Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Цахкадзор у Вірменії

Цахкадзор у Вірменії з Черкас від Компаса!

Цахкадзор у Вірменії – не тільки кращий гірськолижний курорт країни, а й надзвичайно мальовничий куточок з древньою історією і цілющим кліматом.
Як дістатися
Цахкадзор розташований за 70 км. від міжнародного аеропорту Звартноц в Єревані.
Візитна картка
Цахкадзор розташований на висоті 1800 м., серед мальовничих Цахкунійських гір і відомий ще з часів середньовіччя. Тоді він називався Кечаріс, що означає «березовий гай», і належав роду Варажнуні. Протягом століть ця область переходила у володіння різних сімей, її завойовували курдські і турецькі кочівники, а в 1828 р. вона увійшла до складу Російської імперії. У 1947 р. місто було перейменовано на Цахкадзор, що перекладається як «ущелина квітів», і незабаром стало популярним гірськолижним і кліматичним курортом. Сьогодні сюди приїжджають відпочивати і тренуватися спортсмени з різних країн, так як місцеве розріджене гірське повітря сприяє підвищенню гемоглобіну в крові і благотворно впливає на здоров’я.
Що подивитися, де побувати
У Цахкадзорі є і цікаві пам’ятки. На схилі Памбакського хребта розташований Кечаріс – монастирський комплекс, заснований в XI ст. князями Пахлавуні. Він складається з чотирьох церков, двох каплиць і старовинного кладовища. На вулицях міста можна побачити дерев’яні будинки російської громади молокан, які оселилися тут в XIX в. Також варто відвідати будинок-музей уродженців Цахкадзора, видатних діячів культури – братів Орбелі, один з яких протягом 17 років був директором Ермітажу, і будинок, де в 1930 р. зупинявся і писав свій вірменський цикл віршів Осип Мандельштам.
Траси, схили, підйомники
Зона катання Цахкадзора розкинулася на висотах 1966-2819 м. і пропонує 15 трас загальною протяжністю 30 км. Спуски представлені різним рівнем складності: 14 км. «синіх», 13 км. «червоних» і 3 км. складних «чорних» трас. Найпопулярніший тутешній спуск має протяжність 8 км. Чорні та червоні траси розташовані на самому верху, тут же катаються сноубордисти, і є зона для фрірайдерів. Сині траси знаходяться в середній частині схилу, а нижче проходить жолоб з крутими поворотами для дуже досвідчених лижників. Курорт обслуговує сучасна канатна дорога, що складається з 3 підйомників загальною протяжністю 4200 м., на яких можна за 40 хвилин піднятися на найвищу станцію. Сніговий покрив становить в середньому 1,4 м., а сезон катання тут триває з грудня до кінця березня.

Цахкадзор из Черкасс – Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!