Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Чад

Чад фото

Чад карта

Чад з Черкас від Компаса!

Республіка Чад

Чад розміщений на півночі центральної Африки.

Столиця – Нджамена

Різниця з Києвом в часі – відстає на 1 годину
Грошова одиниця – африканський франк
Державні мови – французька і арабська
населення – 8,7 млн. осіб

Чад межує на півночі з Лівією, на сході – з Суданом, на заході – з Нігером, Нігерією і Камеруном, на півдні- з Центральноафриканською Республікою.

Країна отримала свою назву від озера, яке знаходиться на території країни. Це друга за величиною водойма в Африці. Озеро знаходиться на західній межі. Велика частина країни розташована в низинах. Ці райони дуже цікаві і мальовничі, серед іншого – масиви і вулканічні плато, гори.

У Чаді – два типи клімату. Північ країни сухіша – тут тропічний континентальний клімат. Дощі падають дуже рідко. Весь час – дуже висока температура. Навіть в найхолодніші періоди температура не опускається нижче 20 градусів в затінку.
Далі на південь можна спостерігати більші ознаки екваторіального клімату. Тут більш опадів, є сезон дощів.

Чад є однією з країн, де знаходять рештки первісних людей. На озері Чад були знайдені рештки гуманоїдів, названі сахентропус Сахель. Ця знахідка доводить, що ранні предки людини з’явилися тут уже близько 7 мільйонів років тому. Іншим суттєвим відкриттям стало виявлення кістяка аустралопітека.

Згодом, із розвитком людського виду, місцеві племена оселилися на цих землях і створили маленьке царство. Одним з найважливіших було царство Сао. Спочатку площі сучасного Чаду були завойовані суданцями, опісля чого – французами. У 1920 році землі, розташовані на озері Чад, стали частиною Французької Екваторіальної Африки.
Чад відновив незалежність лише в 1960 році.
Країна має дуже багату культуру і традиції, тут можна знайти вплив африканських племен, арабських поселенців і колонізаторів з Європи.

Хоча Чад є відносно бідною країною, і до сих пір розривається від етнічних заворушень, він стає привабливим місцем для туристів, охочих вивчити африканську культуру корінних народів. Більшість пам’яток знаходиться в столиці. Помилуйтеся архітектурними пам’ятками. На додаток до міських центрів також варто побачити місця навколо озера Чад і райони Закума.

Туры в Чад из Черкасс от турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!