Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Боснія і Герцеговина

Боснія і Герцеговина фото

Боснія і Герцеговина карта

Туристична агенція Компас пропонує тури в Боснію і Герцеговину з Черкас!

Столиця – Сараєво

Різниця з Києвом в часі- відстає на 1 годину
Грошова одиниця – боснійська марка
Державна мова – боснійська
Населення 3,5 млн. осіб

Боснія і Герцеговина є країною в формі серця, що лежить в самому серці південній Європі. Тут вона зустрічає цивілізації Сходу і Заходу, що іноді зіштовхувались, але частіше зміцнювали і збагачували одне одного на протязі сторічь історії.

Боснія і Герцеговина має багато цікавих місць, придатних для всіх видів туризму. Назва держави походить від двох основних регіонів, які є частинами держави.

Зелений і гористий регіон, розташований на півночі Боснії (Динарські Альпи) і сільськогосподарська Паннонська рівнина, розташована в південній Герцеговині. Країна межує з Хорватією і Сербією і має дуже обмежений доступ до моря на узбережжі довжиною всього 17 км. В обох частинах країни є великі поклади залізної руди і вугілля.

Відпочинок у Боснії і Герцеговині

Боснія і Герцеговина це перш за все мальовничі нагір’я, з поселеннями, де життя тече, як ніби-то час зупинився. На зелених пасовищах пасуться вівці. Багато сіл мають нові мечеті і мінарети в той час як інші – католицькі храми, та церкви.

Пляжний відпочинок в Боснії і Герцеговині

Боснія і Герцеговина мало звідана туристами, а як пляжний напрямок і зовсім залишається білою плямою на карті. Рідко почуєте, що хтось вирушили на пляжний відпочинок у Боснії і Герцеговині. Це й не дивно, адже особливий гористий природний рельєф прославив країну як прекрасне місце відпочинку для любителів гірськолижного спорту.

Мало хто знає, що в невеликому містечку Неум у Боснії і Герцеговині є вихід до Адріатичного моря, і тут розташовані прекрасні пляжі. До речі сказати, тільки для нас Неум – нова назва на карті, а європейці вже давно оцінили відпочинок у цьому курортному містечку, так що популярності Неуму не позичати.

Відпочинок в Неум

Неум помітно відрізняється від інших прибережних населених пунктів Адріатичного узбережжя. Це миле європейське містечко з дивовижною атмосферою старовини, розташоване між хорватськими курортами Дубровником і Макарська. Дивовижні архітектурні пам’ятники – свідки насиченого історичного минулого Неума, мальовнича природа і приємний середземноморський клімат сприяють розміреному пляжному відпочинку на березі Адріатичного моря. У Неумі чудово розвинена інфраструктура. Тут можна знайти недорогі гостьові будинки, безліч колоритних магазинчиків, і, що найприємніше, ціни в Неумі набагато нижче, ніж в інших подібних курортних містах.

Найбільший в місті готель – тризірковий Неум, що користується популярністю у відпочивальників. Він притулився в маленькій бухті прямо на узбережжі і привертає увагу дивовижними видами на море.

Прибережна зона Неума простягається не більше ніж на 25 км., більшість пляжів тут галькові. У місцевих бухтах люблять робити зупинки екскурсійні пороми і яхти, які здійснюють морські прогулянки з Хорватії.

Пляжі Немна чудово підійдуть для відпочинку з маленькими дітьми, оскільки узбережжя оточене горами, що надійно захищають його від великих хвиль і сильних вітрів. Однак є і невеликі незручності. Галька на місцевих пляжах досить велика і може викликати дискомфорт, тому і дітям, і дорослим краще придбати спеціальне взуття.

Для тих, хто не звик байдикувати на пляжі і цілий день слухати спів хвиль, передбачені всілякі розваги. Бажаючі можуть зайнятися дайвінгом або парасейлінгом, покататися на водних лижах або вирушити на морську прогулянку. До вечора для прагнучих феєричного завершення дня гостинно відкривають свої двері нічні клуби і бари Неума.

Коли їхати

Південні регіони Боснії і Герцеговини розташовані в зоні впливу субтропічного середземноморського клімату, завдяки якому тут жарко влітку і досить тепло взимку.

Найсприятливіший час для відпочинку на пляжних курортах країни – період з червня до вересня.

Влітку в Неумі та його околицях повітря прогрівається до +25 … + 27 ° C., опадів практично не буває. До речі сказати, деякі особливо азартні і безстрашні туристи відкривають купальний сезон вже в квітні, а триває він аж до жовтня.

Туры в Боснию и Герцеговину из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!