Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Бельгія

Бельгія фото
Бельгія карта

 Туристична агенція Компас пропонує тури в Бельгію з Черкас!

Крихітна Бельгія – молода держава, що виникла лише в 1831 році з об’єднаних сусідніх «шматочків» Франції і Голландії. Незважаючи на мовні та культурні розбіжності, є в цій державі щось особливе. Можливо, це доброзичливе і привітне населення, приголомшлива архітектура, що служить прикрасою для незвичайних старовинних кварталів або, можливо, секрет полягає в місцевій кухні, яку можна зкуштувати у затишних ресторанчиках, де кожне нове блюдо – смачніше попереднього.

Бельгія – своєрідна країна і вона зовсім не претендує стати улюбленим місцем для кожного. Сюди приїжджають в основному ті, хто добре знайомий з Європою і хоче додати в своїй відпочинок непомітної вишуканості, що ховається від цікавих очей в містечках Бельгії.

Географічне положення

Бельгія розташована на заході Європи і межує з Францією, Німеччиною, Люксембургом і Нідерландами. Загальна площа 30,528 кв.км.

Клімат

Клімат помірний морський, з теплою погодою з травня по вересень. Сніг вірогідний протягом зимових місяців. Середні температури січня від +3 C, липня +19 С – +14 C. Опади: від 700-900 (на рівнинах) до 1200-1500 мм (у горах) на рік.

Часовий пояс

Відстає від київського на 1 годину.

Валюта

З 28 лютого 2002 р. Бельгійський франк успішно замінило євро.

Використовувані мови

Французька – поширена в південній частині країни, в провінціях Ено, Намюр, Льєж і Люксембург.

Фламандський діалект – в Західній і Східній Фландрії, Антверпені і Лимбурге.

Медичне обслуговування

Для поїздки в Бельгію не потрібно ніяких документів про щеплення, але придбання Міжнародного медичного полісу обов’язкове. Медицина в Бельгії – на високому рівні, послуги платні і досить дорогі. Безкоштовно надається лише перша допомога.

Туристичні зони

Брюссель

Столиця країни і один з великих культурних центрів. Тут знаходиться знаменита статуя Пісяючого хлопчика, центральна площа Grand Place в оточенні старовинних будівель в готичному стилі, Брюссельський Собор, церква Notre Dame du Sablon, Королівський Палац (Palais Royal) і прекрасні музеї, серед яких Бельгійський Королівський музей Мистецтв.

Брюссель

Брюгге

Невелике, але дуже красиве середньовічне місто, порізане мережею каналів і вуличками в готичному стилі. Ця «Північна Венеція», як називають його в Європі, була внесена ЮНЕСКО до списку світової спадщини і славиться своїм «Мереживним кварталом».

Антверпен

Тут знаходиться найбільший і найкрасивіший в Бельгії собор – Собор Богоматері, і «Алмазний квартал», де у великій кількості представлені ювелірні майстерні та салони. Тут народився і працював живописець Пітер Пауль Рубенс, багато робіт якого можна побачити в одному з музеїв Антверпена. Вулиця Meir – великий торговий район міста, за кількістю бутиків і шикарних магазинів поступається тільки Брюсселю.

Гент

Четверте за значимістю місто в Бельгії. На відміну від Брюгге, він до цих пір розвивається: тут знаходиться Бельгійський Державний Університет, щорічно проходить виставка Технології Фландрії (Flanders Technology), а також раз на п’ять років – великий квітковий фестиваль. Напевно, найбільш вражаючим пам’ятником Гента став Собор Св. Браво (The St Bavo Cathedral) – красива будівля в готичному стилі, що будувалася більше двох століть, а будівництво закінчилося в 1569 році.

Міста Бельгії

Льєж

Третє за величиною місто в Бельгії протягом довгого часу було столицею незалежного єпископства. Найкраще історію міста представляє його центр, де, завдяки його «церковному» минулому, збереглося багато середньовічних церков, соборів та інших будівель. Тут також є кілька музеїв, серед яких – найбільший в світі музей зброї. По центру міста розкидані цікаві магазини, ресторани, а по неділях на березі річки тут проводиться найбільший в Європі ринок.

Спа

Місто дало початок усім спа-курортам в світі. Це невелике бельгійське місто в Арденнах укрите лісами і оточене річками, а його цілющі мінеральні джерела відомі вже протягом багатьох століть. Сьогодні тут знаходяться одні з кращих бальнеологічних оздоровчих центрів і спа-центрів.

Намур

Місто привабливе своїми затишними середньовічними вуличками, барами і ресторанами. У центрі знаходиться Цитадель, звідки відкривається гарний вид на місто. У фортеці проводяться екскурсії.

Лувен

Лувен відомий старовинним і одним з найбільших університетів в Бельгії. Уздовж узбережжя Північного моря простяглася низка пляжів і популярні прибережні курорти. Купальний сезон триває з середини червня до середини вересня.

Варто відвідати

Статуя хлопчика, який пісяє

Однією з найбільш незвичайних і відомих у світі пам’яток Брюсселя є розташована на Руа де Віолеті статуя пісяючого хлопчика. Перша бронзова скульптура роботи Жерома Дюкенуа Старшого була встановлена ​​в 1619 році. Однак в 1817 році скульптура була вкрадена і знівечена колишніми ув’язненими. В результаті те, що ми можемо побачити сьогодні, є копією справжньої скульптури. Справжня підстава її створення невідома, проте, як вважають самі брюссельці, вона присвячена синові одного з герцогів XII сторіччя, захопленому пісяючим на дерево в самий розпал бою. За цей «подвиг» він і був увічнений в бронзі як символ відваги воїнів країни. В 1696 губернатор замовив пошити для статуї костюм. Таким чином народилася традиція, якої дотримуються, і понині. Більш того, відвідуючи Брюссель, глави держав завжди приносять в дар малюкові мініатюрні копії своїх національних костюмів.

Замок Ван Ойдонк

Населений пункт Ойдонк загублений в горбистій долині річки Лейн. До самого замку Ван Ойдонк, ймовірно, найбільш красивому у всій Бельгії, веде прекрасна липова алея. Згідно з поширеною думкою, замок є перлиною іспано-фламандської архітектури XVI століття.

Ватерлоо

Ватерлоо відомий битвою 18 червня 1815 року. Тут Ви побачите Музей герцога Веллінгтона, який завдав фатальної поразки Наполеону, Музей воскових фігур, де цікаво подивитися фігури солдат, одягнених у форму того часу, вид на поле бою, який відкривається з Бютт-де-Ліон (Холма Льва), галерею, де перебуває панорама битви роботи Луї Демулена.

Розваги

Ресторани, кафе

Кафе Ви можете знайти практично на будь-якому кутку, більшість з них знамениті багатим вибором напоїв. Незважаючи на те, що пивоварна індустрія Бельгії знаходиться в занепаді, бельгійці, як і раніше, споживають пиво у великих кількостях, деякі сорти містять до 10% алкоголю.

Фестивалі та свята

За кількістю найрізноманітніших святкових заходів Бельгія напевно випереджає більшість європейських країн.

У Брюсселі цікаві Національне свято з обов’язковими феєрверками і килимом з квітів на площі Трон, мальовнича процесія Оммеганг (29 червня – 1 липня), свято Травневого дерева «Мейбоом» (9 травня), конкурс класичної музики королеви Єлизавети (весна) і фестиваль «Європалія».

В Антверпені проходять річний міжнародний джаз-фестиваль «Джаз Мідделхейм», музичний фестиваль «Вілрейк» (середина серпня), Концерти дзвону в соборі Богоматері (з травня по вересень щонеділі після полудня) та ін.

Фландрія славиться своїм міжнародним «Ярмарком мистецтв» в Лінарте (зима), «Квітковим кортежем» (друга неділя вересня) і знаменитими концертами дзвіниці в Мехелені.

Туры в Бельгию из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!