Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Кирилівка

Кирилівка з виїздом з Черкас. Путівки в Кирилівку з Черкас від Компаса.

Курортна зона відпочинку Кирилівка – кліматичний і бальнеогрязевий приморський курорт України на півдні Запорізької області, розташований на березі Азовського моря на півострові, утвореному двома лиманами, Утлюкським і Молочним.

Сьогодні Кирилівка – це сучасне селище міського типу і дві прилеглі коси – Пересип і Федотова.

До послуг відпочиваючих – понад 400 баз відпочинку, приватних готелів, пансіонатів і котеджів, близько 18 дитячих оздоровчих установ, розташованих як на косах, так і в самому смт. Кирилівка. Тут можна знайти відпочинок на будь-який смак і за своїми фінансовими можливостями.

Перебування на узбережжі Азовського моря сприяє відновленню і зміцненню центральної нервової і серцево-судинної систем, верхніх дихальних шляхів, знижує запальні процеси в м’язах і суглобах, а також алергічні реакції. У відпочивальників поліпшується дихальна функція легенів, поліпшується насиченість крові киснем, йодом, хромом, залізом та ін. Мікроклімат Азовського моря особливо підходить дітям, крім того, на відміну від Чорного моря, воно мілке, що гарантує безпеку при купанні.

Лікувальні засоби: грязі мулу Утлюкського та Молочного лиманів, сірководневі хлоридно- натрієві джерела, воду яких використовують для ванн. Лікування хворих із захворюваннями органів руху і опори, гінекологічних, периферійної нервової системи.

Кирилівка відрізняється теплим кліматом, малою кількістю опадів в літній час, цілющим поєднанням морського і степового повітря. А сонячних днів тут навіть більше, ніж в Ялті. Відстань від міст та перевантажених південних автотрас надає особливий шарм відпочинку на Азові.

Температура води в липні досягає 27-28 ° С. На дні Азовського моря дуже добре розвивається вся морська флора і фауна. І досить хвилювання моря до двох балів, щоб вода в морі перемішалася до дна. Тому в воді Азовського моря міститься 92 хімічних елементи, що благотворно впливають на організм людини і сприяючий його оздоровленню.

Під час шторму хвилі піднімають з дна суспензію лікувальної грязі. Лікарі рекомендують і дорослим і дітям подовше купатися в Азовському морі – не менше 1-2 годин на день, а також приймати піщані ванни – адже в піску міститься велика кількість біоактивних речовин.

Стабільний сезон відпочинку – з кінця травня до середини вересня включно.

  • Центр Кирилівки – це найбільш розвинена частина курорту. Тут знаходиться великий ринок, безліч різних кафе, аквапарк «Острів Скарбів», дельфінарій «Оскар», луна-парк Анреналіншоу, акваріум, сафарі-парк.
  • Коса Пересип – частина суші шириною від 200 м. До 1 км., що відокремлює Азовське море від Молочного лиману і бере початок від східної околиці Кирилівки. Протяжність – близько 9 кілометрів. По всій протяжності Коси Пересип розташовані бази відпочинку, різні пансіонати, дитячі оздоровчі табори і наметові містечка.
  • Федотова коса відокремлює Азовське море від Утлюкського лиману. Тут є ринки, популярні молодіжні дискотеки, магазини, кафе і т.і. Крім цього на Утлюкському лимані є школи кайтсерфінгу і віндсерфінгу, де досвідчені наставники навчають початківців спортсменів.
  • Степок – район Кирилівки, який колись був рибальським селищем. Степком закінчується Федотова коса і починається заповідна зона Бірючого острова – Азово-Сиваського національного природного парку. Степок користується популярністю у відпочиваючих, тут розташовані приватні готелі і гостьові будинки.

Кирилівка завжди багата овочами і фруктами, баштанними, рибою.

Варіанти розміщення :

Ліана
Водограй
Ластівка
Азов Центр
Сяйво моря
Інеса

Кирилловка с выездом из Черкасс. Турагентство  Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!