Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Ефіопія

Ефіопія фото

Ефіопія карта

Ефіопія з Черкас від Компаса!

Федеративна Демократична Республіка Ефіопія

Ефіопія – двадцять сьома за величиною країна в світі.  Країна межує з Суданом, Еритреєю на півночі, Сомалі на сході, і Кенією на півдні. В Ефіопії великий гірський комплекс.

Столиця – Аддіс-Абеба
Різниця з Києвом в часі – випереджає на 1 годину
Грошова одиниця – бір
Державна мова – амхарська
Населення – близько 60 млн. Чоловік

Ефіопія є країною, розташованою в східній частині Африки, на так званому Африканському Розі. Сусідні країни – Джибуті, Еритрея, Кенія, Сомалі, Судан і Південний Судан. У минулому вона була відома як Абіссінія. Нинішня назва походить від грецького слова aithiopes, що означає “коричневі особи”.

З самого початку туристи в Ефіопії, як правило, вражені приголомшливою природною красою країни, а також неймовірно багатою культурою та історією. Вона дивує розмаїттям ландшафтів, древніх традицій і людей, залишає незабутнє враження.

Наповнена контрастами і крайнощами, Ефіопія вабить відвідувачів досліджувати вершини своїх високих гір, що сягають 4300 метрів. Відкриття абіссинської культури і традицій, що сягають понад 3000 років, є неймовірно захоплюючим,  тут можна побачити древній ісламський фольклор, а також захоплюючі ритуали і священні обряди Ефіопської Православної Церкви.

Ефіопія також описується як колиска людства, батьківщина найстарішої людини в світі, і в той же час її столиця Аддіс-Абеба, що означає “нова квітка», є домом для сучасних мігрантів, де бездомні бродять по вулицях у пошуках їжі, грошей і кращого життя.

На півночі Ефіопії – найбільш привабливий регіон для відвідувачів  з історичної та природної точки зору. На півночі також можна споглядати захоплюючий Симен, четвертий найвищий пік на континенті, а також мати фантастичні можливості для пішого туризму і знайомства з різноманітністю дикої природи.

Бахар Дар, розташований на озері Тана, популярний як основа для вивчення захоплюючих монастирів, побудованих на багатьох островах, розкиданих по озеру, а також в районі Блакитного Нілу.

Ефіопія розташована серед контрастного середовища природної краси і ознак бідності. Ефіопія звикла до того, що її не беруть до уваги, як туристичний напрямок, але унікальні пам’ятки країни поступово займають провідне місце в Північно-Східній Африці, і сьогодні найстаріша незалежна країна на континенті вітає відвідувачів, щоб познайомити з її мозаїкою етнічної приналежності, довгою історією.

Ефіопія дивує кількістю вільно доступного зброї. Побачити селянина з автоматом Калашникова на спині не є незвичайним. Незважаючи на це, акти агресії не зустрічалися. Зброя використовується в ході конфліктів через землю.

У глушині ви зіткнетеся зі зміями. Місцеві жителі кажуть, що змії неотруйні, в той же час в Діла або Мояле є небезпечні змії, особливо Чорна змія. Небезпечними можуть бути комарі – навіть у великих районах Ефіопії є ризик малярії.

Туры в Эфиопию из Черкасс от турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!