Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Гарячі тури

 Гарячі тури

Туристична агенція Компас пропонує гарячі тури відпочинку!

Акції від туроператорів та готельєрів. На сторінці “Гарячих” турів обирайте акційні пропозиції на відпочинок з Черкас на кращих курортах більш ніж 25 країн від 40 провідних туроператорів з виїздом протягом ближчих  днів. Бронюйте гарячі тури з Черкас до популярних країн усіх континентів, кращих  готелів, вілл та апартаментів  на морському узбережжі та у популярних містах.  Кращі  курорти. Екзотичні країни та острови. Туреччина, Єгипет, Туніс, Греція, Іспанія,Чорногорія, Хорватія, Албанія, Грузія, Ізраїль, ОАЕ, Таїланд, Шрі Ланка, Гоа, Домінікана, Мальдіви, Сейшели, Маврикій. Безліч тематичних гарячих турів на будь-який смак  для дорослих та дітей різного віку . Замовляйте гарячі путівки з Черкас до обраних Вами курортів згідно Ваших побажань (дат виїзду, аеропорту вильоту, вартості та протяжності туру, категорії готелю, варіанту харчування. На сторінці обраного Вами туру розміщена повна інформація про готель. Детальний розрахунок  вартості для сім'ї буде зроблений згідно Вашого замовлення. Завітайте до нашого офісу щоб отримати ще більше цікавих гарячих пропозицій та залишити замовлення. Поспішайте бронювати, кількість акційних пропозицій завжди обмежена. Придбати гарячі тури з Черкас можна тільки будучи швидким та мобільним!    

Гарячий тур (горяща путівка) – що це?
Це звичайний тур, який «горить» по датах і виставляється на розпродаж за зниженою ціною. Це спосіб розпродати усі місця на рейсі, які не були викуплені раніше. Гарячі тури з’являються незадовго до дати від’їзду. Завчасно спрогнозувати появу горящої путівки на певну дату чи напрямок неможливо.
В чому відмінність горящого туру від звичайного?
А ніякої, окрім своєї раптової появи та зниженої ціни! Горяща путівка з Черкас – це не дешево, а дешевше! Причому зменшення ціни на якість туру не впливає!


 

Туристическое агентство Компас предлагает горящие туры из Черкасс.

Акции от туроператоров и отельеров. Выбирайте акционные предложения на отдых на лучших курортах более чем 25 стран от 40 ведущих туроператоров с выездом в течение ближайших 20 дней.

Заказывайте горящие туры из Черкас в популярные страны всех континентов. Лучшие отели, виллы и апартаменты на морском побережье и в популярных городах. Лучшие курорты. Экзотические страны и острова.

Турция, Египет, Тунис, Греция, Испания, Черногория, Хорватия, Албания, Грузия, Израиль, ОАЭ, Таиланд, Шри Ланка, Гоа, Доминикана, Мальдивы, Сейшелы, Маврикий. Множество тематических горящих туров на любой вкус для взрослых и детей разного возраста.

Посетите наш офис чтобы получить еще больше интересных предложений и оставить заказ. Спешите бронировать, количество акционных предложений всегда ограничено. Купить горящие туры из Черкасс можно только будучи быстрым и мобильным!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!