Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Андорра-ла-Велья

Тури в Андорра-ла-Велья з Черкас від Компаса!

Андорра-ла-Велья – старовинне місто, оточене красивими гірськими пейзажами. Місто з чудовою архітектурою і самобутньою культурою, унікальними історичними пам’ятками і прекрасними можливостями для сімейного відпочинку, спорту, екскурсій, шопінгу і розваг.
Як дістатися
Найближчі до Андорри-ла-Вельї міжнародні аеропорти: в Іспанії Ель-Прат в Барселоні (208 км.) і у Франції Бланьяк в Тулузі (180 км.). З аеропортів можна дістатися на автобусі або машині.
Візитна картка
Андорра-ла-Велья – найвисокогірніша столиця Європи, що розкинулася серед величних Піренейських гір на висоті 1 079 м. Історія міста сягає початку IX століття. За переказами, її заснував Карл Великий, а з 1278 р. Андорра-ла-Велья є столицею князівства.
Що подивитися, де побувати
Андорра-ла-Велья – не тільки відправна точка для катання на гірських лижах чи сноуборді. Багатовікова історія Андорри залишила тут багату спадщину. Гуляючи по Старому місту, можна побачити Каса-де-ла-Валь або «Будинок Долин» – будівлю парламенту Андорри, побудовану в 1580 році як аристократичний фамільний будинок зі сторожовою вежею. У місцевій капелі Сан-Ерменгол розмістився державний архів, який може бути відкритий тільки 7 ключами, що зберігаються у представників 7 парафій князівства. В історичному центрі міста також знаходяться: романська церква Сан-Естеве XII в. і церква Санта-Коломна – одна з найстаріших в країні, церкви Св. Ендрю і Св. Стівена, прикрашені розписами XIII в., популярна серед місцевих жителів церква Св. Арменола. На міській площі Пласа-ла-Побла розташовані Державний театр і Музична академія, а на вулицях Андорри-ла-Вельї розмістився незвичайний музей під відкритим небом, який представляє собою зразки гранітних порід Піренеїв і вражаючу колекцію незвичайних скульптур сучасних авторів. Поруч з містом, в Ла-Маргінеді, простягнувся найбільший в країні 33-метровий середньовічний міст.
Розваги і активний відпочинок
В Андоррі-ла-Вельї можна відпочити всією сім’єю в мальовничому міському парку або весело провести час на величезному катку в Льодовому палаці. Бажаючим розслабитися неодмінно варто відвідати один з найбільших в Західній Європі термальний комплекс «Кальдеа», гурмани гідно оцінять смачні андоррські страви в місцевих ресторанах, а любителів нічного життя чекають численні дискотеки і нічні клуби столиці.
Андорра-ла-Велья – зона безмитної торгівлі, а тому це справжній рай для любителів шопінгу. Від одягу, взуття та парфумерії до ювелірних виробів, електроніки та алкогольних напоїв – тут можна купити за помірними цінами якісні товари практично всіх провідних світових брендів. Більшість торгових центрів і магазинів зосереджені в центрі міста, на авеню Шарлеман, Мерітсель і Таррагона.
Також в столиці Андорри цілий рік проводиться безліч фестивалів і свят – від кулінарного фестивалю, присвяченого супу «ескуделла», і фестивалю традиційного андоррського танцю «контрапас» до Вогненного шоу в день Св. Іоанна.

Туры в Андорра-ла-Велья из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!