Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Подорожі вчать більше, ніж будь-що.
Іноді один день, проведений в інших місцях,
дає більше, ніж десять років життя вдома.
Анатоль Франс

Подаруйте собі незабутні враження!

Активний відпочинок є однією з основних складових життя здорової і життєрадісної людини, що здатен відвернути нас від всіляких життєвих проблем. Подорожі подарують Вам безліч нових  вражень і позитивних емоцій. Відвідавши різні куточки світу, Ви, швидше за все, навіть зміните свої традиційні погляди на  життя,  воно набуде нових яскравих забарвлень!

Ми вдячні Вам за відвідання сайту туристичної агенції Компас. Ми багато працювали, щоб зробити його максимально інформативним і зрозумілим, корисним для Вас. Сторінки нашого сайту адаптовані для мобільних пристроїв.

На нашому  сайті Ви знайдете інформацію  про різні міста та країни. Ознайомившись з особливостями того чи іншого регіону, Ви набагато легше зробите вибір – куди поїхати, що подивитися, які визначні місця відвідати.

          Принциповою відмінністю нашого сайту від сайтів наших конкурентів є не тільки дуже чітка, послідовна і зрозуміла структура головної сторінки, а ще й те, що на сайті встановлено всі доступні сервіси підбору турів від наших партнерів – туроператорів та консолідаторів (сервісів бронювання). Це дає Вим можливість самостійно на сайті вибрати свій варіант подорожі, зрівнюючи ціни на всі пропозиції.

Ми запропонуємо Вам безліч варіантів гарячих турів, екскурсійних турів, відпочинку на морі, круїзів, езотичних, весільних, оздоровчих, дитячих, гірськолижних та інших тематичних подорожей до різних країн на будь-який смак.

Маємо для Вас багато пропозицій відпочинку та подорожей в Україні.

Якщо Ви заздалегідь плануєте свій відпочинок та бажаєте суттєво заощадити, для Вас – раннє бронювання турів.

А скориставшись нашою унікальною підбіркою сервісів on-line бронювань страхування поїздок за кордон, готельних номерів, квитків на всі види транспорту, екскурсій, трансферів, оренди авто та інших послуг, Ви зможете на сторінках нашого сайту прокласти свої індивідуальні маршрути до будь-якої країни світу.

Радимо скористатись інформацією довідкового бюро та обов’язково відвідати сторінку мандрівника.

Краса мальовничих куточків планети зробить Ваш відпочинок яскравим та незабутнім!

Подорож протяжністю тисячу миль починається з одного кроку.

Китайське прислів’я.

Поїхали!

Приглашаем в незабываемое путешествие из Черкасс с турагентством Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!