Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Еквадор

Еквадор фото
 

Еквадор карта

Еквадор, Кіто з Черкас від Компаса!

Cтолиця – Кіто
Різниця з Києвом в часі : на основній території країни місцевий час відстає на 7 годин зимою і на 8 – влітку, на Галапагосі, відповідно, на 8 і 9 годин
Грошова одиниця – долар США (US $)
Віза в Еквадор потрібна
Державна мова –  іспанська, також говорять на своїх мовах (кечуа, куічуа та ін.). Англійська поширена в туристичній галузі.
Населення Близько 13,755,000 чоловік, головним чином індіанці кечуа (25%) і метиси (65%), а також вихідці з Європи (до 7%) і Африки (3%)
Еквадор має багато що запропонувати допитливому мандрівникові: амазонская дика природа, чудові вулканічні піки, високий прибій, химерні рибальські села і ремісничі ринки, історична архітектура столиці Кіто, не кажучи вже про природні чудеса на Галапагоських островах. Їздити на даху поїзда через гірський перевал зигзагами, торгуватися з місцевими жителями на ринку Отавало.

Еквадор є невеликою країною з дуже різноманітною географією. Перебуваючи на екваторі і з берегової лінії, піднімаючись в гори понад 5000 метрів, робить дивовижною топографією. Ця маленька країна має тропічний ліс, помірні соснові ліси, степи і узбережжя. Для довершення до всього, Еквадор є домом для найвищого діючого вулкана в світі  Котопаксі, що на південь від Кіто. А верхня частина гори Чимборасо (6310 м. над рівнем моря) вважається найбільш віддаленою точкою від центру Землі, враховуючи яйцеподібну форму планети.

Еквадор межує на заході з Тихим океаном, і має 2337 кілометрів берегової лінії. Він має 2010 кілометрів кордонів, з Колумбією на півночі (590 км.) і Перу на сході і півдні (1420 км.).  Еквадор має загальну площу 283,560 кв.км., в тому числі Галапагоські острови.

Країна Еквадор має три основні географічні регіони, плюс острівний регіон в Тихому океані:

  • Ла Коста, або узбережжя, включає низиннуй ділянку в західній частині країни, в тому числі Тихоокеанське узбережжя.
  • Ла Сієра ( “гірська місцевість”),  гірський хребет тягнеться з півночі на південь уздовж центральної частини країни, в гірській місцевості домінує гірський ланцюг Анд.
  • Ла Амазонія, також відома як Ель Орієнте ( «Схід»), включає в себе тропічні ліси Амазонки в східній частині країни, на які припадає майже половина від загальної площі поверхні країни, хоча населення – менше 5%.

Острівний регіон  включає Галапагоські острови, близько 1000 км на захід від материка в Тихому океані.

Еквадор: Відпочинок

Найкращий час для відвідування Еквадору в кінці весни (квітень і травень) і на початку осені (кінець серпня-вересень), коли вологість не така  висока. Сезон дощів у Еквадорі проходить з жовтня по травень,  сухо –  влітку з червня по вересень.

Води навколо Галапагоських островів вистигають приблизно у вересні, проте температура залишається м’якою на початку осені. Клімат Еквадору, що варіюється в залежності від регіону, досить м’який протягом всього року, проте мандрівники повинні відзначити, що в високий сезон (з грудня по січень, червень-серпень) ціни помітно вищі, і готелі можуть бути повністю заброньовані.

Еквадор лежить на екваторі і наповнений багатими природними ресурсами, що зробило його популярним  як туристичний напрямок. Він наповнений вулканічними горами, пишними джунглями  і красивою береговою лінією.

Одним з найпопулярніших міст для відвідування в Еквадорі є столиця Кіто – названа в якості одного з перших  в світі об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Куенка – 3-є за величиною місто країни, що  внесене до списку Всесвітньої спадщини в 1999 році. Одним з найпопулярніших туристичних місць є Інгапірка – тільки тут збереглися руїни поселень  стародавньої країни інків.

Часті питання перед поїздкою в Еквадор

Коли летіти до Еквадору?

Найкращий час для поїздки – з червня по листопад,  Галапагоські острови –  з січня по червень.

Що прихопити в Еквадор?

Тепла куртка для захисту від вітру, светр, теплий спальний мішок. Засіб проти комах, необхідні медикаменти, сонцезахисні окуляри, захисний фільтр, капелюх для захисту від сонця.

Скільки грошей потрібно в Еквадорі?

Готелі та бари – 15 $ на день. Бутильована вода доступна для покупки всюди 0,5 л коштує $ 0,30. Обід / вечеря коштує, як правило,  1,5-2 дол. Подорож автобусом: близько 0,2 USD,  обмін –  1h = 1 USD. Для того, щоб комфортно спати і краще харчуватися, вам доведеться витратити 50-70 доларів.

Що купити в Еквадорі?

Елегантні срібні ювелірні вироби, дерево, кераміка, килими, пончо, виготовлені з льону, головні убори, вироби із  шкіри.

Куди всі їдуть

Кіто – столиця.
Баньос – туристичне містечко.
Галапагоські острови – до черепашок.
Куенка – місто в горах з усіма належними красотами і гарячими лікувальними джерелами.
Гуаякіль – велике місто з колоніальними будівлями і руїнами індіанських поселень.

Міфи і легенди

Це бананова республіка і країна третього світу.
Бананова республіка – так. Тут банани смажать, сушать і активно експортують. Але не хвилюйся, місцеві знають про існування іншої їжі. А щодо країни третього світу – то ні. Цілком собі європейська цивілізація (і рівень сервісу).

7 причин тут побувати

Побачити, як ростуть манго.
Сходити на відомий (принаймні, серед шанувальників Латинської Америки) ринок на площі Де-Пончос в Отавало.
Побачити черепах.
Побачити китів.
Купити в індіанців килим.
Поки Чилі і Перу воюють за те, чий піско правильніший, випити його в Еквадорі.
Побувати в парку Сангай, де недалеко один від одного знаходяться відразу три вулкана. Один з них з озером всередині.

 Туры в Эквадор из Черкасс от турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!