Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Індивідуальні тури: переваги і недоліки.

Індивідуальні тури з Черкас від Компаса.

Незалежно від того, коли Ви збираєтеся на відпочинок, в більшості випадків Ви звертаєтеся в туристичні агентства з метою придбання туру. У даній статті постараємося розібратися у плюсах та мінусах індивідуального туру.

Індивідуальний тур являє собою цілий комплекс різних туристичних послуг, які надаються туроператором одному туристу або групі туристів. Під час такого туру можливий ряд додаткових послуг, як наприклад надання автомобіля з персональним водієм, а також особистого гіда-екскурсовода.

Такий тур підбирається з урахуванням всіх побажань клієнта. Сюди входить підбір готелю, організація харчування в ресторані або кафе, планування різних розваг та екскурсій. Дані побажання клієнта входять до компетенції туристичної фірми, що організовує таку поїздку. Туристична фірма заздалегідь обговорює всі питання, що стосуються зміни маршруту подорожі та відвідування додаткових об’єктів розваг та екскурсій.

Найбільше такими турами цікавляться новоспечені подружні пари, представники бізнесу, що перебувають у відрядженні в незнайомому місці, але мають вільний час для організації свого відпочинку.
Індивідуальні тури, в більшості випадків, замовляють туристи, які хочуть отримати від відпочинку максимум вражень і побачити те, що зазвичай не входить в стандартний пакет туру.

Для кого підходять індивідуальні тури? Такі тури найбільше цікавлять туристів, що цікавляться унікальними або ще недостатньо популярними туристичними напрямками. Іншими словами можна сказати, що такі тури в першу чергу призначаються тим, хто хоче зробити свій відпочинок несхожим на те, що пропонують туристичні агентства більшості туристів.

Індивідуальний тур з Черкас є заходом для тих, хто хоче здійснити унікальну подорож. У більшості випадків такі тури вибирають туристи, для яких проведення відпочинку не вписується в рамки програми групового туру. І якщо Ви творча натура, непогано володієте англійською мовою і постійно шукайте щось нове та цікаве, індивідуальний підбір турів за кордон якраз те, що потрібно Вам для повноцінного відпочинку.

Питання, які вирішує туристичне агентство при замовленні індивідуального туру. Не дивлячись на те, що Ви можете самостійно вирішити, як Ви будете відпочивати, і чим будете займатися, без рекомендацій і порад представника туристичної фірми Вам не обійтися. Природно, що основу свого індивідуального туру Ви обдумаєте самі, але, не знаючи специфіки країни або пропонованих заходів, вам буде важко організувати свій відпочинок.

Як правило, в туристичному агентстві Вам підберуть і запропонують ряд варіантів:
1. Вильотів літаків і відправлення потягів.
2. Готелів, розміщених близько до екскурсійних об’єктів, які Ви захочете відвідати.
3. Трансферів для окремих частин подорожі.
4. Різноманітних екскурсій.

Фактично це такий же набір послуг, що і в пакетних турах, тільки підібраних індивідуально для Вас. Вам запропонують екскурсії та трансфери в будь-який зручний для Вас час, замовлять обід або вечерю в ресторані, організують для Вас риболовлю на яхті або сафарі. Туристичне агентство зробить Ваш індивідуальний тур оптимальним по набору обраних вами послуг, а також його вартості.

При бажанні можна скоротити свої витрати, скориставшись стандартним екскурсійним пакетом, який можна доповнити заходами за своїм вибором.

Відмовившись від послуг, які надає туристичне агентство і прийнявши рішення вирішувати все самостійно, Ви повинні бути готовими позбутися ряду задоволень через незлагодженість своїх дій. Ви можете позбутися ряду вільних послуг або місць, які були заброньовані раніше агентством на весь період перебування в країні, що Ви обрали для свого відпочинку. Ті численні запитання і ситуації, які доведеться вирішувати самостійно, можуть значно затьмарити враження від відпочинку.

Індивідуальний тур може бути як простим, так і складним.
Простий індивідуальний тур. При оформленні такого туру туристичне агентство бронює для клієнта авіа або залізничні квитки на певну дату і час, бронює готель, займається за необхідності оформленням візи, орендує автомобіль у пункті прибуття або замовляє трансфер до готелю і назад. Тури такого типу прийнято називати fly & drive.

Складний індивідуальний тур. При оформленні такого туру передбачається замовлення всього набору послуг згідно з вибором клієнта. Туристичне агентство займається бронюванням авіаквитків на перельоти в країну, а також організацією переміщенням всередині країни, організовує зустріч в пункті прибуття і готує всі трансфери. У коло обов’язків турфірми входить вибір готелю і бронювання номерів по маршруту всього туру. Також туристичне агентство займається оформленням оренди автомобіля, літака, вертольота, яхти або джипа для сафарі.

За бажанням клієнта туристична фірма може зайнятися пошуком прокату необхідного обладнання для туру. Це може бути обладнання для полювання, риболовлі, серфінгу, дайвінгу, яхтингу, рафтингу, для занять гірськолижним спортом.

Професійне туристичне агентство обов’язково представить клієнту карту маршруту з зазначенням можливих складнощів, оформить всі необхідні дозволи для пересування в країні перебування.

При бажанні клієнта можна перекласти на туристичне агентство клопоти з організації поїздки на закриті острова або до монастирів. Воно займеться організацією короткочасних і тривалих екскурсій, придбанням квитків на різноманітні концерти, конкурси та фестивалі.

Також агентство може забронювати для Вас столики в кафе і ресторанах, замовити місце для участі в урочистих банкетах. Якщо клієнт бажає під час туру поправити своє здоров’я, агентство допоможе записати

Вас на прийом до фахівців відомих світових клінік.

Від туристів в даній ситуації буде залежати тільки правильне оформлення кола своїх питань і завдань, які за нього повинно вирішити туристичне агентство. Це буде грамотне позначення маршруту слідування, зірковості готелю, класу автомобіля, точне визначення днів перебування і кількості туристів.
Всі питання, що виникають в ході підготовки туру, вирішуються безпосередньо фахівцями туристичного агентства в процесі оформлення туру.

Слід мати на увазі, що індивідуальний туризм має позитивні і негативні сторони.

До позитивних сторін відноситься:
1. Індивідуальний маршрут. Ви можете на свій розсуд вибрати те місце, яке збираєтеся відвідати. При цьому самостійно вирішуєте, як довго ви пробудете в тій чи іншій країні, і куди поїдете далі.
2. Індивідуальна програма подорожі. Ми всі добре знаємо, що всі люди різні і різні у них смаки і бажання. Подорожуючи самостійно, Ви маєте можливість вибрати для себе щоденну програму відпочинку, керуючись своїми інтересами. Ви самостійно приймаєте рішення, що відвідати в першу чергу – виставку, музей або просто вирушити на морську прогулянку на яхті.
3. Можливість замовлення туру безпосередньо. Вибираючи індивідуальне подорож, у Вас буде можливість звернутися в туристичну компанію тієї країни, куди збираєтеся поїхати на відпочинок. Цілком зрозуміло, що в цьому випадку є певний ризик, але це вже ваша турбота.
4. Відсутність прив’язки до групи туристів. Цю обставину можна вважати найвагомішим аргументом. Адже фактично ми вирушаємо в подорож для того, щоб відпочити від роботи і повсякденних турбот, але також і від людей. А вирушаючи на відпочинок в груповому турі це зробити досить складно.

Негативні сторони індивідуальних турів:
1. Ціна. Цілком зрозуміло, що індивідуальний тур в силу обставин буде коштувати дорожче групового. Адже гід, трансфер, екскурсії на одного або двох чоловік коштуватимуть дорожче, ніж ті ж послуги на групу, що складається з 30-40 осіб.
2. Час. Зрозуміло, що на планування і підготовку індивідуального туру буде потрібен певний час. Адже доведеться вибрати екскурсії, прокласти маршрут, ознайомитися з визначними пам’ятками, забронювати автомобільний транспорт. І якщо цими питаннями буде займатися ваше туристичне агентство, то Вам доведеться вирішувати, чи хочете Ви, щоб всі ці питання вирішили за вас. Ну а це також затратно, адже за все треба платити.
3. Документи. У більшості випадків пакет документів для індивідуального туру буде дещо більше. У деяких випадках вам будуть потрібні додаткові папери, наприклад, інший вид візи.
4. Вирішення додаткових питань. Ряд проблем вам додасть щоденне прийняття рішень і повсякденне спілкування. Особливо важко буде тим, хто не володіє англійською мовою. Адже поруч з Вами не буде гіда, який знає, як вирішити і виправити всі побутові негаразди. Навіть організація вашого харчування під час індивідуального туру може створити вам ряд проблем, особливо в тих випадках, коли Ви слабо володієте англійською мовою.

Серед туристів існує хибна думка, що індивідуальний тур – це дорогий захід. Але в багатьох випадках це не так. Адже дорогий тур передбачає надання набору всіх послуг вищого рівня, а індивідуальний, на відміну від дорогого, дає можливість заощадити. Турист може вигідно придбати певні послуги і грамотно розподілити витрати на свій розсуд. Важливо відзначити ту обставину, що індивідуальний тур можливий в будь-якому ціновому сегменті, як в економному, так і в дорогому.

Туриста не повинен лякати вираз “індивідуальне бронювання”. Надання такої послуги не передбачає серйозних фінансових вкладень, вона тільки допомагає туристу уникнути встановлених стандартів, а собі і оточуючим Вас людям подарувати незабутнє свято.

Индивидуальные туры из Черкасс от Компаса.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!