Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Андорра.

Андорра з Черкас. Туристична агенція Компас.

Маленька країна Андорра знаходиться на відстані 210 км від аеропорту Барселони (Іспанія) і 196 км від аеропорту Тулузи (Франція). Трансфер з Барселони до Андорри – 3,5-4 години. Існує регулярне автобусне сполучення між Андоррою і Барселоною.

Запрошення до подорожі
Андорра – це:
• п’ять гірськолижних курортів, що пропонують більше 300 км. трас, технічному оснащенню і якості яких можуть позаздрити альпійські траси;
• 1200 гармат з комп’ютерною системою управління для нанесення штучного снігу;
• 300 комфортабельних готелів, 400 ресторанів і всі можливості для прекрасного проведення часу apres-ski;
• зона вільної торгівлі і 6000 магазинів, де робить покупки вся Європа;
• західноєвропейський сервіс за східноєвропейськими цінами;
• держава, де сніг оголошений національним надбанням.

Цю карликову державу, загублену в горах Східних Піренеїв, щорічно відвідують понад 12 млн.туристів. Чим пояснюється такий загальний інтерес?

Перш за все, тим, що завдяки своїм природним умовам Андорра ідеально пристосована для занять зимовими видами спорту. Ця найбільш високогірна (після Швейцарії) і найбільш сонячна країна Європи має чудові схили для катання. І хоча тут немає таких довгих спусків, як, наприклад, в Італії, це компенсується різноманітністю трас різної складності, їх якістю і технічною оснащеністю, що приваблює як початківців- гірськолижників, так і “профі”. Привільно тут і сноубордистам. До їхніх послуг безліч цілинних спусків, снігових парків з half-pipe і трамплінів. Для багатьох приманкою служить і те, що в Андоррі діє одна з кращих в світі гірськолижних шкіл, де працює більше 600 високопрофесійних інструкторів.

Ще Андорра хороша тим, що тут можна себе прекрасно почувати, навіть не маючи товстого гаманця. Демократичні ціни в готелях і ресторанах, в місцях розваги та відпочинку ще яскравіше підкреслюють високий рівень місцевого туристичного сервісу. В Андоррі добре відпочивати з дітьми. Крім того, тут чудове місце для покупок, адже піренейське князівство як і раніше залишається зоною вільної торгівлі.

Плануємо подорож
Андорра – держава, що зуміла зберегти не тільки середньовічну архітектуру (більше 40 романських церков і каплиць), але і сам дух Середньовіччя. Тут до сих пір танцюють сардану, танець, що з’явився ще в XIV ст. і вершать суд, ґрунтуючись на цивільному кодексі «звичаїв і традицій», виробленому за часів Каролінгів. Але, тим не менше, це цілком сучасна країна з блискуче розвиненою інфраструктурою туристичного бізнесу. Тут є що подивитися, і де розслабитися. Тим, хто жадає нових вражень, радимо побувати в Casa D`Areny Plandolit – садибі, побудованій в 1633 р, відвідати Casa de la Vall (Будинок Долин), де аж до 1978 р розташовувалася резиденція Генеральної ради Андорри. Рекомендуємо також відвідати музей автомобілів (Енкамп) і музей православних ікон (Ордино). Нікого не залишать байдужим мініатюри, виконані чудовим українським майстром зі світовим ім’ям Миколою Сядристим, які можна побачити під мікроскопом в музеї мініатюр в Ордіно.

А до послуг тих, хто хоче просто розслабитися, кращий на півдні Європи термальний комплекс Caldea (Ескальдес), численні спортивні центри, ресторани, бари, дискотеки.

У невеликих затишних тавернах (bordas) варто спробувати la parillada – блюдо з різних сортів м’яса, приготоване на грилі, ковбасу butifarra, яка подається в смаженому вигляді з білою квасолею або в традиційному густому супі escudella, а також оригінальний овечий сир tupi.

Ну і, звичайно, радимо побродити по магазинах, лавках і бутіках. До речі сказати, Андорра займає перше місце в Європі за кількістю магазинів на 1 кв. км. Тут можна купити все, що душі завгодно, і значно дешевше, ніж в інших країнах континенту. Особливо користуються популярністю вино-горілчані вироби, аудіо- та відеотехніка, гірськолижне спорядження, предмети розкоші.

В Андоррі мають свої представництва провідні Будинку моди і ювелірні компанії.
Магазини працюють з 9.00 до 20.00, перерва з 13.00 до 16.00. Супермаркети відкриті щодня і працюють без перерви.

Суперпрофесіонали можуть випробувати себе на цілинних спусках, куди їх доставить вертоліт (heliski, helisurfing). Група – щонайменше 13 людей. В Андоррі працюють дві вертолітні компанії Heliland і Helitrans.

Особливості готельного сервісу

У більшості готелів до оплати приймаються кредитні карти. У готелях є сховища для лиж. Там, де їх немає, дозволяють зберігати спорядження в номерах.

Андорра из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!