Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Австралія

Австралія карта

Тури в Австралію, Канберру з Черкас від Компаса!

Австралія є одним з найпопулярніших місць на планеті для туристів і мандрівників. Всесвітньо відомі пам’ятки, такі як Оперний театр і міст Харбор-Брідж, Улуру, Великий Бар’єрний Риф, і деякі з найбільш унікальних диких тварин на планеті, допомогли Австралії стати одним з основних туристичних напрямків.

Cтолиця – Канберра
Різниця з Києвом в часі випереджає влітку на 5, взимку – на 7 годин
Телефонний код 61
Грошова одиниця австралійський долар / AUD (1 AUD = 100 центів),
1 USD = ~ 1.3 AUD
Віза потрібна, вартість візи ~ 100 USD
Клімат тропічний на півночі, помірний на півдні і сході, пустеля в центрі і субтропічний на південному заході
Кращий час для подорожі на півночі і в центрі- з квітня по жовтень. Південь: з січня по квітень. Захід: з січня по квітень і з жовтня по грудень
Державна мова англійська
Населення близько 20 млн. чоловік

Австралія відрізняється від усіх інших країн планети. Вона володіє приблизно 36000 кілометрів берегової лінії, 15 об”єктами Всесвітньої спадщини і більше 3000 національних реліквій. Блискуча суміш природних чудес, фантастичної їжі і вина, культури, історії, космополітичних міст.

Австралія є шостою за величиною країною світу, що охоплюють площу понад 7680000 км ². Вона знаходиться між Індійським океаном і Тихим океаном. Будучи островом, вона не має сусідніх країн, але знаходиться недалеко від Папуа-Нової Гвінеї і Індонезії (на півночі) і Нової Зеландії (на сході).

Австралія складається з шести штатів і двох територій: Новий Південний Уельс, Вікторія, Квінсленд, Південна Австралія, Західна Австралія, Тасманія, Північна територія, Австралійська столична територія і територія Австралійська антарктична.

Австралія географічно різноманітна, почасти через її величезні розміри. Центр континенту – пустеля. Переважна більшість населення зосереджена навколо східних і південно-східних берегів.

На півночі східного узбережжя тягнеться шлейф коралових рифів, Великий Бар’єрний риф, що складається з приблизно 3000 окремих рифів і 900 островів, які тягнуться на 2600 кілометрів і охоплюють площу близько 344 400 квадратних кілометрів.

Штати і території

Шість штатів Австралії:

  1. Вікторія є невеликою за австралійським мірками, але сильно урбанізоваою. Приблизно 70% мешканців Вікторії живуть в Мельбурні, столиці штату і другому за величиною місті Австралії.
  2. Новий Південний Уельс – найбільш густонаселений штат Австралії і має велику привабливість для мандрівників з усього світу. Пам’ятки, такі як Опера Хаус і міст Харбор-Брідж у Сіднеї, Блакитні гори на заході.
  3. Квінсленд, також відомий як “Сонячний штат”, має дуже приємний клімат з 300 сонячними днями в році.
  4. Тасманія стає все більш популярним місцем для туристів в Австралії.
  5. Південна Австралія розташована в центральній і південній частині країни. Вона є одним з найбільших виноробних регіонів в світі, і, безумовно, одним з кращих в Австралії.
  6. Західна Австралія є найбільшим штатом Австралії з її віддаленими пляжами, піщаними пустелями.

Міста

Сідней є центром австралійської бізнесу і туризму. Культовий Сіднейський оперний театр є одним з найбільш визнаних національних символів Австралії. Кенгуру та коалу можна побачити у престижному Зоопарк Таронга в Сіднеї, і жоден візит до Австралії не буде повним без поїздки в знаменитий Бонді-Біч.

Мельбурн не може похизуватись ордами туристів, як Сідней, але це 2-е за величиною місто Австралії. Жителі Мельбурна є прихильниками моди, пива, спортивних змагань, палкими прихильниками улюбленої команди AFL на MCG, найбільшому стадіоні Австралії.
Аделаїда, що зветься багатьма австралійцями «містом церков” є столицею штату Південна Австралія із трохи більше 1,1 млн жителів, і п’яте за розміром місто Австралії. Аделаїда відома своїми численними фестивалями і спортивними заходами.

Канберра є столицею Австралії і знаходиться в Австралійській столичній території на південний захід від Сіднея.

Визначні місця Австралії

Австралія має величезне узбережжі з прекрасними пляжами. Хоча деякі з них не рекомендується через низку причин (акули), є численні пляжі, які є фантастичними для плавання, серфінгу і підводного плавання. Бонди Біч в Сіднеї, ймовірно, один з найвідоміших і відвідуваних пляжів в країні. Сонячний Берег і Голд-Кост популярні серед людей, що люблять пляжі і всілякі водні забави. Квінсленд має кращі пляжі, а також це одне з небагатьох місць, де тропічний ліс зустрічається з пляжем і рифами. Західна Австралія має деякі прекрасні пляжі в околицях Брум, Корал Бей.

Блакитні гори в Новому Південному Уельсі були зараховані до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Готелі

Австралія пропонує різноманітність вибору готелів. Як і в більшості західних міст, ви можете знайти свій звичайний вибір 5-зіркових готелів, а також безліч варіантів для мандрівників з обмеженим бюджетом.

Туры в Австралию из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!