Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Щасливцеве

Щасливцеве з виїздом з Черкас. Путівки в Щасливцеве з Черкас від Компаса.

Назва цього куточка Арабатської стрілки звучить багатообіцяюче і виправдовує всі очікування – відпочинок в Щасливцевому у багатьох туристів залишає найприємніші спогади. Природні пам’ятки Счастливцевого та чудовий мікроклімат позитивним чином позначаються на здоров’ї та самопочутті – не дивно, що ті, хто відпочивали тут одного разу, неодмінно повертаються знову.

Місцезнаходження:
За 230 км. на південний схід від Херсона, на Арабатській стрілці, на узбережжі Азовського моря.
Як дістатися:
з Херсона на маршрутному автобусі або на власному транспорті потрібно проїхати 210 км. на схід по регіональній трасі Р-47 «Херсон – Нова Каховка – Генічеськ» до м.Генічеська, від якого потрібно буде проїхати ще 20 км. на південь по Арабатській косі до сел. Генічеська Гірка.

Селище міського типу Щасливцеве – один з чотирьох населених пунктів Арабатської стрілки, що є частиною Азово-Сивашського Національного Природного Парку. А це значить, що тут можна повністю забути про все, що в великих містах «отруює» життя людини. Максимальна близькість до незайманої природи з першого ж дня перебування наповнює кожного гостя цього місця почуттям затишку, де не порушений зв’язок людини з його батьком – природою!

При цьому в Щасливцевому дуже розвинена інфраструктура, що дозволяє насолодитися багатьма благами сучасної цивілізації: для туристів працюють кафе, кінотеатри, дискотеки та інші розважальні заклади, в тому числі лунапарк. Дуже важливо для туристів, що вартість житла тут нижча, ніж в Криму або Генічеську.

Сьогодні населення Щасливцевого складає близько півтори тисячі осіб, проте в сезон населення в рази збільшується за рахунок туристів. Але таких мас туристів, як в багатьох інших куточках півдня України, тут немає, що додає селищу привабливості в очах тих, хто не любить відпочинок на галасливих курортах.

Чим займаються відпочиваючі в Щасливцево? Звичайно, перш за все, перебування в цьому місці для багатьох – це пляжний відпочинок і купання в теплому Азовському морі, води якого в червні прогріваються до 23 градусів і більше. На пляжах можна взяти в прокат катамаран, покататися на банані, водному мотоциклі і насолодитися іншими видами активного пляжного відпочинку, а після нього – провести час з не меншим задоволенням в розташованих прямо на березі моря кафе і барах.

Ті, хто приїхав сюди спеціально, щоб оздоровитися, також проводять час на озері Сиваш, вирушають на розташоване за 3 км. від селища гаряче джерело, на базі якого облаштований бальнеологічний курорт. Всього декілька процедур грязе- або водолікування ропою Сиваша або водами гарячого джерела – і кожен турист «як новенький»: за кілька проведених тут днів відступають багато, в тому числі хронічних, недугів.

Вирушивши на екскурсії до найближчих визначних пам’яток Щасливцевого, таких як Арабатська фортеця, або більш далеких – розташованих в Криму або в Херсонській області, можна провести час дуже цікаво і захоплююче. Відпочиваючи тут, кожен турист стає дійсно щасливим!

Варіанти розміщення :

Корал

The Best

Счастливцево из Черкасс. Турагентство  Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!