Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Австрія

Путівник по Австрії

Австрія карта

Австрія з Черкас від Туристичної агенції Компас!

Тури в Австрію, на батьківщину Моцарта, знаменитих гірськолижних курортів і мальовничих озер – ідеальний відпочинок для тих, хто цінує витонченість в архітектурі, природі і мистецтві, для тих, хто вважає за краще поєднання вишуканої розкоші з природною красою.
Відпочинок в Австрії різноманітний: це екскурсійні та гірськолижні тури, відпочинок влітку біля гірських озер, відвідування театрів та музеїв.

Розкішний Відень, передгірний Зальцбург, столиця зимового спорту Інсбрук, містечко Ватенс, відоме музеєм кристалів Сваровські – найбільш популярні, але далеко не всі місця, що мають бути включені у маршрут відпустки, коли Ви обираєте тури в Австрію.

Придбайте тури саме сюди, в потопаючу в зелені Австрію, зі схожими на картину кольоровими клумбами і смарагдовими газонами, білосніжними палацами і невеликими будиночками. Тут вміють відпочивати і вміють працювати, цінують мистецтво і природу. Австрія приємно дивує чистотою навіть маленьких вуличок, тишею двориків в великих шумних центрах, прекрасною інфраструктурою в невеликих курортних містечках. Вирішуйте змінити декорації Вашого повсякденного життя, приходьте в наш офіс і вирушайте в подорож Вашої мрії.

Географічне положення

На півночі Австрія межує з Чехією, на північному сході ділить кордон зі Словаччиною, а на сході з Угорщиною, на півдні сусідами Австрії є Словенія, Італія та Швейцарія, а на заході – Ліхтенштейн, Швейцарія та Німеччина. Країна не має виходу до моря і велика її частина зайнята Східними Альпами.

Клімат

Клімат Австрії помірний, континентальний. Найбільш холодний місяць – січень, (температура опускається до -2 ° C). Найспекотніше в Австрії в липні і серпні (температура близько + 20 ° С). Опадів випадає від 600 до 1100 мм на рік.

Часовий пояс

+001. Відстає від українського часу на 1 годину.

Валюта

З 2002 року національною валютою Австрії є євро. Також до оплати практично всюди приймаються кредитні карти Visa, American Express, Master Card.

Використовувані мови

Німецька – офіційна мова країни, але для тих, хто вчив німецьку мову в школі, усне мовлення австрійців може виявитися незрозумілим у зв’язку з особливостями вимови.

Англійська – цю мову розуміють практично скрізь, тому складності при спілкуванні практично не виникають.

Російська – австрійські жителі трохи володіють російською в зв’язку зі зростаючою кількістю туристів-носіїв цієї мови.

Туристичні зони

Відень

Столиця Австрії вражає своєю пишністю, розкішшю і чистотою. Саме тут розташована резиденція імперії Габсбургів – палацовий комплекс з величезною площею, церква, де вінчалася Єлизавета, знаменита як Сісі. Величаво підноситься над усім містом собор Св.Стефана і сяє посеред смарагдових газонів Віденська опера.

Зальцбург

Місто біля підніжжя альпійських гір – прекрасне місце для тихих прогулянок і активного відпочинку. Але для більшості Зальцбург – це відправна точка, де збираються спортсмени і любителі гірських розваг, щоб роз’їхатися по маленьких гірських містечках, підкорювати вершини і освоювати нові спуски.

Грац

Місто, овіяне легендами, з історією в IX століть, що живе в його звивистих вуличках, музиці, мистецтві, літературі та фестивалях. Стара частина міста включена в список ЮНЕСКО, як одне з найкрасивіших місць Європи.

Інсбрук

Столиця зимових видів спорту, чудове місце для тих, хто хоче вирватися на природу, в корені змінивши обстановку навколо себе, але не позбутися комфортності проживання та можливості розважитися.

Ваттенс

Городок Ваттенс привертає незвичайним музеєм-печерою, де розташувалися Кришталеві світи Сваровські. Музей Сваровскі – це і не музей зовсім. Ні традиційних стендів, ні записів, ні колекцій. Тут немає нічого, що б пов’язувало Вас з реальністю. Але тут є все, щоб повірити в магічну красу кристалів.

Варто відвідати

Озера Каринтії

Наслідки льодовикового періоду для регіону Каринтія виявилися досить сприятливими. Безліч озер, що залишилися після танення гігантських брил, перетворили ці місця на туристичний центр під назвою «австрійська Рів’єра». В регіоні близько 1270 озер і річок. У деяких з них влітку температура води прогрівається до + 26 ° C – + 28 ° C. Найбільш мальовничі з них – це озера Оссиахер і Мільштаттерзее.

Парк гномів Гурк

Подаруйте дітям подорож до оповідей про Білосніжку. У парку Гурк «живуть» понад 1100 цих чарівних створінь. По парку можна прогулятися пішки або ж покататися на мініпотязі.

Музей ляльок Еллі Рієль

Цей дивовижний музей знаходиться в Треффене. Тут зібрано понад 600 ляльок, в обличчях яких якась Еллі Рієль відтворила риси своїх знайомих.

Парк «Міміндус»

Заїхавши в місто Клагенфурт, Ви зможете побачити всі визначні пам’ятки світу відразу. Тут і Ейфелева вежа, і стародавні єгипетські піраміди, і собор Василя Блаженного. Як все це вмістилося на маленькій території? – Дуже просто, – всі експонати представлені в мініатюрних точних копіях (масштаб 1:25).

Розваги

Зимові види спорту

Що б Ви не обрали – захоплюючі спуски зі складних трас, розслабляючий відпочинок в термальних басейнах, прогулянки на санях, екскурсійні поїздки або ж просто неквапливі піші прогулянки, все це можна поєднати в одній відпустці, вирушивши в зимову Австрію.

Фестивалі

Австрія славиться безліччю фестивалів. У Відні навесні традиційно проводять Дні духовної музики, Дні Гайдна, Віденський фестиваль. Влітку проходять такі фестивалі як Віденське музичне літо, Міжнародний музичний фестиваль, восени – Дні Шуберта.

В Інсбрук з’їжджаються в другій половині серпня на фестиваль старовиною музики.

У Зальцбурзі влаштовують музичний фестиваль в пам’ять про Моцарта, який народився в цьому місті. В останній тиждень січня проводяться Великодній фестиваль і фестиваль на Трійцю.

Австрия из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!