Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Екскурсійні тури

Екскурсійні тури

Туристична агенція Компас пропонує ексурсії в Європу з Черкас!

Подорожі та екскурсії в Європу та до будь-якої з більш ніж 80 країн світу від 40 провідних туроператорів. Екскурсійні тури з Черкас - це чудова можливість за короткий час отримати максимум інформації, вражень і задоволення. Це хороший варіант відволіктися на якийсь час від повсякденності і буднів, познайомитися з новими містами і країнами. Відпочинок з екскурсією - це маленька подорож, що приносить відпочинок і релаксацію, нові знання і свіжі враження. Екскурсійні тури призначені для тих, хто щиро цікавиться побутом та культурою інших міст і країн, це постійне відкриття для себе чогось нового. У «екскурсійні» країни їздять  нелюбителі пляжної спеки, романтично налаштовані пари і ті, хто життя не уявляє без зустрічі віч-на-віч з полотнами Далі, «пливучими» будівлями Гауді або фресками Сікстинської капелли. Безвізовий режим для громадян України зробив Ваші подорожі до Європи з Черкас доступнішими та дешевшими. Вас вразить різномаїття екскурсій. В одному турі Ви відвідаєте десятки міст у 3-5 країнах,  деякі тури включають відпочинок на морі. Краків і Прага, Будапешт, Венеція, Монте Карло, Рим, Відень та Берлін, Париж, Амстердам, Лондон, Барселона. Автобус або авіа (іноді за ціною автобуса), залізниця, пороми. Аргентина, Мексіка, Непал, Перу, Сингапур, Танзанія, Чилі, Эквадор, ПАР, Японія, Фінляндія, США. Існують популярні напрямки, наприклад, столиці європейських країн з їх великою кількістю музеїв та архітектурних пам'яток, або природні пам'ятки: турецьке Памуккале, австралійський Айерс-Рок, танзанійський Нгоронгоро, водоспад Вікторія у Замбії, Петра  в Іорданії. Варто побачити Таллін, Краків, Сан-Маріно та Толедо. Чудові тури до Ієрусалиму. Мадагаскар, Андорра, Чилі, Непал. Як, Ви не були у Камбоджі? Замовляйте захоплюючмй екскурсійний тур до Європи з Черкас  згідно Ваших побажань ( вартості та протяжності туру), із бажаного міста виїзду літаком, автобусом або потягом. На сторінці обраного Вами тура разміщена інформація про можливі дати виїзду, варіанти розміщення та опис туру включаючи всі передбачені екскурсії. Детальний розрахунок з урахуванням складу сім’ї буде зроблений  згідно Вашого замовлення. Завітайте до нашого офісу, щоб отримати детальну консультацію та ще більше актуальних пропозицій .    

Туристическое агентство Компас предлагает экскурсии в Европу из Черкасс, экскурсии по всему миру от 40 украинских туроператоров.
Путешествия и экскурсии в любую из более чем 80 стран от 40 ведущих туроператоров.
Экскурсионные туры из Черкасс – это прекрасная возможность за короткое время получить максимум информации, впечатлений и удовольствия. Отдых с экскурсией – это маленькое путешествие, которое приносит отдых и релаксацию, новые знания и свежие впечатления. Экскурсионные туры предназначены для тех, кто искренне интересуется бытом и культурой других городов и стран, это постоянное открытие для себя нового.
Аргентина, Мексика, Непал, Перу, Сингапур, Танзания, Чили, Эквадор, ЮАР, Япония, Финляндия, США.
Существуют популярные направления, например, столицы Европейских стран с большим количеством музеев и архитектурных памятников, или природные достопримечательности: турецкое Памуккале, австралийский Айерс-Рок, Танзанийский Нгоронгоро, водопад Виктория в Замбии, Петра в Иордании. Стоит увидеть Таллинн, Краков, Сан-Марино и Толедо. Замечательные туры в Иерусалим. Мадагаскар, Андорра, Чили, Непал, Камбоджа.
Отправляйтесь в экскурсионные туры из Черкасс!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!