Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Франція, Замки Луари.

Замки Луари з Черкас. Туристична агенція Компас!

«Долиною любові» називав берега Луари Бальзак. Цей чарівний куточок, що гармонійно поєднує природні ландшафти та красоти архітектури різних епох, став свідком багатьох подій в історії Франції. В екскурсійному турі «Замки долини Луари» можна продовжити вивчення «королівської Франції» з її битвами за землю і прекрасних дам, розкішними балами і полюваннями, інтригами, скандалами і шедеврами Ренесансу.

Стратегічно важливе плато на березі Луари, де зараз стоїть замок Амбуаз, здавна цікавило всіх, хто потрапляв сюди, – від кельтів до римлян. Сам замок побудований в 1106 р Уго, васалом Дому Блуа, який був залучений в міжусобицю між графами Анжуйськими і Блуа. Так почалася Амбуазська династія, яка правила аж до конфіскації замку Карлом VII. Пізніше Карл VIII велів перебудувати замок в стилі ренесанс з анфіладою залів,галереями, терасами і садами. Тут в бунтівному 1560 р ховалася Катерина Медічі. Поруч з замком знаходиться капела Св. Умбер (1491-1496 рр.), В тимпані якої – унікальна різьблення.У самій капелі похований Леонардо да Вінчі.

Найбільш «романтичним» серед шедеврів на Луарі вважається Шенонсо. Чарівний замок в стилі Відродження був побудований на закруті річки Шер між 1513 і 1521 рр. фінансовим інтендантом короля Томасом Бойє. Але свою популярність він отримав під назвою «Замок королев». Спочатку тут жила фаворитка короля Генріха II Діана де Пуатьє (вона, до речі, була майже на 20 років старша за свого коханого), якій замок був подарований. Після загибелі короля на турнірі дружина Генріха Катерина Медічі відібрала замок у колишньої фаворитки і додала до нього галерею і другий парк. У цьому замку жила у свій час і королева Марія Стюарт. У Капелі на першому поверсі можна знайти написи, залишені її гвардійцями з датуванням 1546 р, наприклад, таку філософську: «Не піддавайтеся злу». У Шенонсо можна оглянути спальню Діани де Пуатьє, зелений кабінет Катерини Медичі, галерею, бібліотеку, кухню з набором посуду минулих століть. Чудові сади замку з любов’ю зберігаються, тут є город-квітник, ферма і навіть невеликий лабіринт.

Один з найрозкішніших і великих ренесансних замків Луари – Шамбор. Будівництво цієї колосальної споруди в 1519 р почав Франциск I. Хоча ще в XII в. у графів Блуа був тут невеликий форт. На під’їзді до замку впадає в очі незвичайна дах будівлі – з башточками, камінами, химерними фронтонами і ліхтарями. Чудо архітектури – сходи, де ті, що спускаються, не бачать тих, хто піднімається. Все це – результат впливу великого Леонардо да Вінчі.

Заслуговує відвідування і замок Вілландрі. Причому не стільки сам замок, скільки його розкішні сади. Будівництво ренесансного замку завершилося в 1536 р. В його архітектурі простежується вплив Шамбора і Блуа. Сади ж являють собою поєднання двох традицій, з одного боку – готичної, коли разом з квітами висаджуються лікарські та харчові трави, та італійської, коли сад піднімається до рівня поезії і філософії, висловлюючи витончену символіку любові. Тут є рослини, які культивували ще в XVI ст. У магазинчику при замку можна придбати насіння і розсаду рідкісних рослин Вілландрі.

Замки Луары из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!