Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

5 найдорожчих для туристів місць у світі.

Найдорожчі міста світу для туристів. Турагенція Компас.

Британський сервіс «Daily Mail» опублікував рейтинг міст, в яких ми найбільш схильні нерозважливо витрачати гроші. В опитуванні взяли участь 2 тисячі туристів, які повинні були вказати куточки, що сприяють найбільшим безумствам. Місця, де не хочеться зважати на витратами і  не лякають навіть борги. Де ж можна витратити найбільше на відпочинку?

  1. Ібіца, Іспанія.

Одне з місць, яке генерує найбільші витрати під час відпустки – Ібіца. Цей іспанський острів вабить райськими пляжами, чудовою погодою і прекрасною атмосферою літньої відпустки. Влітку – це справжня Мекка для любителів тусовок. Щороку приїздить сюди молодь з усього світу, щоб в різних клубах і на пляжах веселитися до світанку. Алкоголь, клуби і веселощі до ранку можуть вибити з голови таку дрібницю як контроль над своїми витратами, але ж на те й відпустка.

  1. Венеція, Італія.

Наступним містом, в якому дуже легко захопитися відпускними розгулом, буде Венеція. Нічого дивного, адже це італійське місто вабить не тільки пам’ятками, а й чудовою атмосферою, якою дійсно хочеться насолоджуватись. До того ж, важко протистояти тутешнім каві, морозиву, тістечкам, піці і вину – на страви італійської кухні можна витратити цілий статок!

  1. Нью-Йорк, США.

Третє місце міцно зайняв Нью-Йорк, який з року в рік відвідує все більше туристів. У 2012 році ця цифра перевищила 50 мільйонів. Він вважається одним з найдорожчих туристичних напрямків. Це місто, в якому відпускаються будь-які гальма. Клімат і атмосфера Нью-Йорка змушують забути про реальність та «відірватися» в повній мірі.

  1. Париж, Франція.

Париж вже багато років є одним з найбільш відвідуваних туристами міст в світі. Щороку столицю Франції відвідують мільйони мандрівників. Приїзд сюди немає потреби спеціально стимулювати – всіх цікавлять, перш за все, пам’ятки, неповторна атмосфера, витончена кухня і паризький шик. Однак за всі розваги та задоволення тут потрібно чимало заплатити. У Парижі туристи просто втрачають над собою контроль і взагалі не цікавляться витратами.

  1. Лас-Вегас, США.

Місто, в якому ми витрачаємо найбільше грошей – Лас-Вегас. За словами туристів, знамените місто гріха таїть в собі щось таке, що призводить до безрозсудної витрати готівки. Казино, азартні ігри і атмосфера однієї великої пригоди, призводять до того, що ми перестаємо контролювати наші витрати, а діра в бюджеті стає все більшою.

Дорогие города мира из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!