Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Кілька перевірених способів реальної економії на відпочинку.

Економний відпочинок. Туристична агенція Компас.

Останнім часом серед громадян стали досить поширеними поїздки в сусідні міста на вихідні чи свята. Це хороша можливість побачити нові місця, отримати незабутні емоції та відволіктися від щоденної рутини. Однак такий відпочинок не завжди виходить бюджетним, особливо якщо не готуватися до поїздки заздалегідь. Досвідчені туристи стверджують, що є, як мінімум, три перевірених способи заощадити, але не втратити в комфорті.

Квартира на добу. З кожним роком подобова оренда стає все більш затребуваною серед туристів і людей, які часто бувають у відрядженнях. Сьогодні знайти квартиру на добу можна, мабуть, в будь-якому місті і навіть в будь-якій країні. Наприклад, подобова оренда у Львові – це можливість жити в комфортних умовах чарівного міста за прийнятною ціною. Подивіться на сайті бронювання, які затишні квартири пропонуються гостям міста. Можна знайти аналогічні пропозиції і по інших містах, досить налаштувати фільтр пошуку.
Добова оренда житла дозволяє не тільки економити, але і жити в домашній обстановці, яку навряд чи можна отримати в готелі. Крім того, вибір зйомних квартир в будь-якому місті набагато більший, ніж готелів, тому жити можна в тому районі, який буде найзручнішим для Вас.

Недорога їжа. Під час поїздки в інше місто зовсім не обов’язково вечеряти в кращих і найдорожчих ресторанах. Винятком можуть бути, мабуть, особливі заклади, яких Ви не знайдете в рідному місті. Вони можуть виділятися своєю атмосферою і інтер’єром або вишуканими стравами. В цьому випадку досвідчені туристи рекомендують розщедритися, але побачити відоме місце і спробувати місцеву кухню.

В інших випадках цілком можна обійтися недорогими кафе і закладами громадського харчування. Для туристів, які знімають житло подобово, питання з харчуванням і зовсім не стоїть. Досить зайти в найближчий супермаркет, купити необхідні продукти і приготувати будь-яку страву на власній кухні. Смачно і недорого – ідеальне поєднання!

Продуманий маршрут. Транспорт – це ще одна графа витрат, на якій можна трохи заощадити. Найдешевше сьогодні подорожувати потягом, проте хороші квитки розбирають швидко, тому відкладати придбання квитків не варто.

Якщо на відпочинок їде кілька друзів, у одного з яких є машина, можна порахувати вартість бензину і розділити її на всіх. Якщо обране місто знаходиться не надто далеко, такий варіант може виявитися цілком бюджетним.

Экономный отдых. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!