Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Бенідорм

Тури в Бенідорм з Черкас від Турагенції Компас.

Іспанське курортне місто з багатообіцяючим ім’ям Бенідорм знаходиться в східній автономній області Валенсія в складі провінції Аліканте. Це справжня «зірка» і велика гордість за все Середземноморського узбережжя Коста-Бланка. Які тільки титули не присуджували місту – і «туристичний феномен Європи», і «іспанський Манхеттен», і «іспанський Нью-Йорк»!

Близько століття тому на місці динамічного і сучасного приморського міста було просто рибальське село, в якому свого часу мешкало чимало народностей. Однак і в ті часи Бенідорм мав хорошу славу: умілі рибалки цього міста завдяки своїм особливим сітям отримували значно більше улову, ніж де б то не було. У наші дні в свої «чарівні мережі» місто заманює вже мільйони туристів, які в нього безповоротно закохуються вже з перших хвилин перебування тут. Такому приголомшуючого успіху Бенідорм зобов’язаний колишньому меру міста Сарагосі, який у 50-х роках розробив і інтегрував чітку і амбітну програму з розвитку курортної «жилки» міста. Вона багато разів коректувалася, та й сьогодні продовжує удосконалюватися, про що свідчить світова популярність цього іспанського поселення.

Бенідорм може похвалитися воістину чудовим середземноморським типом клімату, якому не властиві крайнощі. Навіть в липні і серпні максимальна температура рідко перевищує 27 ° C, а взимку найнижча становить не менше 6 ° C. Будучи розташованим в центральній частині узбережжя Коста-Бланка, з материкової частини місто надійно «укрите» прилеглими до нього горами, що створюють природну протекцію від холодних вітрів. Сонце тут світить більшу частину року, кількість опадів – помірне.

Пляжний («купальний») сезон в Бенідормі триває з травня по жовтень. В цей час золотисті і білосніжні піски окупують англійці, американці, нідерландці, бельгійці, росіяни. Вікова категорія, в основному, від 18 до 35 років. Багато діток помітно на пляжах – пологий вхід у воду, відсутність хвиль, хороший сервіс підкорюють багатьох дбайливих батьків. Великий вибір водних видів спорту, чудове пляжне обладнання, кристально чиста вода, акуратність і презентабельність тут в одній особі.

Тут кожен знайде собі заняття і розвагу до душі. У Бенідорм їдуть як дорослі, так і сім’ї з дітьми. Завдяки чудовій погоді протягом цілого року і величезному різноманіттю розваг в Бенідормі туристичний сезон вважається завжди відкритим. Але найбільшою мірою космополітичним і переповненим людьми місто стає влітку, в період відпусток і купального сезону. Складно сказати, коли в Бенідормі – низький сезон. У «чистому вигляді» його тут не буває. Чудова погода дозволяє здійснювати огляди пам’яток і в зимовий час.

Крім того, Бенідорм має славу дружнього до сексуальних меншин міста, яке зробило їх обслуговування важливим туристичним продуктом. Однак взимку все ж кількість відпочиваючих значно скорочується, і, відповідно, цінові планки також падають.

Свята та фестивалі – невід’ємна частина життя Бенідорма. Як і у всій Іспанії, 5 січня «Cabalgata de Reyes Magos» – улюблений день дітей, коли по місту простують «Три Королі» і дарують їм подарунки. 17 березня в день св. Патрика всі одягаються в зелений колір і пригощаються ірландськими стравами. Разом з усією Валенсією Бенідорм відзначає прихід весни грандіозним фестивалем «Las Fallas» з прилюдним спаленням паперових гігантських ляльок. Великодній тиждень – це офіційні вихідні дні. По місту проходять релігійні процесії з інсценуванням деяких біблійних сцен. З 4 по 10 жовтня місцеві святкують перемогу над маврами «Moros y Cristianos», ставлячи театральні постановки на події минулих часів. З 9 по 14 листопада в місті проходить відразу два ключових торжества: святкування явлення св. Діви Марії на березі Бенідорма, а також день покровителя міста св. Хаїме. Завершуються святкування оглушливими феєрверками, які по своїй помпезності цілком можуть перевершити найшикарніші піротехнічні «кульбіти» світових столиць. Ну і, звичайно ж, Різдвяна пора. Це чарівний час, коли ілюмінація включається «на повну», а в повітрі витає аромат загального свята.

Туры в Бенидорм из Черкасс от Турагентства Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!