Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Чиста вода

Чистая вода. Туристическое агентство Компас.

Вода буває різна!

І це треба особливо добре розуміти, вирушаючи на відпочинок за кордон, щоб ніщо не могло затьмарити радість спілкування з цим світом. Тим більше, якщо ви намітили маршрут поїздки  в незнайому вам країну, та ще й з дітьми.

Інші країни – інші звичаї – інша вода!

Скандинавські країни, екологічність яких – особлива турбота мешканців, від чиновника уряду до  грудного немовляти, пишаються якістю своєї води. Тут вона- частина бренду.

Жителі Андорри, Фінляндії, Швеції та, звісно, ​​Сінгапуру можуть пити воду з-під крану.

Однак в більшості країн з крану пити воду просто не можна. В Туреччині, Південно-Східної Азії і Африці, деяких європейських країнах (скажімо, на узбережжі Болгарії) не можна не тільки пити з-під крану, а й здійснювати за допомогою водопровідної води деякі гігієнічні процедури.

Кілька порад для туристів,що мають намір відпочити за кордоном.

Порятунок – у пляшці!

Нам на допомогу приходить чиста вода у пляшках. Рекомендуємо користуватися бутильованою водою навіть коли ви зібралися почистити зуби або помити придбані  фрукти. До речі, саме для цього в багатьох готелях Азії, Південної Європи і Африки поруч з умивальником стоять пляшечки з чистою питною водою (абсолютно безкоштовно!).

Але і тут не все гладко … Справа в тому, що в країнах, що розвиваються, пляшки можуть використовувати вдруге, і про якість води тут мова вже не йде. Тому купуючи чисту бутильовану воду дотримуйтесь простого правила – уважно оглядайте кришку – чи немає пошкоджень пломби.

Якщо ви перебуваєте в ресторані, попросіть відкрити пляшку при вас або принести закриту пляшку.

Радимо завжди носити з собою пляшечку чистої води на відпочинку в південних широтах. Час від часу потроху пийте воду для підтримки водного балансу в організмі і профілактики теплового удару. При цьому не забувайте про особисту гігієну: одна пляшка – одна людина. В іншому ж випадку скористайтеся одноразовими стаканчиками.

З льодом чи без?

Ми звикли охолоджувати напої за допомогою льоду. Але хто може гарантувати, що заморожена була чиста вода? Швидше за все, в лід перетворили звичайну воду з-під крана. Яка вже тут безпека. Виходить, що в подорожі найкраще повністю відмовитися від напоїв з льодом.

Напої – або що ще можна пити.

Крім води, сміливо можете пити гарячі чай і каву – якщо вони свіжі, тобто тільки що приготовлені.  Безпечними будь промислові бутильовані напої, відкорковані вами або у вашій присутності.

А ось сире молоко, кисломолочні продукти домашнього виробництва і свіжовичавлені соки слід виключити з раціону. Ви можете собі дозволити свіжоприготований сік лише в тому випадку, якщо впевнені, що фрукти, блендер і руки, що торкалися всього цього, пройшли гігієнічну обробку. Однак практика показує – найчастіше перевірити це неможливо, так що не ризикуйте!

Ще раз про безпеку.

Шлунковий сік може пригнічувати активність бактерій і частково руйнувати токсини.Але з водою справи йдуть трохи інакше.

Вона проходить через шлунок, практично не змішуючись з шлунковим соком, – транзитом, і засвоюється лише в кишковому тракті, слизова якого вельми сприйнятлива до небезпечних мікроорганізмів.

Тому  саме вода, якщо вона забруднена або заражена, є найнебезпечнішим і швидким джерелом інфекцій або харчового отруєння.  Ррекомендовано звертати особливу увагу на якість води під час мандрівок.

Екстрений випадок.

Що ж робити, якщо ви потрапили в ситуацію, коли чисту воду просто ніде взяти або якість води викликає у вас сумнів, а пити дуже хочеться? Радимо  провести дезінфекцію води підручними засобами.

Для цього підійдуть йод або перманганат калію (марганцівка). Візьміть буквально 2-3 кристала марганцю або 2-3 краплі 5% розчину йоду (що є під рукою) і розчиніть їх у літрі води. Добре перемішайте і дайте відстоятися 5 хвилин. Після чого сміливо можетепити таку воду , так як марганець і йод – найефективніші засоби знезараження питної води.

Для вашої особистої гігієни та гігієни рук рекомендовані антибактеріальні серветки, які в подорожі потрібно тримати під рукою в достатній кількості.

Чистая вода. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!