Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Акапулько

 

Тури в Акапулько з Черкас. Туристична агенція Компас.

Курортне містечко має досить довгу і легендарну історію. Акапулько заснований в далекому 1530 році, з початком заходу сюди іспанських морських суден. Іспанські конкістадори використовували свій флот, щоб торгувати мексиканськими товарами з іншою частиною розвиненого світу.
Кораблі, завантажені виробами з мексиканського срібла та іншими предметами розкоші, прямували на Філіппіни, де торговці з усього світу зустрічалися, щоб продавати і купувати товари. Після того, як мексиканські товари були продані, іспанські судна поверталися в Акапулько, привозячи з собою китайський шовк, спеції, слонову кістку, перли та дорогоцінні камені. Ці ранні іспанські торговці представили людей Мексики всьому світу.

На сьогоднішній день в Акапулько приїжджають люди з усього світу, але не обов’язково в пошуках шовку, слонової кістки і спецій. Адже цей край також славиться своїми самобутніми розвагами, численними сонячними днями і незабутнім морським прибоєм.

Завдяки тому, що мексиканський курорт вважається найстарішим і найпопулярнішим в центральній Америці, населення Акапулько на сьогоднішній день налічує понад 670 тисяч осіб. Причому в сфері туризму і торгівлі зайнято понад 70% з них.
Акапулько часто називають «нічною столицею» Мексики. Курорт Акапулько знаменитий своїми казино, нічними клубами та ресторанами, серед яких кожен турист знайде щось на свій смак і гаманець. Втім, спокійний відпочинок біля моря тут також можливий – в Акапулько на вас чекають 20 миль чудових пляжів. Найбільшою популярністю користується піщаний пляж Кондес, де створені ідеальні умови для занять водними видами спорту. Тут ви можете освоїти віндсерфінг, покататися на водних лижах або орендувати яхту. Улюблені туристами і пляжі Револькадеро, Калета і Калетілла.

Любителям історії та архітектури варто відвідати фортецю Сан-Дієго і замок Лас-Брісас, а також Кафедральний собор, оформлений в стилі модерн. Є в Акапулько і музей археології, де зібрані предмети, що мають відношення до культури індіанців. Сім’ям з дітьми рекомендуємо заглянути в Національний парк Папагайо, на території якого є парк птахів, штучні озера та аквапарк. Якщо залишиться час, вирушайте на катері зі скляним дном на прогулянку до острова Рокета. В дорозі ви зможете помилуватися багатствами підводного світу і побачити статую Святої Діви Гваделупської (покровительки мореплавців), встановлену на дні моря.
Акапулько из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!