Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

22 способи здешевлення перельотів

Дешеві польоти з Черкас. Турагенція Компас.

Дана стаття присвячена способам здешевлення авіаквитків. Рекомендовано читати тільки самостійним мандрівникам!

Для початку потрібно розібратися в термінах. Є “дешеві” і “вигідні” авіаквитки. Не може, наприклад квиток першого класу бути “дешевим”, але “вигідним” – легко. У той же час, якщо ми хочемо купити “дешевий” квиток, то можна знайти його за вигідними цінами.

Пропонуємо вчитися самостійно бронювати тільки “вигідні” квитки, уникнувши при цьому зайвих витрат!

Вигідний квиток – це квиток, найдешевший на даний момент в тому класі, на який ви розраховуєте.

Найголовніше – обов’язково розраховуйте витрати тільки з повною вартістю квитків. Якщо ви бачите напис “без податків і зборів» – не купуйтеся. Можна просто пройти покупку квитків і побачити реальну вартість. Часом вона в рази перевищує тариф.

Крім усього іншого, обов’язково потрібно враховувати умови повернення авіаквитків, адже всяке буває. Для цього або страхуємося від невиїзду (тільки авіаквитки далеких рейсів) або купуємо їх по більш дорогому тарифу. Найчастіше вигідніше страхуватися.

При покупці авіаквитків перевіряйте обрану авіакомпанію по Рейтингу надійності авіакомпаній.

Якщо ж Ваші дати поїздки непохитні і Ви абсолютно впевнені у своєму здоров’ї, то можна на все це махнути рукою.

 1. Купувати заздалегідь! Як правило, кількість авіаквитків за дешевими цінами завжди обмежена. Часто це робиться у вигляді рекламної акції – хто встиг, той і молодець! Авіаквитки найчастіше починають продаватися за 330 днів до дати польоту. Але не завжди відразу з’являються найдешевші тарифи.
 2. Термін придбання. Досі часто виконується правило – за 3, 7, 14, 21 дні до вильоту можливо знайти нижчі ціни.
 3. Дні поїздки. Найдорожчі квитки – у вихідні, передсвяткові та післясвяткові дні. У робочі дні часто існують більш дешеві тарифи.
 4. Термін перебування в країні. Найдешевші тарифи завжди мають обмеження у термінах між прильотом і відльотом з країни.
 • Мінімальний термін перебування найчастіше обмежується вночі з суботи на неділю, але часом це бувають жорсткі 3 або 7 днів.
 • Максимальний термін, як правило, – один місяць, але іноді його подовжують  до 3-х.
 1. Спецпропозиції авіакомпаній. Кількість квитків за дешевими тарифами обмежена, тому щоб дізнатися першим, необхідно зареєструватися на сайті авіакомпаній вашого напряму і бути в курсі всіх новин.
 2. “Низькі сезони”. Є певні періоди, коли наші громадяни літають мало. А оскільки наш менталітет не дозволяє прораховувати все заздалегідь, громадяни купують квитки тільки в останню чергу. І як наслідок – авіакомпанії зазнають збитків в періоди рідкісних міграцій – з початку вересня до кінця листопада, з 15 січня до кінця березня .
 3. Стикувальні маршрути. Завжди потрібно перевіряти 2 варіанти – один квиток з пересадкою і два різних квитки на один маршрут. Часом квиток з пересадкою буває дешевшим, ніж два квитки. Але буває і навпаки.
 4. Зворотний квиток. Часом квиток назад коштує дорожче, ніж квиток туди і назад. Але це стосується тільки міжнародних авіаквитків на небюджетні авіакомпанії. І не стосується ні внутрішніх рейсів, ні Low Cost перевезень.

Але якщо ви плануєте летіти бюджетними авіакомпаніями – це правило працює навпаки: часто рейс в обидва боки однієї авіакомпанією виявляється дорожче, ніж різними.

Ніколи не забувайте читати правила в’їзду і виїзду в країну. Наявність зворотного квитка буває обов’язковим

 1. Квитки для поїздки з кількома зупинками краще купувати окремо. При покупці єдиного квитка його вартість практично завжди більше.
 2. Стоповер. Авіаквиток з зупинками менше 24 годин завжди буде коштувати дешевше подібного квитка з зупинками на більший час. Це відбувається через стягування додаткових зборів в аеропортах пересадки.
 3. Стикування. Вартість маршруту може відрізнятися в рази при різних варіантах пересадки по шляху до кінцевого пункту слідування.
 1. Сусідні аеропорти. Вартість перельоту в сусідній аеропорт міста (якщо їх декілька) або в аеропорти довколишніх міст може виявитися істотно нижчою.
 2. Час вильоту. Якщо хочете знайти дешевші авіаквитки – не ставте фіксований час вильоту. Найчастіше найнижчі ціни- на незручніші за часом рейси.
 3. Гнучкі дати. Намагайтеся задавати якомога м’якші часові умови пошуку авіаквитків. Користуйтеся спеціальними сервісами, які дозволяють подивитися квитки на сусідні дати.
 4. Квитки для декількох пасажирів. Часто знижки не поширюються на групові перевезення, а квитки, заброньовані індивідуально, потрапляють під акцію. Це не стосується спеціальних тарифів на групові перевезення, які тарифікуються окремо.
 5. Бонусні програми авіаперевізників. Немає авіакомпанії, яка не мала б бонусної програми. Часто кілька авіакомпаній входять в один альянс (наприклад “Sky Team”) і вигідніше виходить купувати авіаквитки в кількох учасників альянсу, так і бонусами користуватися простіше. Краще шукати бонусні програми, що дають гроші, а не милі – з милями  не у всіх складається.
 1. Всі відразу. Майже завжди можна знайти більш вигідні пропозиції, якщо бронюєш все разом – готель, авіапереліт, автомобіль, трансфер … Не завжди це зручно, але завжди дешевше.
 2. Low Cost авіаперевізники. Не потрібно боятися бюджетних (Low Cost) авіакомпаній. Це найнадійніші літаки. За 30 років існування жодного разу не зареєстровані аварії цього типу літаків. А ціни у них нижчі в рази. Правда, розраховувати на безкоштовне харчування в них не доводиться, але ціна часто все компенсує.
 3. Сервісні збори. Мова йде не про збори авіакомпаній, а збори посередників. Здавалося б, найдешевші квитки- на сайтах самих перевізників. Але це далеко не так. Дуже часто квитки, куплені у посередників, набагато дешевше, ніж на сайті авіакомпанії. Завжди потрібно вибирати найкраще і користуватися правильними інтегрованими сервісами.
 4. Використання бонусних карт. Як це не дивно, але деколи, коли ти вводиш код карти, відкриваються додаткові тарифи.
 5. Знижки чи спеціальні тарифи. Безліч пасажирів мають пільги при придбанні квитків. Часом це просто вік (сеньйори або діти), часом це соціальна приналежність, часом соціальна зайнятість. Наприклад, є кілька дисконтних програм для студентів і для людей у ​​віці до 30 років. Ними правильно користуються тільки 5-8% людей. А близько 70% взагалі нічого про них не знають або думають, що це точно не для них.

Деякі знижки застосовуються до будь-яких тарифів, деякі – тільки до певних. Це необхідно знати, дуже суттєва економія .

 1. Вибір місця, додаткові сервіси. Завжди, коли вам пропонують якісь додаткові сервіси (вибір місця, вибір їжі на борту, додатковий багаж і т.д.), Ви за це платите. І ця сума завжди значно перевищує номінальну вартість послуг.

Наприклад, місце просто вибрати за допомогою on-line реєстрації, а їжа на рейсі, який триває менше 2 годин, не так уже й обов’язкова.

Дешевые полеты из Черкасс. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!