Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Аруба

Аруба фото

Аруба карта

  Тури на Арубу з Черкас  від Компаса!

Столиця – Ораньєстад
Різниця з Києвом в часі – відстає на 7 годину влітку і на 6 годин взимку
Грошова одиниця – арубський флорин (AFL), складається з 100 центів. 1.8 AFL = 1 USD
Державна мова – офіційна мова – голландська. Практично всі жителі добре говорять англійською та іспанською
Аруба є частиною ланцюга Підвітряних островів, які лежать на північ від материкової частини Венесуели. Аруба знаходиться за 28 кілометрів на північ від півострова Парагуане і 76 кілометрів на північний захід від Кюрасао.

Ландшафт досить плоский, найвища точка – на острові Яманота  висотою 188 метрів. Більш захищені на заході та півдні участки мають кращі пляжі, тут ви знайдете великі і малі міста.

Зі сходу Арубу закриває Карибське море, воно лежить в екваторіальному кліматі, що характеризується малою кількістю опадів. Аруба відома своїми прекрасними піщаними пляжами, що привертають велику кількість відвідувачів щороку. Крім того, в Арубі можна побачити будівлі з голландських колоніальних часів.

Регіони Аруби

Південно-східне узбережжя має незаймані білі піщані пляжі та тепле бірюзове море.

Північне узбережжя омивається хвилями Атлантики і має скелясте узбережжя

Міста

 • Ореньестада – столиця
 • Баркадера
 • Нурді
 • Парадера
 • Ораньестад
 • Сінт Ніколаас

Пляжі

Звичайно, Аруба славиться своїми пляжами, яких тут є широкий вибір для кожного. Від дуже багатолюдних туристичних пляжів до деяких більш відокремлених , до яких найкраще дістатися своїми колесами. Це, наприклад,  Малмок Біч, Хадікурарі Біч, Палм Біч, Ігл Біч, Сан-Ніколас Біч і Бебі Біч.

Дайвінг

Аруба є також чудовим місцем для дайвінгу та, крім прекрасних істот, яких Ви тут побачите, тут є також  численні уламки кораблів, що можна досліджувати. Бока Каталіна є одним з найбільш відвідуваних місць корабельних аварій.

Історичний Золотий Міллс

Назва  Аруба походить від червоного золота (оро Руба), яке було виявлене в центрі острова на початку 19-го сторіччя. В результаті наступної золотої лихоманки отримали розвиток шахти в Бушірібана на північному узбережжі Аруби і  в Балаші на південно-західному березі. Їх можна відвідати і сьогодні.

Пам’ятки

 • Каліфорнійський маяк, названий на честь корабля, що затонув коло Аруби
 • Ферма метеликів
 • Музей нумізматики
 • Стіг Гора
 • Арікок – майже п’ята частина загальної поверхні Аруби
 • Страусина ферма

Готелі Аруби
Є масив курортів, розташованих по всьому острову. Аруба пропонує безліч варіантів для розміщення. Є й готелі в центрі міста, більшість  із них розташовані  поруч з пляжами. Це  готелі  Holiday Inn, Marriot, та інші, а також  невеликі бутик-готелі, такі як Bucuti & Tara Beach Resorts.

Як подорожувати по Арубі?

Острів має добре розвинену мережу автобусних маршрутів, що проходять між великими містами. Ви також можете використовувати таксі. Крім того,  на Арубі є мережа місцевих і міжнародних пунктів прокату автомобілів. Ви повинні мати міжнародні водійські права.

Туры на Арубу из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!