Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Боржомі

Тури в Боржомі з Черкас. Туристична агенція Компас!

Боржомі в Грузії – справжня перлина Кавказу. Курорт славиться своєю знаменитою лікувальною водою і прекрасними можливостями для оздоровлення та відпочинку, чудовим кліматом і унікальною природою, старовинними пам’ятками історії та незвичайною архітектурою, цікавими пам’ятками і затишною атмосферою.
Як дістатися
У Боржомі з Тбілісі, який розташований за 152 км., можна доїхати на автобусі, маршрутці або потязі, який іде близько 4 годин.
Візитна картка
Боржомі розкинувся в ущелину на берегах Кури, на висоті 800-850 м. над рівнем моря. Стародавнє місто потопає в зелені і оточене високими горами, порослими густими лісами. Колись Боржомі був заснований як природна фортеця зі стінами-скелями і свою назву отримав від слів «борж» – «кріпосна стіна» і «омі» – «війна». Залишки сторожових веж збереглися донині, але в місті і його околицях розташовано і безліч інших історико-архітектурних пам’яток. Перший завод по розливу води «Боржомі» був відкритий в XIX в., і сьогодні Боржомі, в першу чергу, це – знаменитий бальнеологічний курорт із сучасною інфраструктурою для відпочинку і оздоровлення.
Розваги і активний відпочинок
Боржомі знаменитий на весь світ своєю мінеральною водою, цілющі властивості якої були відомі ще в стародавні часи. Завдяки своєму унікальному складу і лікувальним властивостям, вода «Боржомі» застосовується для лікування багатьох захворювань. При хворобах травних органів, нирок та обміну речовин її використовують для пиття, а при захворюваннях серцево-судинної і нервової систем і дихальних органів – у вигляді ванн. Головне мінеральне джерело з безкоштовною питною водою знаходиться в центральному парку Боржомі, а в кінці парку розташований невеликий басейн з теплою сірчаною водою. В околицях парку розташовується кілька санаторіїв, будинків відпочинку та лікувальних установ.
У старовинному місті є безліч історико-архітектурних пам’яток. В ущелині Боржомі знаходиться висічена в скелі церква Успіння Пресвятої Богородиці, в якій збереглися розписи XIII в., а монастир Святого Спиридона Триміфунтського датується X століттям. В околицях Боржомі розташовано три фортеці: фортеця Петра або замок князів Аваліані, що стоїть на високій скелі, що височіє на містом, фортеця Гогія XV ст. і фортеця Ацкурі на березі Кури, зведена в XIV в. Один із символів Боржомі – будинок Мірза-Різа-хана, побудований в 1892 р. для консула Ірану. Будинок був названий «Фируза» ( «бірюза») – через балкон, прикрашеного бірюзою. Неподалік від міста, в селищі Лікані, знаходиться палац кінця XVIII століття, який архітектор Бенуа побудував для царської сім’ї Романових. У незвичайному і красивому будинку розміщується і Краєзнавчий музей Боржомі – один з найстаріших в Грузії. Музей представляє більше 40 000 експонатів, що включають історичні та археологічні колекції, предмети з палацу Романових і експонати, що розповідають про фауну регіону.
Неодмінно варто відвідати знаменитий Національний парк Боржомі-Харагаулі, територія якого становить понад 7% від площі всієї Грузії. Унікальна заповідна зона вражає різноманітністю ландшафтів, флори і фауни, а також старовинних пам’яток архітектури.
Бажаючі можуть піднятися по канатній дорозі на плато, звідки відкривається захоплюючий панорамний вид на місто, і помилуватися мальовничими пейзажами, проїхавшись по історичній вузькоколійній залізниці Боржомі-Бакуріані.

Туры в Боржоми из Черкасс. Боржоми из Черкасс – Туристична агенція Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!