Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Брюгге

Тури в Брюгге з Черкас від Компаса!

Брюгге в Бельгії називають наймальовничішим містом у всій Європі. Ажур середньовічних вулиць, широкі канали, які роблять його схожим на Венецію, і тепла атмосфера вже багато років приваблюють туристів. Місто, що  ніби завмерло в Середньовіччі, виглядає таким казковим, що іноді навіть не віриться в його реальність. Можливо, саме тому,  воно сильно вражає творчих людей. Про нього написано безліч романів і зняті фільми, в тому числі голлівудськими режисерами. Напевно, багатьом відомий фільм «Залягти на дно в Брюгге». У цього міста дійсно є своя, особлива магія, яка робить його незабутнім і змушує повертатися до нього знову і знову.

Як дістатися

Власного аеропорту в місті немає, тому бажаючим долетіти туди на літаку потрібно буде прокласти свій маршрут через Брюссель. Зі столиці Бельгії до Брюгге найзручніше доїхати на потязі, так як станція знаходиться прямо в аеропорту.

Історія і сучасність

Брюгге, чия історія починається з III століття н. е., в Середньовіччі був одним з найбагатших міст Європи. Він розташований на березі моря, і завдяки торгівлі став головним містом графства Фландрія, а на якийсь час і всієї Північної Європи. Вважається, що тут з’явилася перша торгова біржа, а купці мали в Брюгге таку владу, що градоначальників вибирали тільки з їх числа.

Саме в той час – в XIV і XV століттях, він і отримав нинішній вигляд, яким виділяється серед інших міст Бельгії. Однак слава Брюгге скоро почала згасати. Купці, стурбовані збереженням влади, забули про головне – порт став міліти, і торгівля йшла вже не так жваво, як раніше. В той момент місто назавжди поступилось першим місцем одвічному суперникові – Антверпену.

Втім, Брюгге продовжував грати у Фландрії, а тепер і в Бельгії, важливу роль. У ньому знаходилися гімназії, театри і вищі суди, а ограновування алмазів, плетіння мережив і торгівля тканинами досі приносять йому чималий дохід.

Що подивитися, де побувати

Центр Брюгге багатий на пам’ятки – історичну цінність там представляє фактично кожна будівля. Деякі з них, такі, як дозорна вежа Белфорт, були побудовані ще в XIII столітті.

У «обов’язкову» програму відвідування, як правило, входять покупки на критому ринку Гроті Маркт, прогулянки по ратушній площі і оглядова екскурсія на кораблі по каналах Брюгге. Особливу увагу варто звернути на мости – саме від них походить назва міста, і сьогодні їх налічується більше 50. Ще в Брюгге часто їздять заради місцевого пива, мережив або Музею діамантів, хоча тут зустрічаються і такі екзотичні місця, як Музей картоплі фрі.

Брати напрокат автомобіль, щоб їздити на ньому по Брюгге, не рекомендується. Вулиці в місті вузькі, численні канали ускладнюють рух, а кількість паркувальних місць у центрі сильно обмежена. Найкраще залишити машину на околиці, а звідти дістатися до Старого міста на громадському транспорті, велосипедах або пройтися пішки.

Туры в Брюгге из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!