Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Касторія. За шубами.

Тури в Касторію з Черкас. Туристичне агентство Компас!

Касторія в Греції відома на весь світ своїми фабриками шуб, а також чудовою природою, історичними пам’ятниками і всілякими фестивалями. Подорож в це місто дозволить поєднати шоп-тур з відмінним відпочинком і захоплюючими екскурсіями.

Як дістатися
Найзручніше в Касторію добиратися з міста Салоніки, з центрального автовокзалу якого регулярно вирушають автобуси (відстань приблизно 200 км, час в дорозі приблизно 3 години).

Візитна картка
Касторія розкинулася на висоті 640 м над рівнем моря і з трьох сторін оточена озером Орестіада, яке раніше називалося Касторія і дало назву місту. Озеро є національним природним пам’ятником і місцем проживання безлічі видів птахів і риб, а також вважається одним з найкрасивіших не тільки в західній Македонії, а й на всіх Балканах.
Саме місто було засноване ще у 840 р.до н.е. і служило західним бастіоном Візантійської імперії, знаходилось під владою Болгарії і Туреччини. Давня історія Касторії залишила свою спадщину в пам’ятках архітектури та численних візантійських і поствізантйіскіх церквах, прикрашених дивовижними розписами. Але основний вклад у нинішню славу Касторії вніс суворий клімат високогірного регіону. Через холодні зими місцевим жителям був потрібен теплий одяг, і вони почали його шити зі шкір бобрів, що водилися в озері. У XVI столітті місцева гільдія кушнірів стала найвпливовішою в Константинополі, а в XVIII столітті хутряні вироби Касторії прославилися далеко за межами Греції.

Шопінг
Касторія, в першу чергу, славиться як один з найважливіших в світі центрів з обробки хутра і виробництві хутряних виробів. Уже більше п’яти століть місто славиться шубами високої якості, які місцеві майстри шиють за своїми особливими технікам, передаючи їх від покоління до покоління. У регіоні працює 38 звірівницьких господарств і понад 2000 хутряних фабрик і майстерень, а також, виставковий центр «Едіка» з 200 павільйонами. Навесні в Касторії проходить щорічна міжнародна хутряна ярмарка – одна з головних виставок хутряних виробів в світі. Так що, сьогодні Касторія – своєрідна Мекка для тих, хто збирається до Греції за шубами.

Розваги і активний відпочинок
Касторія – це ще і місто з багатою історичною спадщиною, а також один з центрів Елладської православної церкви. Тут знаходиться більше 70 церков візантійського періоду, найвідоміші з яких: церква Мавріотісі XI століття, розташована на березі озера Орестіада, церква Агіі Анаргири X ст., Церкви Святого Стефана і Святого Миколая, побудовані в XIII і XIV ст, і одна з найдавніших в регіоні церква Кастріотісі IX ст. Храми регіону прикрашені унікальними розписами, загальна площа яких перевищує 3 000 кв.м. Цікаво, що в самому місті деякі церкви названі на честь заможних жителів Касторії, так як будувалися у дворах їх особняків. На озері Орестіада зберігся і археологічний пам’ятник епохи неоліту – реконструйоване поселення Діспіліо, розташоване поблизу однойменного села.

Про історію міста розповідає Візантійський музей Касторії, в якому представлена найбагатша колекція візантійських і поствізантійських ікон у Греції. А в маєтку XVIII ст., що належав борцю за возз’єднання Македонії з Грецією Анастасіосу Піхеону, розмістився Музей боротьби за Македонію. В околицях Касторії цікаво відвідати доісторичний кам’яний ліс і таємничу печеру Дракона з підземними озерами і лабіринтом галерей.

Любителі активного відпочинку влітку можуть зайнятися водним і вітрильним спортом або порибалити на озері Орестіада, а взимку покататися на лижах в сучасному комплексі на горі Віца, розташованому за 16 км від Касторії. У самому місті є безліч затишних таверн, барів та дискотек.

У Касторії проходять різноманітні культурні заходи. Під час новорічних канікул в місті влаштовується один з найбільших в Греції карнавал «Рагуцарія». Вулиці міста стають майданчикам для барвистих ходів, театральних вистав і атракціонів, а гостей карнавалу пригощають грецькими винами та солодощами. Літо в Касторії вважається сезоном фестивалів – від релігійних і фольклорних свят до щорічного річкового фестивалю River Party, середньовічного візантійського фестивалю «Алексіада» і концертів у відкритому театрі на горі.

Касторья из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!