Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Бахрейн

Бахрейн фото

Бахрейн карта

 Бахрейн, Манама з Черкас від Компаса!

Столиця – Манама
Різниця з Києвом в часі –  немає
Грошова одиниця – бахрейнський динар
Державна мова – арабська
Населення – близько 1,2 млн. осіб

Бахрейн включає архіпелаг з 33 островів у Перській затоці, розташований поблизу  Аравійського півострова. Острови знаходяться приблизно за 24 кілометри від східного узбережжя Саудівської Аравії і за 28 кілометрів від Катару.

Загальна площа островів складає близько 690 квадратних кілометрів. Найбільший острів країни, який становить 83% від площі, є острів Бахрейн, який має протяжність 572 квадратних кілометрів. З півночі на південь Бахрейн має довжину 48 км.

Бахрейн є в цілому рівнинним і посушливим архіпелагом в Перській затоці, на схід від Саудівської Аравії  з найвищою точкою 134 метри.

Бахрейн не має  кордонів сушею з іншими країнами,  має 161-кілометрову берегову лінію.  Природні ресурси країни включають в себе великі обсяги нафти і природного газу, а також риби в морських водах.

Регіони Бахрейну

Бахрейн розділений на п’ять адміністративних районів, відомих як провінції.

  • Провінція Столиці
  • Центральна провінція
  • Мухаррак провінція
  • Північна провінція
  • Південна провінція

Що подивитися в Бахрейні?

Bahrain International Circuit

Трек Сакхір в Манамі, місце проведення Формули-1 і Формули 3. Довжина траси становить 5.412 кілометрів.

Квал`ат аль-Бахрейн

Археологічні розкопки знаходиться в Бахрейні, в 2005 році ЮНЕСКО помістив їх у свій список національної спадщини. Комплекс будівель та антикваріату від 2300 року до нашої ери і до 1700 року нашої ери. Була столицею  добре відомої в далекому минулому держави.

Мечеть Хаміс

Мечеть вважається найстарішою в Бахрейні, монументальний блок з двома однаковими мінаретами приваблює увагу до цієї мечеті протягом тривалого часу, тим більше, що це одна з найстаріших святинь ісламу в регіоні, побудована на рубежі VII і VIIІсторіччя.

Оборонні споруди в Бахрейні

У такій маленькій країні, як Бахрейн, є відносно велика кількість фортів і укріплень старих часів – це пов’язано з бурхливою історією острова і, звичайно ж, з їх привабливим і зручним розташуванням.

Міст короля Фахда
гребля була побудована в період з 1968 по 1986, а загальна вартість створення – більш 1,2 мільярда доларів

Часті питання перед відпочинком в Бахрейні

Яка погода в Бахрейні?
Бахрейн перебуває в тропічному кліматі пустелі, дуже посушливому.  Середня річна температура становить 25 ° С Найвищі температури реєструються в період з квітня по жовтень  і становлять  близько 40 ° C, найнижча взимку – 10-20 ° С

Вакцинація перед від’їздом в Бахрейн?

Немає ніякої конкретної санітарно-епідеміологічної загрози, що вимагає щеплення.

Туры в Бахрейн из Черкасс от Компаса.

 Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!