Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Болгарія

Болгарія фото

Болгарія карта

Болгарія з Черкас від Туристичної агенції Компас.

Сусідка-Болгарія відрізняється своєю красою, широкими піщаними пляжами, горами, лісами, безліччю заповідників. Начебто і природа схожа на звичну нам, і море те ж, Чорне, і немає проблем з розумінням місцевих жителів, – практично всі говорять російською, а все-таки відпочинок в Болгарії – це тур на європейський курорт.
Географічне розташування

Болгарія розташувалася в південно-східній частині Європи, зайнявши територію Балканського півострова. На півночі вона ділить кордон з Румунією, на півдні межує з Туреччиною і Грецією, Сербією і Македонією примикає до Болгарії на заході. На сході країна омивається водами Чорного моря.

Клімат

Клімат в Болгарії змінюється від помірно-континентального на півночі до середземноморського на півдні країни. Навесні часті дощі, взимку – багато снігу.

Часовий пояс

Місцевий час збігається з українським.

Валюта

Офіційна грошова одиниця – лев, який включає 100 стотинок. Існують монети номіналом в 1, 2, 5, 10, 20, 50 стотинок, а також 1, 2, 5 левів; банкноти 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000, 2000 левів.

Крім того, можна без проблем обміняти іноземну валюту (в банках, обмінних бюро, в готелях, на прикордонних пунктах, вокзалах та в інших місцях).

Слід пам’ятати, що леви і стотинки не можна вивозити з країни. Перед виїздом болгарські гроші слід обміняти на будь-яку іншу валюту.

Використовувані мови

Болгарська – офіційна мова країни.

Російська – поширена в курортних містах.

Англійська – знають багато місцевих жителів.

Медичне обслуговування

У великих містах і на відомих курортах Вам нададуть кваліфіковану медичну допомогу. У всіх готелях є лікарі і медкабінети. За послуги і медикаменти прийнято платити в приватному порядку.

Туристичні зони

Софія

Столиця Болгарії – одне з найдавніших міст болгарських земель. Орлов міст – пам’ятник свободи болгарського духу, а Левовий міст – пам’ятник сили болгарського духу. Відвідайте Собор Св.Софії, собор Олександра Невського, мечеть Баня Баші, безліч міських парків. Софія повністю відповідає званню «столиця»: багата на пам’ятки, доглянута, з безліччю місць для прогулянок та відпочинку.

Варна

Одне з найдавніших міст Європи, важливий промисловий і культурний центр. Незважаючи на розвиток економіки і сучасні споруди, тут все ще панує дух античності, а землі зберігають безліч невивчених археологічних пам’яток.

Бургас

Місто цікаве Морським парком, який простягнувся на 7 км і зберігає на своїй території стародавні пам’ятники і скульптури.

Плевна

Місто з багатим історичним минулим розповідає про минулі події в своїх численних музеях: музеї «Звільнення Плевни в 1877», Скобелевскому парку-музеї, музеї-панорамі Плевенській епопеї.

Пловдів

Тут туристам буде цікаво поглянути на відреставрований амфітеатр Філіпа II, де і в наші дні прходять вистави, на стару вежу з годинником і багато інших пам’ятників античності.

Варто відвідати

Долина троянд

Головна «візитна картка» Болгарії розташована між Карлово і Казанлике. Щороку в травні-червні тут розцвітають поля троянд, покриваючи землю яскравим килимом і поширюючи ніжний аромат на всю округу.

Болгарське село

Будучи на екскурсії в болгарському селі, зазирніть в один з будиночків. Гостинні болгари запропонують страви місцевої кухні та вино, пригостять свіжими фруктами.

Розваги

Водні розваги

Болгарія – це, перш за все, відпочинок біля моря, а тому тут є все різноманіття водних розваг: яхтинг, серфінг, водні лижі – кожен знайде розвагу до смаку.

Фестивалі

Болгари дуже люблять яскраві свята. Особливої ​​уваги заслуговує урочисте обрізання виноградної лози, яке безпосередньо пов’язане із святом «Трифон зарізаний» (14 лютого). Ціла святкова хода організовується перед початком сільськогосподарських робіт – в кукерів День (перший тиждень перед Великим постом).

Гірськолижні курорти

Близько 30% території Болгарії займають гори. Взимку – це центри відпочинку для багатьох туристів. Банско, Боровець, Пампорово забезпечать Вам теплий прийом, комфортні умови проживання і відмінні траси.

Болгария из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!