Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Чехія

Чехія фото

Чехія карта

Чехія з Черкас. Туристичне агентство Компас

Чехія – особлива країна, і відпочинок в ній – особливий. Є тут і середньовічні замки, і смарагдові луки, і селища, де неквапливо тече життя. Ми пропонуємо Вам тури в країну червоних дахів і мощених вулиць, пива і смачної їжі, лікувальних термальних курортів зі світовими іменами.
Відпочинок у Чехії прекрасний у будь-яку пору року. Взимку вона нарядно сяє безліччю теплих вогнів, навесні одягається в яскраво-зелений наряд, влітку рясніє розмаїттям кольорів, а восени оповита туманним серпанком. Яку б пору Ви не обрали, Вам буде тут цікаво і комфортно.

Географічне положення

На півночі Чехія межує з Польщею, на півночі і заході її сусідка – Німеччина, з Австрією межує на півдні і зі Словаччиною на сході. Виходу до моря не має. Географічно Чехія знаходиться в центрі Європи.

Клімат

Клімат Чехії м’який і помірний, формується під впливом повітряних мас з Атлантичного океану . Літо тепле і вологе, зима прохолодна і, в більшій частині країни, суха. Середньорічна норма опадів – 550 мм на рівнинах і 1400 в горах.

Часовий пояс

Час – центрально-європейська. Чехія належить до країн, де діє зимовий і літній час.

Валюта

Крона. Вона ділиться на 100 геллерів. Банкноти: 50, 100, 500, 1000, 2000, 5000 крон.

Обміняти гроші можна в пунктах обміну валют. Крім того, у багатьох магазинах можна розплачуватися кредитними картками.

Використовувані мови

Чеська – державна мова країни; ділиться на 3 групи діалектів: чеська, середньо-моравська, східно-моравська.

Російська – говорять багато жителів .

Англійська – на цій мові говорять в основному у туристичних центрах.

Туристичні зони

Прага

Прагу можна визначити одним реченням: «місто, куди хочеться повертатися знову і знову». Стара частина Праги, здається, навіть не помічає навколишньої сучасності. Тут свій особливий ритм, і навіть натовпи туристів з усього світу не порушують його. Вивчивши кожен куточок чудового празького граду, пройшовши по місцевих вузьких вуличках, відвідавши музеї, виставки, театри, послухавши прекрасну органну музику в одному з соборів, при від”їзді Ви не зможете позбутися відчуття, що сюди потрібно обов’язково повернутися. Тут панує особливий дух, який неможливо описати словами, але напевно Ви відчуєте його, як тільки приїдете до Праги.

Брно

Місто фестивалів, ярмарків, спортивних заходів. За величиною він трохи поступається Празі. Як і більшість міст Чехії, Брно багатий пам’ятками: готичний собор Св.Петра і Павла, найстаріший в місті театр, стара міська ратуша, Моравський музей.

Пльзень

Місце, де народжується пиво! Мабуть, головна визначна пам’ятка промислового містечка Пльзень – це його музей пивоваріння та, звичайно ж, сам завод, де ви зможете продегустувати і купити свіжозварене чеське пиво.

Варто відвідати

Замковий комплекс Карлштейн

Готичний замок Карлштейн – один із символів Чехії. Названий він був на честь свого творця Карла IV. З самого початку Карлштейн будували для зберігання колекції святих реліквій і коронаційних скарбів. Побудований в 1348, він, як і раніше, дивує своєю величчю.

Лікування

Франтішкові Лазні

Франтішкові Лазні спеціалізуються на лікуванні хвороб обміну речовин і гінекологічних захворювань. Лікують тут використовуючи природні багатства: 24 мінеральних джерела, поклади сірчано-залізистих грязей і природний газ з високим вмістом вуглекислого газу.

Маріанські Лазні

В Маріанські Лазні найбагатша шкала лікувальних джерел. Сюди приїжджають, щоб позбавиться від захворювань дихальних шляхів, опорно-рухового апарату, центральної нервової системи, гінекологічних захворювань, хвороб, пов’язаних з обміном речовин, і багатьох інших.

Карлові Вари

Найбільший чеський курорт, куди туристи їдуть не тільки поліпшити здоров’я, але і просто на екскурсію. Адже Карлові Вари – дивовижне містечко з яскравими ажурними будиночками, альтанками і пальмами. Тут прийнято не поспішаючи прогулюватися, насолоджуватися свіжим повітрям і пити мінералізовану воду з відомих красивих чайничків з довгими носиками.

Яхімов

Чеський курорт Яхімов захований серед соснових і букових лісів. Повітря тут завжди свіже, настояне на хвої. А радонові джерела ставлять його на один щабель зі всесвітньо відомими лікувальними курортами. Крім того взимку Яхімов перетворюється в центр зимових видів спорту.

Розваги

Прогулянки на трамваях

Щоб зануритися в минуле Чехії – достатньо лише сісти в старий трамвайчик, який схожий на музейний експонат, і після дзвінка кондуктора не поспішаючи вирушити в подорож по старих вулицях міста. Колись на ньому поспішали на роботу місцеві жителі, а зараз, під звуки акордеона, катаються туристи, милуючись незмінною старовинною Прагою.

Прогулянка по Влтаві

Вечірній круїз по річці Влтаві – романтична і красива прогулянка. На кораблику Вас чекатиме смачна вечеря, під тиху музику гід обов’язково розповість цікаві факти про місто, а опісля, вийшовши на верхню палубу, Ви побачите мільйони сяючих вогнів нічного міста, підсвічені кам’яні мости і собори, застиглі в нічній тиші.

Чехия из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!