Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

До Європи-потягом

До Європи – на потязі. Туристична агенція Компас.

Останнім часом все більше мандрівників досліджують європейські країни самостійно, без допомоги туристичних агентств. Якщо Ви також належите до їх числа, який спосіб пересування Ви плануєте вибрати для вашої наступної поїздки?

Багато хто вибирає літаки. Є непогані варіанти перельотів бюджетними авіакомпаніями. Але цей спосіб подорожі має і свої недоліки:

  1. Ціни часом, навіть на рейси бюджетних авіакомпаній, сильно кусаються.
  2. Вузлових аеропортів не так вже й багато. Тільки по великих містах. В інші місця Європи доводиться добиратися на перекладних.
  3. Красу Європи часто розкривають чудові краєвиди, які неможливо побачити з ілюмінатора літака.

Крім того, з урахуванням дороги до аеропорту, часу на реєстрацію, очікування багажу – переміщення між двома пунктами вашого маршруту може зайняти цілий день.

Вихід? Подорожувати Європою на потягах! У такого способу пересування є кілька незаперечних плюсів.

1) Економія грошей. На європейських залізницях існує безліч спеціальних знижкових тарифів і проїзних квитків. Якщо знати де їх знайти і купувати такі квитки заздалегідь, то між основними містами Європи можна переміщатися всього за 20 – 30 Євро. Плюс, економія на таксі до аеропорту, адже залізничні вокзали, як правило, розташовані в центрі міста.

2) Економія часу. Якраз з вищезазначеної причини, на швидкісному поїзді Ви доберетеся з Лондона до Парижу, з Мілана до Риму, або з Мадрида до Барселони набагато швидше, ніж на літаку. Сучасні високошвидкісні потяги курсують із середньою швидкістю 250 – 300 км. на годину, і поснідавши в Парижі, Ви можете насолоджуватися ланчем вже де-небудь на Лазурному Березі.

3) Комфортний сон у спальному вагоні. Незважаючи на розвиток високошвидкісного руху, нічні потяги як і раніше користуються великою популярністю у мандрівників. Ви можете відмінно виспатися в вагоні кушет 2-го класу, і якщо бронювати заздалегідь, така поїздка обійдеться не більше 30 Євро. Це в 2-3 рази дешевше,  ніж Ви заплатите за ніч в готелі. І при цьому Вас ще кудись везуть!

4) Калейдоскоп пейзажів за вікном. Ви набагато краще знайомитеся з тією країною, через яку подорожуєте. А деякі залізні дороги, як, наприклад, «Ратішебан» в Швейцарії, «Фломбанна» в Норвегії або «Транс-Прованс» у Франції  самі по собі є туристичними пам’ятками.

Зверніть увагу! Якщо Ви зважилися покататися на потязі по старенькій Європі, Вам потрібно врахувати кілька важливих речей, щоб подорож була максимально комфортна, приємна, і необтяжлива для бюджету.

По-перше, якщо Ви дійсно хочете заплатити найменшу ціну за квиток, то купувати його потрібно дуже і дуже ЗАЗДАЛЕГІДЬ! В Європі кращі ціни доступні при бронюванні квитків безпосередньо на сайтах залізничних компаній за кілька тижнів (а то і місяців) до дня поїздки. Як правило, поміняти і здати такі квитки можна .

По-друге, нічні потяги в Європі відрізняються від звичних нам з купейними та плацкартними вагонами. Найдешевші спальні вагони називаються «кушет» (couchette) і бувають 2-х класів: в купе кушет 1-го класу розміщуються 4 пасажири, в кушет 2-го класу – 6. Тим, хто віддає перевагу більш високому рівню комфорту, слід бронювати місця в вагоні класу sleeper. Там в кожному купе розміщуються по 2 пасажири. Є і ще більш комфортабельні вагони класу deluxesleeper, де купе нагадує каюту круїзного лайнера – там є душ, туалет, гардеробна шафа, телевізор. Причому, якщо бронювати заздалегідь, спальне місце в такому супер-вагоні може обійтися Вам менш ніж в 100 Євро!

По-третє, є прекрасна можливість заощадити і вдосталь покататися по обраному регіону – це придбати спеціальні проїзні квитки. У кожній країні є свої програми знижкових тарифів для туристів, пасажирів з дітьми, невеликих груп.

У Швейцарії, при оформленні спеціальної «сімейної карти», діти до 12 років у супроводі батьків мають право безкоштовного проїзду.

В Італії по суботах  на деякі високошвидкісні потяги (зокрема, на експреси між Міланом, Венецією і Римом) пропонується тариф «на двох», де 2-й пасажир також подорожує безкоштовно!

Ну а тим, хто хоче об’їхати якомога більше міст і країн, просто не обійтися без спеціального проїзного білета-Interrail, який дає можливість безлімітної подорожі по всіх основних залізницях Европи. Існує кілька десятків різних типів квитків Interrail. Є квитки для проїзду по території всієї Європи або лише окремих країн і регіонів, дійсні на фіксований період часу або Ви самі можете вибрати кількість днів – скажімо, п’ять днів для поїздки протягом двох тижнів. Ви самостійно вписуєте дату поїздки в спеціальні поля на бланку квитка безпосередньо перед посадкою в потяг. І катайтеся протягом цього дня скільки хочете. Дуже зручно!

В Европу – на поезде. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!