Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Чим турагентство відрізняється від туроператора.

Чим турагентство відрізняється від туроператора. Туристична агенція Компас.

Приставка «тур» дає зрозуміти туристу, що він потрапив куди треба, і дана компанія займається чимось туристичним, однак чому одні називаються турагентствами, а інші – туроператорами? Відмінність полягає в різних повноваженнях і різній відповідальності:

1. Туроператори. Якщо компанія створює туристичний продукт, тобто бронює готелі, знаходить гідів для екскурсій, замовляє авіарейси, вона – туроператор. Все, що входить в тур, придумано і реалізовано туроператором, і як будь-який товар, тур отримує свою вартість, яку призначає також туроператор. Туристичні оператори різних країн співпрацюють, є відправляючі компанії, є – які приймають туристів. Одна сторона може організовувати авіарейси, бронювати готелі, інша – обслуговувати туристів безпосередньо на місці. Для отримання «звання» туроператора компанії слід сформувати хоча б три складових турпродукту (страховку, переліт, проживання), інші компоненти можуть стати відповідальністю компанії-партнера.

2. Турагентства. Діяльність агентств – це реалізація готових турів. Турагентства – це посередники між операторами і туристами. Вони не створюють свої продукти, а просувають чужі за певний відсоток. Але в якості додаткової послуги агенти здатні організувати, наприклад, екскурсії, трансфер або весільну церемонію.
Відмінності турагентств від операторів.

Для прикладу турагентства і туроператорів можна порівняти з виробниками автомобілів і автосалонами або магазинами продуктів і продуктовими вендорами. У магазині поруч з будинком можна купити, наприклад, каву однієї фірми, чіпси – іншої, шоколад – третьої. Власники магазину нічого не виробляють самі, тільки продають і отримують відсоток з кожного продажу, а великим корпораціям немає сенсу відкривати в кожному містечку, кожному районі своє представництво і реалізовувати продукцію.

Така система зручна всім сторонам, включаючи споживача, якому не треба їхати в мегаполіс, щоб відшукати офіс відомого туроператора, коли можна знайти турагентство в сусідньому кварталі. Ще один плюс – асортимент, адже навіть у найбільшого оператора можуть бути відсутніми тури в якусь екзотичну країну, але турагентства працюють з багатьма партнерами і здатні запропонувати потрібний варіант.

Якщо подивитися на сайті турагентства доступні тури і порівняти їх з пропозиціями інших агентств, то буде багато збігів, адже операторів мало, а агентств багато. Це добре для споживачів: турагентства, особливо новостворені, борються за клієнтів, найчастіше знижуючи ціну путівок. Туроператори встановлюють однакову ціну, але кожен агент отримує відсоток від реалізації, і для створення клієнтської бази агентства іноді ділятьс з клієнтами своєю комісійною винагородою.

Споживач може придбати путівку у туроператора або турагентства, і якість туру не зміниться, відмінність – у зручності оформлення та можливій знижці від турагентства. Також агентства хороші «масовістю». Якщо не сподобалося одне, можна звернутися в наступне, напевне, розташоване неподалік.

Чем турагентство отличается от туроператора. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!