Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Данія

Данія фото

Данія карта

Туристична агенція Компас пропонує тури в Данію з Черкас!

Офіційна назва – Королівство Данія

Столиця – Копенгаген
Різниця з Києвом в часі – відстає на 1 годину
Грошова одиниця – Датська крона / DKK, 1 EUR = ~ 7.4 DKK
Державна мова – датська
Населення – близько 5,5 млн. осіб

Данія – це маленька країна, що має красиву природу і багату історію. Ось уже понад тисячу років Данією правлять королі і королеви (це найстаріше королівство в Європі). У Північній Європі Данія по-своєму унікальна – вона складається з 406 островів і має берегову лінію протяжністю 4800 кілометрів. Вона складається з піщаних пляжів, що омиваються чистою і прозорою морською водою.

У Данії ви побачите фіорди і затоки, старовинні маєтки і широкі лісисті рівнини, безліч сучасних міст і провінційних містечок. І, крім того, ви повинні обов’язково побачити Копенгаген, перлину

Скандинавії.

Копенгаген

Королівство Данія є найменшою країною в Скандинавії, розташоване в північній частині Європи. Його очолює королева Маргрете II і прем’єр-міністр.

Велика частина країни (близько 70%) знаходиться на півострові Ютландія, в той час як решта території – це 443 острови, з яких тільки 76 заселені. Мальовничі села, красиві золоті поля, історичні міста, в якому включені в сучасності, не руйнуючи заповітні традиції впродовж багатьох сторічь.

Данія розділена на вісім великих регіонів. Значна частина ландшафту Данії – сільськогосподарські землі або пасовища для домашніх тварин, ліси є малою його частиною (12%). Ліси в основному складаються з сосни, ялини та ялиці.

Данія ідеально підходить для риболовлі. Найбільш поширеною морською рибою є форель. Значну кількість щуки і окуня можна знайти в мальовничих озерах по всій країні. У гирлах річок, а також в солонуватих водах уздовж країв Данії можна зустріти камбалу, вугор і окунь.

Данія є дуже доброзичливою до туристів. Це безпечна країна, де велике значення надається охороні навколишнього середовища. Данці сортують сміття, і близько 60% відходів йдуть на вторинну переробку.

Данці цінують затишок домівки, символом якого є запалені свічки під час їжі. Цікаво, що використання свічок в країні на душу населення, ймовірно, найвище на всій Землі.

Данія також країна велосипедистів. Їздять на велосипедах усі, незалежно від віку і достатку. Скрізь є позначені велосипедні маршрути. Мережа велосипедних маршрутів в Данії становить 10 000 км.

Данці народ мирний, пунктуальний і чесний. Їх улюблені види спорту: гандбол, футбол, мотогонки та спідвей. Великою популярністю у датчан користуються марафони, які приваблюють натовпи учасників зі всієї Європи.

Данія також країна з багатою історією, починаючи з вікінгів. Назва країни з’явилася вперше в 955 р. Це батьківщина Ганса Христіана Андерсена, який написав майже 160 казок, та Legoland’u (Парк розваг для дітей і дорослих).

Данія має три скарби, які були внесені до спадщини ЮНЕСКО: рунічні камені в Еллінгу, Собор Роскілле і замок Кронборг.
За даними журналу”Forbes” Данія – найкраще місце для ведення бізнесу.

Туры в Данию из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!