Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Чехія, Активний відпочинок: Гірські лижі і не тільки.

Країна Чехія для її скромної території вельми гідно представлена на гірськолижній мапі Європи. Тут є близько 80 центрів зимового відпочинку. Найбільш відвідуваний – Крконоше на півночі країни, де на схилах однойменного хребта розташовані найбільш популярні чеські зимові курорти – Шпіндлерув Млин, Пец-під-Снежкой і Гаррахов. У Чехії чудові траси для бігових лиж, їх мережа в країні досягає 15 тис. км.

Транспорт
Від Праги автобусом близько 130 км до курортів в Крконоше.

Шпіндлерув Млин
Найбільший гірськолижний курорт Чехії, він же і найдорожчий, але і сервіс тут на високому рівні. Шпіндлерув Млин розташований на висоті 700 м у верхів’ях річки Лаба в центральній частині хребта Крконоше в долині між вершинами Медведин і План. З листопада по квітень сніжний покрив на схилах досягає 1-3 м, а середня температура повітря в січні становить -3 ° C. Основні гості курорту – німці, голландці, поляки і чехи. Тут великий вибір різноманітних об’єктів розміщення з базою на 10 тис. осіб.
Можливості катання. Основні зони катання – Святі Петро і Медведин – розташовані на висотах 700-1235 м. Обладнано 17 трас загальною протяжністю 25 км, з яких 3 км освітлені. Довжина трас – від 250 до 3700 м, а перепад висот на трасах – від 40 до 490 м. Траси обслуговують 17 підйомників, понад 20 км трас прикривають снігові гармати. Для бордерів влаштовані два сноупарки, є хафпайп, працюють школи гірських лиж та сноуборду, пункти прокату спорядження. Навколо курорту більше 70 км бігової лижні, є 1400-метрова санна траса з перепадом висот 68 м.
Не тільки лижі. До послуг туристів басейни в готелях, 52 ресторани, 17 дискотек, нічні клуби, бари, кінотеатри і магазини. Можна відвідати Прагу, Карлові Вари і старовинне містечко Врхлябі.

Пец-під-Снежкой
Привабливий зимовий чеський курорт знаходиться на висоті 750 м у верхів’ях річки Упа в східній частині хребта Крконоше. Рельєф південних схилів гори Снєжка – найвищої в Чехії (1602 м) – нагадує високогір’я, а практично замкнута улоговина забезпечує затишність і тривалий період залягання снігового покриву. У сезон в готелях, пансіонатах і на гірських турбазах курорту можуть одночасно розміститися до 10 тис. осіб.
Можливості катання. Зона катання – три групи трас і підйомників на висотах 830-1215 м, розташованих в амфітеатрі навколо курорту лісових плавних схилів Javor, Zahradky і Hnedy Vrch. Тут обладнані 10 трас загальною протяжністю 11 км. Траси мають довжину від 380 до 1550 м, перепад висот на трасах – від 60 до 317 м. Снігові гармати обробляють 4 км трас. У Пеці найдовші в Чехії освітлені траси (в сумі понад 2,5 км). Працюють 12 підйомників. Є добре обладнаний сноупарк, гірськолижна школа, пункти прокату.
Не тільки лижі. На курорті є критий плавальний басейн, сауни, фітнес-центр, зал для сквошу. У гарну погоду варто піднятися крісельним підйомником на вершину Снєжка, звідки відкривається фантастична панорама польських і чеських Судет. Спускатися треба теж на підйомнику – лижних трас тут немає.

Гаррахов
Відносно невеликий гірськолижний центр, розташований на заході хребта Крконоше, на висоті 650 м, в долині річки Мумлава, недалеко від Польщі. Основний сезон катання – з грудня по березень. Гаррахов пропонує хороші умови для сімейного відпочинку. Більше 20 готелів курорту можуть прийняти близько 4 тис. Осіб.
Можливості катання. У зоні катання (665-1020 м) вісім трас загальною протяжністю 10 км. Головна вершина – Чортова гора (1020 м), крутий схил якої нависає над містом з півдня. На північному схилі Чортової гори проходять п’ять цікавих трас: одна легка (2200 м, перепад 300 м), три середньої складності (400-1850 м з перепадом 100-357 м) і одна складна траса (1050 м, перепад 300 м). На всіх трасах є снігові гармати. Курорт обслуговують 15 підйомників.
На схилах Чортової гори побудовані п’ять трамплінів, в центрі курорту – знаменитий великий трамплін «Мамонт» з критичною точкою 185 м, один з восьми подібних у світі, – місце проведення етапів Кубка світу.
Гаррахов – найбільший центр бігових лиж, тут є дві спортивні бігові траси світового рівня (загальна протяжність лижні близько 65 км), санна 1000-метрова траса з перепадом у 38 м, а також пункти прокату і гірськолижні школи, в тому числі і дитяча.
Не тільки лижі. У Гаррахові більше 40 барів і ресторанів, чотири дискотеки, кегельбан, музеї, кінотеатр. У центрі курорту знаходиться завод з виробництва скла марки Bohemia Cristal, де можна купити вироби з кришталю і знаменитого богемського скла. Цікаві Музей спорту і Музей скла. Можна відвідати місцевий пивзавод або здійснити екскурсію на потязі зубчато-колісної дороги від Танвальда до Корженова.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!