. на місці старого собору, побудованого у 1610 р. господарем міста С. Гольським в якості своєї усипальниці. Костел вважається одним з найкрасивіших неоготичних споруд в Україні.
Колегіум Єзуїтів у Кременці. У XVIII-XIX ст. єзуїтський костел був одним з найбільших центрів освіти на подільських і волинських землях. Монахів-єзуїтів запросив до Кременця князь Я. Вишневецький для створення католицького колегіуму на базі братської школи Богоявленського монастиря.
Плебанівський міст-віадук, також відомий як Теребовлянський міст, привертає увагу своїми високими арками на під’їзді до Теребовлі з боку Чернівців. Дев’ятиарочний кам’яний залізничний міст був побудований в 1896 р. при прокладанні залізниці Тернопіль – Копичинці. Сконструйований австрійськими інженерами міст добре зберігся до наших днів і продовжує використовуватися за призначенням.
Джуринський водоспад – це однозначно MUST, за своєю красою він не поступається Карпатським водоспадам і вважається найбільшим рівнинним водоспадом України. Його повна висота – 16 метрів, а ширина – до 20 метрів, він має 3 каскади.
Гіпсова печера Вертеба в Більче-Золотому – одна з найбільших в Європі. Довжина підземних ходів становить 7820 м. У V-IV тис. до н.е. печера Вертеба використовувалася людьми в якості притулку в разі небезпеки. У XIX ст., коли ці землі належали князям Сапегам, в печері було знайдено понад 300 цілих керамічних судин і величезна кількість фігурок, черепків, кам’яних і кістяних знарядь праці, що відносяться до Трипільської культури. У Вертебі відкрита печера-музей трипільської культури, де експонується колекція скульптур і кераміки в трипільському стилі.
Печера “Оптимістична” в с. Королівка, відкрита в 1965 р. львівськими спелеологами – найбільша гіпсова печера в світі! Протяжність дослідженої частини – понад 240 км. Це друга за величиною карстова печера в світі, після “Мамонтової” в США!

Туры в Тернополь из Черкасс – Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!