Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Центральна Америка

 

Центральна Америка карта

Центральна Америка з Черкас. Туристична агенція Компас!

Гватемала
Гондурас
Коста Ріка
Панама

Географічно Центральна Америка розташована між Північною та Південною Америками на материковій частині Північної Америки, на вузькій смузі суші між Панамським перешийком на півдні та перешийком Теуантепек на півночі.

Регіон Центральної Америки є спільністю в географічному, політичному, історичному планах і може розглядатися як самостійна частина світу, відноситься геологічно і географічно до Північноамериканського континенту.

Населення регіону складають корінні жителі: індіанці (нащадки цивілізації майя), а також іспанці, що заселили Центральну Америку за часів колонізації, і африканці, що залишилися тут з часів рабовласництва. Основна мова регіону – іспанська.

Центральна Америка (Central America) розташована в зоні тропічного і субекваторіального кліматичних поясів.

Політично до складу Центральної Америки включають сім держав між Мексикою і Колумбією, що історично складали Сполучені Провінції Центральної Америки, колишні іспанські колонії. Гватемала, Беліз, Сальвадор, Гондурас, Нікарагуа, Коста-Ріка, Панама. Шість з них є латиноамериканськими, виняток становить Беліз – колишня британська колонія.

Це – невеликі держави  з невеликими показниками ВВП. Регіон є стратегічною транспортною розв’язкою між Атлантичним і Тихим океанами, що з’єднуються тут через Панамський канал, також регіон є перешийком між країнами Південної Америки і США, де розташовано безліч курортів, створені національні парки для охорони первісної флори і фауни.

Економічний розвиток усіх країн субконтененту схожий, в основному весь дохід залежить від туризму, сільського господарства , також присутня золотодобувна промисловість, власність іноземних корпорацій, створюються сприятливі умови для ведення бізнесу.

Якщо ви хочете побачити загублені в джунглях руїни міст майя, діючі вулкани і білі піщані пляжі узбережжя Карибського моря, архітектурні перлини колоніальної архітектури Гватемали і Нікарагуа, річки та озера, моря і ліси – тоді вам варто сюди приїхати.

Центральная Америка из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!