Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Чорногорія

Чорногорія фото

Чорногорія карта

Турагентство Компас пропонує тури в Чорногорію з Черкас.

Мальовничі ландшафти Чорногорії зачаровують і залишають приємні враження та спогади. Туристи всього світу вже змогли оцінити всі ці принади сонячної країни. А ще це рай для тих людей, які не володіють англійською і мріють вирватися за межі своєї країни.

Географічне положення

Чорногорія розташована в південно-західній частині Балканського півострова. Країна межує з Албанією (на південному сході), Боснією і Герціговиною (на північному заході), Сербією (на північному сході) і Хорватією (на південному заході). На півдні і південному заході Чорногорія омивається Адріатичним морем.

Клімат

Чорногорія – країна з різноманітним рельєфом. Тут можна виділити 4 основних типи клімату – вони обумовлені географічними областями, такими, як: Примор’я, скелясті плоскогір’я, рівнина і високогір’ї. Так, на узбережжі, наприклад, переважає середземноморський клімат, а в передгір’ї і навіть всього за декілька кілометрів від узбережжя – вже континентальний.

Часовий пояс

Час відстає від українського  на 1 годину.

Валюта

Євро, яке офіційно визнане грошовою одиницею країни в 2002 році. Приймаються до оплати міжнародні кредитні карти.

Використовувані мови

Сербська – є офіційною мовою країни.

Російська – чорногорці можуть непогано спілкуватися з російськомовними туристами.

Англійська – на ній говорять всі представники туристичного бізнесу.

Медичне обслуговування

Перша допомога буде надана безкоштовно, за більш ретельне обстеження стягується плата. Іноземцям рекомендується звертатися тільки в спеціальні лікарні (Госпіталь Борис Кідріч, Клінічкі Центар і ін.). У кожній громаді (адміністративно-територіальна одиниця) є державна поліклініка ( «Будинок здравлья»), де буде надана кваліфікована перша допомога. Практично повсюди в містах і великих селищах є лікарі, які займаються приватною практикою.  Перед поїздкою рекомендується оформити страховий поліс.

Варто відвідати

Біоградска гора

Це національний парк – заповідник з багатою культурною та історичною спадщиною. Красиві лісу, зелені пасовища, чисті озера і просто мальовнича картина навряд чи кого-небудь залишать байдужим.

Чудотворний православний монастир Острог

Цей монастир висічений на висоті 950 м над рівнем моря і зберігає в своїх стінах мощі Св.Василія Острозького.

Екскурсія «Два каньйони» Тара та Морача

Каньйон річки Тара занесений в список ЮНЕСКО. В ході даної екскурсії туристи також відвідують каньйон Морача, однойменний монастир, міст «Джурджевіч Тара».

Гора Ловчен

Вважається символом держави і національної ідеології Чорногорії і є національним парком. На горі багато пасовищ і сіл. Одне з сіл – Негуса – є одним з найбільш значущих релігійних пам’яток країни.

Дурмитор

Цей гірський масив також є національним парком, територія якого багата красивими рослинами і тваринами. До речі, мисливцям дозволено тут полювати на лисицю, зайця, вовка, кабана, ведмедя, косулю, тетерева.

Скадарське озеро

Це найбільше на Балканському півострові озеро-заповідник, де водяться найрізноманітніші види риб і птахів. До того ж, територія навколо озера є національним парком.

Розваги

Водні види спорту

Серед особливо популярних можна виділити риболовлю, рафтинг, човновий сплав по річках, дайвінг, віндсерфінг, круїзи на яхтах.

Катання на конях

Таке задоволення Чорногорія пропонує практично на кожному кроці, адже в цій країні багато парків. Особливо прогулянка на конях сподобається тим, хто любить прогулюватися по заповідних куточках.

Гірськолижний спорт

У зимовий період Чорногорія дарує можливість кататися на лижах. Тут багато снігу – з грудня по квітень його шар може досягати більше одного метра. У тих місцях, де знаходяться лижні траси, сніг не тане близько 150 днів.
Турагентство Компас предлагает туры в Черногорию из Черкасс.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!