Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Бразилія

Бразилія фото

Бразилія карта

 Бразилія з Черкас від Компаса!

Бразилія відома у всьому світі як країна футболу і самби, казково-красивого міста Ріо-де-Жанейро і непрохідних джунглів, і, звичайно, найвидовищніших карнавалів. Її справедливо називають країною контрастів: пишні тропічні ліси сусідять з величними горами, дикі джунглі з багатомільйонними мегаполісами, чудові пляжі і величезні річки з пустельними плато, ревучі водоспади з затишними тихими океанськими бухтами. Кожен регіон – особливий географічний і етнічний світ.

Бразилія – ​​це країна з найунікальнішої в світі природою, що все ще зберігається в своїй первозданній красі в серці знаменитих джунглів Амазонки, і дбайливо охороняється в численних національних парках. На території країни знаходяться об’єкти, які не представлені більше ні в одному місці земної кулі, і по праву можуть називатися природними чудесами світу. На всій території країни представлена ​​величезна кількість дивовижних місць, які щорічно притягують до себе мільйони людей.

Географічне становище

Бразилія, що простягнулася на 4000 км із заходу на схід і на 4300 з півночі на південь, займає майже половину території Південної Америки і межує практично з усіма країнами континенту, крім Еквадору і Чилі, значно перевершуючи їх за площею. Це найбільша в світі країна тропічного поясу. На півночі і сході омивається Атлантичним океаном. Площа країни (включаючи архіпелаги) – 8 511 065 кв. км.

Клімат

Клімат варіює в залежності від місця розташування. Пори року в Бразилії, за єдиним винятком північного регіону, прямо протилежні європейським. Середня річна температура становить приблизно + 28 ° С в північній частині Бразилії та + 20 ° С – в південній. Існують області, в основному на півдні країни, де іноді може випадати сніг, лягати іній, а температура, відповідно, опускатися нижче нуля. У Ріо-де-Жанейро в розпал літа ртутний стовпчик піднімається до позначки + 40 ° С.

Часовий пояс

Різниця в часі на більшості території країни становить мінус 3 годині за Гринвічем. Це різниця зменшується на годину, коли в Бразилії запроваджується літній час. У країні – чотири часових пояси.

На океанічних островах – 2 години GM

Бразиліа, Мінас Жераис, Гойяс, Токантінс і всі прибережні штати від Амапа до Ріо-Гранді-ду-Сул – 3 години GM

Мату-Гросу-ду-Сул, Мату-Гросу, Рондонія, Амапа, Рорайма і захід штату Пара – 4 години GM

Акрі і південний захід Амазонії – 5 годин GM.

Валюта

Грошовою одиницею в Бразилії є реал R $. Обміняти «travellers checks» та іноземну валюту можна в банках, туристичних агентствах і ряді готелів. Міжнародні кредитні картки приймаються в готелях і ряді магазинів.

Використовувані мови

Португальська – державна мова.

Медичне обслуговування

Вакцинація від жовтої лихоманки рекомендується, якщо перебування в Бразилії передбачає відвідування наступних штатів: Акрі, Амапа, Амазонас, Гойас, Мараньяу, Мату Гроссу, Мату Гроссу ду Сул, Пара, Рондонія, Рорайма, а також Федерального округу.

Туристичні зони

Північ:

Ріу-Бранку – Акрі

Макапа – Амапа

Манаус – Амазонас

Белем – Парана

Порту-Вів – Рондоні

Боа-Віста – Рораіма

Палмас – Токантінс

Ті туристи, що відвідають Північ країни, будуть вражені незрівнянними природними красотами Амазонської сельви. У Манаусі, столиці штату Амазонас, не може не викликати захоплення знаменитий театр, побудований в період каучукового буму. Заслуговує на увагу і Белем – великий економічний центр цього регіону. Острів Бананал – найбільший річковий острів у світі, відомий своїми чудовими пляжами і гарною риболовлею.

Північний Схід:

Масейо – Алагоас

Салвадор – Баїа

Форталеза – Сеара

Сау-Луїс – Мараньяу Жуау-Пессоа – Параїба

Ресіфі – Пернамбуку

Терезине – Піауї

Натал – Ріу-Гранді-ду-Норті

Північно-Схід багатий своїм фольклором. Місто Салвадор, перша столиця Бразилії, розташований в штаті Баїя, як губка всмоктав в себе народні форми афро-бразильської культури. Її колоритні музика, танці та кулінарне мистецтво виявляються тут найбезпосереднішим чином. Пелоурінью – історичний центр Салвадора і одна з найпривабливіших точок на туристській мапі Бразилії – включений ЮНЕСКО в список культурної спадщини людства.

Місто Ресіфі – це «Бразильська Венеція», порізана каналами і обрамлена намистом пляжів. Історичне місто Олинда також включене ЮНЕСКО в список культурної спадщини людства. У двох інших столицях штатів Північного Сходу: Форталеза та Масейо, розташовані, за твердженням багатьох знавців, найпрекрасніші пляжі Бразилії.

Південний схід:

Віторіа – Еспіріту-Санту

Белу-Орізонті – Мінас-Жерайс

Ріо-де-Жанейро

Сан-Паулу

Головними «воротами» країни для туристів, що прибувають з Північної півкулі, є південний схід. Ріо-де-Жанейро пропонує гостям численні пам’ятки, серед яких гора Цукрова голова, статуя Христа-Спасителя на горі Корковаду, музеї, церкви і нескінченні пляжі. Карнавал в Ріо відомий у всьому світі.
Сан-Паулу – головний промисловий і торговельний центр Латинської Америки. У ньому розташовані великі музеї та театри. Це місто має чудову інфраструктуру для туризму і бізнесу. Значна частина архітектурної спадщини країни періоду бароко зосереджена в штаті Мінас-Жерайс. Особливий інтерес тут представляють історичні міста навколо Оуру-Прету.

Південь:

Курітіба – Парана

Порту-Алегрі – Ріу-Гранді-ду-Сул Флоріанополіс – Санта-Катаріна

Південь – це зона помірного клімату, де зміна пір року відчувається вже більш явно. Жителі Порту-Алегрі дотримуються традиції бразильських ковбоїв «гаушос». Тут особливо цінується «шурраско», свого роду шашлик з чудового м’яса. Значну частину населення Ріо-Гранде-ду-Сул складають нащадки італійських і німецьких колоністів, а також українців і росіян, від яких вони успадкували дуже мальовничі звички. Місто Флоріанополіс розташоване на острові, обрамленому десятками пляжів, які приваблюють туристів з усього світу, особливо для занять серфінгом. Штат Парана пропонує туристам незабутнє видовище водоспаду Ігуасу.

Центральний захід:

Бразиліа – Федеральний округ

Гойаніа – Гойас

Куйаба – Мату-Гроссу

Кампу-Гранді – Мату-Гроссу-ду-Сул

На території Центрального Заходу знаходиться місто Бразиліа, столиця Бразилії, з її модерністською архітектурою, визнаною ЮНЕСКО частиною всесвітньої спадщини, і безмежний Пантанал, один з найбільших заповідників тваринного і рослинного світу планети, зі своєю неймовірною красою пейзажів.

Куди всі їдуть

Ну звичайно, в Ріо!
Бразиліа – столиця країни, що не секрет для тих, хто дивився хрестоматійний ужастик «Я все ще знаю, що ви зробили минулого літа». Це місто, побудоване на порожньому місці, зверху схоже на літак.
Сан-Паулу – величезний мегаполіс з фестивалями і музеями.

Міфи та легенди

У фавелах Ріо небезпечно.

Так. Це правда. Але туди можна – ти здивуєшся – просто не ходити. В інших містах країни набагато безпечніше, та й туристичні зони Ріо-де-Жанейро цілком собі приємні для приємних прогулянок. Тут купа поліцейських, що стежать за спокоєм приїжджих. Не потрібно тинятися по місту після заходу сонця і залазити на території фавел.

Тут багато диких (читай: скажених) мавп.

Радянське кіно не бреше – мавпочки в цій країні дійсно водяться. Дикі, тобто живуть за межами міста. Так що не бійся, що тебе вкусять або стирять фотоапарат під час твоїх туристичних екзерсисів.

7 причин тут побувати

Підгадати свою поїздку під карнавал і побачити купу жінок в пір’ї.
Позасмагати на Копакабані.
Сфотографуватися зі статуєю Христа.
Піднятися на фунікулері на гору з безглуздою назвою Цукрова голова.
Зацінити, в якому стані спортивні об’єкти через кілька років після будівництва.
Зганяти на кавові плантації.
Сходити в клуб в Сан-Паулу, і тоді карнавал прийде до тебе сам.

Бразилия из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!