Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Бердянськ

Бердянськ з виїздом з Черкас. Путівки в Бердянськ з Черкас від Компаса.

Місто Бердянськ розташоване в Північному Приазов’ї на східному березі Бердянської затоки в північній частині Азовського моря.

Бердянськ – одне з найвідоміших і популярних курортних міст на узбережжі Азовського моря, справжня Перлина Приазов’я.

Бердянськ – грязьовий і кліматичний курорт. Лимани і солоні озера, розташовані біля гирла річки Берда коло основи Бердянської коси, містять унікальні цілющі грязі та мінеральні джерела. Основні лікувальні фактори: грязі та ропа лиманів, таласотерапія.

Бердянськ також і морський курорт. Вода в цій частині Азовського моря продовжує залишатися теплою до пізньої осені. Немає різких температурних  перепадів, як у Чорному морі. Любителі морських купань можуть вибирати між Азовським морем і Бердянським затокою.

Любителі тихого і спокійного відпочинку зможуть чудово провести час на Бердянській Косі.

У курортний сезон тут працює понад 300 туристичних баз, пансіонатів, готелів. Під час літніх шкільних канікул функціонує велика кількість дитячих оздоровчих центрів і таборів.

Молодь також дуже любить цей курорт. Для найсміливіших тут є спеціальні екстремальні атракціони, де можна отримати величезний заряд адреналіну. Наприклад, катання на водних бананах або політ над нескінченним морем на справжньому дельтаплані.

Вас чекає  чудовий парк розваг на Приморській площі, найкращий на азовському узбережжі аквапарк “Мис доброї надії”, дивовижний зоопарк “Сафарі”, дельфінарій “Немо”, кінотеатр “Космос” і дуже багато різних кафе, ресторанів і барів.

Однією з найголовніших особливостей Бердянського літа є пляжні вечірки до світанку. Пляжні вечірки в аквапарку і на косі – це те, що ви напевно запам’ятаєте.

Для любителів масових гулянь тут щорічно проводиться більше десяти фестивалів  найрізноманітнішої тематики.

Варіанти розміщення :

Макарова
PLAYA DEL MAR
Азовська

Бердянск с выездом из Черкасс. Турагентство  Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!