Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Гаваї – сонячний осколок раю

Гаваї з Черкас. Туристична агенція Компас.

Рай на землі. Гостинний «штат Алоха». Край строкатих тропічних сорочок, екзотичних рослин, розкішних золотих пляжів і мальовничої савани, що складається з дивовижно гарних островів. Що може бути краще і цікавіше, ніж відпустка, канікули або запаморочлива весільна подорож на Гаваях? Адже тут, незважаючи на пишність незайманої природи, неповторний колорит і досить велику відстань від континентальної Америки, прекрасно розвинена туристична інфраструктура.

Демократичні ціни на відпочинок на Гаваях дозволяють відвідати Мауї, Ніїхау, Ланаї, знаменитий острів-півмісяць Молокіні та інші острови архіпелагу, розташованого в серці безкрайнього Тихого океану. Тут не буває затяжних дощів, задушливої спеки і поганого настрою, а кожен день перетворюється на незабутнє свято.
Вперше в «штаті Алоха»: чим зайнятися на архіпелазі мрії.
Як зробити відпочинок на Гаваях від турагенції Компас яскравим і незабутнім? Звичайно ж, зайнятися дайвінгом, адже про багатство місцевого підводного світу, достатки коралів і різнокольорових рибок ходять легенди. На островах працюють спеціальні дайвінг-центри, де можна не тільки пройти курс навчання, а й отримати відповідний сертифікат PADI. Архіпелаг недарма називають справжнім раєм для серферів – новачки можуть взяти уроки у досвідчених інструкторів, випробувавши сили на пляжах Кахалуу, Пайн-Тріз і Баньянс, а професіонали оцінять околиці Ваймеа-Бей або чудової затоки Гонолуа-Бей. Але не варто забувати про сонячні ванни та безтурботний відпочинок на узбережжі, заради якого туристи готові летіти сюди з усіх куточків планети, незалежно від того, скільки коштує відпочинок на Гавайських островах.
Подорож на Гаваї – вигідно, цікаво, актуально.
Особливістю відпочинку на Гаваях є те, що всі острови архіпелагу – різні по ландшафту, рослинності, інфраструктурі і розважальних програмах. Тваринний та рослинний світ «штату Алоха» розвивалися протягом 70 мільйонів років фактично в повній ізоляції, тому багато місцевих видів зустрічаються виключно на цій території. Доступна ціна поїздки на Гавайські острови дозволяє відпочивати тут у будь-який час року. З травня по листопад на островах йдуть короткочасні дощі, проте сонячні години спостерігаються навіть в ці несприятливі дні.

Серед численних визначних пам’яток, які рекомендується відвідати, на особливу увагу заслуговують старовинне ранчо Parker Ranch, водоспад Akaka висотою 128 м., палац Hulihee, національний заповідник «Гавайські вулкани», долина Waipio Valle та інші дивовижні місця.

Гавайи из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!