Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.





Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Антигуа і Барбуда

Антигуа і Барбуда
 

Антигуа і Барбуда карта

Антигуа і Барбуда з Черкас від Компаса!

Антигуа і Барбуда складається з двох основних островів, поряд з іншими дрібними островами, розташованими в Карибському басейні між Карибським морем і Атлантичним океаном.

Столиця Антигуа і Барбуда –  Сент-Джонс.

Різниця з Києвом в часі : влітку відстає на 7 годин, взимку – 6 годин
Грошова одиниця –  Східно-карибський долар / XCD (1 XCD = 100 центам)
1 USD = ~ 2.7 XCD
Державна мова – англійська
Населення –  близько 68 тис. осіб

Найближчі країни  до Антигуа і Барбуда –  інші острівні держави, в тому числі Сент-Кітс і Невіс, Домініка, французька територія Гваделупа і британська територія Монтсеррат і Ангілья.

Острови були відкриті Колумбом в 1493 році під час своєї другої експедиції до берегів Нового Світу і названі на честь церкви Антигуа-де-Санта-Марія в Севільї. Красивий острів Антигуа з мальовничим узбережжям, безліччю бухт і багатою рослинністю на довгий час став ареною боротьби європейських колоністів з агресивними індійськими племенами і силами природи. Лише в середині XVII століття життя переселенців почало налагоджуватися, а в наші дні острови Антигуа і Барбуда є одним з найбільших курортних районів Вест-Індії.

Великі міста

  • Сент-Джон
  • Кодрингтон
  • Фрітаун
  • Фалмут

Острови розташовані на північ від екватора, і мають помірний клімат. Рельєфи країни Антигуа і Барбуда переважають низькими вапняками, з горбистими районами і залишками вулкану. Місцевість Барбуди низька і плоска, але має гірське плато, і його найвища точка знаходиться всього в 42 метрах над рівнем моря.

Головним містом в Антигуа є столиця Сент-Джонс, де відвідувачі можуть спробувати місцеву кухню, відвідати нічні клуби, і відпочити на природі, в тому числі зайнтись підводним плаванням. На Барбуда головне місто – Кодрингтон, що має невелике населення  і багато незайманих пляжів.

Між островами Антигуа і Барбуда курсує паром. Щоб побачити острови, пропонують в оренду автомобілі, є багато таксі і автобусів. Також є маленькі човни, які можуть бути найняті для екскурсій.

Запрошуємо на острови Антигуа і Барбуда, відпочинок на яких поки що мало освоєний нашими туристами. Дивно красиві і екзотичні острови Карибського басейну важко порівнювати з іншими місцями земної кулі. Вони разюче відрізняються від Європи і Америки. Воістину відпочинок на цих островах можна назвати райським! Вічнозелені пальми, рідкісні екзотичні фрукти, які стигнуть протягом цілого року, і морські хвилі, що мають дивовижний зелений відтінок.

З його великою протяжністю берегової лінії, Антигуа і Барбуда, це – як кажуть, 365 пляжів,  піщаних, з багатьма природними лагунами, гаванями, і кораловими рифами в морі.

Кращими туристичними зонами Антигуа і Барбуда є пляжі островів з їх м’яким білим піском і чистою водою. Антигуа є більш популярним місцем для пляжного відпочинку, з великою кількістю розкішних курортів, в той час як Барбуда – місце для більш спокійної відпустки в глушині.

Тури на острова Антигуа і Барбуда можна замовляти в будь-який час року, але особливо приємно там відпочивати, коли у нас на батьківщині дощова погода і мало сонячного світла. У Карибському морі в цей час панує розкішне літо, нестримно світить сонце, тому засмага виходить особливо красивою і тривкою.

На цих чарівних островах унікальні пейзажі: вершини гір нагадують пащі акул, пляжі устелені білосніжним піском, лагуни і бухти відрізняються тишею і умиротворенням. Якщо ви втомилися від вічно шумного міста, пробок на дорогах та інших «принад» цивілізованого міста, ми рекомендуємо вам відвідати ці райські острови.

На Антигуа зосереджена величезна кількість сучасних готелів, нічних клубів, казино, центрів водних видів спорту і розважальних комплексів. І Антигуа, і Барбуда майже повністю оточені кораловими рифами, численними підводними скелями, і тому рясніють місцями корабельних аварій. Південне і східне узбережжя Антигуа і фактично все узбережжя Барбуди оточені шельфовими мілинами, що забезпечують чудові умови для дайвінгу та сноркелінгу (райони Санкен-Рок та Кейп-Ширлі). Підводний світ островів воістину чудовий – тут водяться численні барвисті рифові мешканці, включаючи рибу-папугу, морського ангела, губана і барракуду, практично безпечні акули-няньки і навіть можна зустріти, якщо пощастить, дельфінів та морських черепах. Рифи знаходяться в практично незайманому стані, є кілька хороших морських каньйонів. Причому багато зон для дайвінгу знаходяться дуже близько до берега, не більше ніж в десяти-п’ятнадцяти хвилинах їзди на катері. Вирушайте на привітні острови Антигуа і Барбуда.

Туры в Антигуа и Барбуда из Черкасс от Компаса.



Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!