Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Естонія

Естонія фото

Естонія карта

Турагентство Компас пропонує тури в Естонію з Черкас!

Естонія.

Чиста, затишна, добре вихована, з красивими і добре збереженими готичними містечками, з елегантними курортами, батьківщина відомих ароматних золотистих рибок – шпрот і безлічі анекдотів про «гарячих естонців», які насправді далеко не так повільні, як герої анекдотів. Естонія. На заході вона оточена сосновими лісами, що примикають до піщаних пляжів, на південному сході – зеленими пагорбами і озерами. Історичні пам’ятки, що збереглися з часів німецьких лицарів: стародавні замки і садиби – допоможуть поринути в історію цієї землі.

Дух свободи і відродження пронизує не тільки столицю Естонії, але також і жваве університетське місто Тарту, діловий і промисловий центр Нарву та ідилічну столицю літнього відпочинку на південно-західному узбережжі Пярну.

Можливо, Ви бували в Естонії багато років тому. За останні роки країна пройшла величезний шлях: гармонійне поєднання старовини і сучасних технологій дало масу можливостей відкрити для себе щось нове. Завдяки унікальному поєднанню традицій і сучасності ця маленька балтійська країна стала ідеальним місцем для ділових мандрівників, де створені всі умови для ділового туризму.

Географічне положення

Країна знаходиться на північно-східному узбережжі Балтійського моря, омивається водами Фінської і Ризького заток. На сході межує з Росією (протяжність кордону 294 км), на півдні з Латвією (339 км). На півночі і заході омивається водами Балтійського моря.

Столиця – Таллін

Клімат

Клімат Естонії змінюється від помірно-морського до помірно-континентального з м’якою зимою і прохолодним літом. Середня температура повітря в січні – 4-7 ° С, в липні + 15-17 ° С. Опадів випадає до 700 мм на рік, в основному в осінньо-зимовий період.

Часовий пояс

UTC + 2, влітку UTC + 3.

Валюта

Грошова одиниця – естонська крона.

Використовувані мови

Естонська – офіційна мова Естонії і Європейського союзу. Писемність на основі латинського алфавіту.

Російська – в першу чергу рідна мова російського населення республіки.

Таллін

Туристичні зони

Тарту

Друге за величиною місто Естонії. Мальовничий вид місту надає поєднання двох найкрупніших озер Естонії та річка Емайигі (Мати-річка), протяжність якої в межах міста становить 10 км.

Пярну

Місто на річці Пярну, при впадінні її в Ризьку затоку, в 1,5 годинах їзди від Таллінна (128 км). Це морський порт і річкова пристань. Місто відоме з XIII с. В даний час місто налічує 54,2 тис. Жителів. Пярну – одне з найкрасивіших міст Естонії, є літньою столицею республіки, в якому уживаються середньовічні споруди, сучасні вілли з доглянутими садами і будови радянського періоду.

Хаапсалу

Розташований на півострові, оточеному з трьох сторін затокою. Історія Хаапсалу починається на початку XI сторіччя. Тут знаходилася велике естонське поселення зі своїм центром торгівлі і своєю історією культури. Хаапсалу сьогодні – один з улюблених курортів Естонії, де завжди багато гостей, а місцеві жителі роблять все, щоб гості відчували себе зручно.

Отепяа

Одна з природних перлин Південної Естонії. Тут від горизонту до горизонту тягнуться покриті лісом пагорби з блискучими струмками, між пагорбів синіють озера, оточені густими лісами. Дивовижні місця для літніх піших походів, прогулянок на велосипедах, верхової їзди, водного спорту, ночівель в наметах та риболовлі.

Варто відвідати

Національні парки

В Естонії багато національних парків і заповідників, що займають до третини площі держави. Це заповідник європейського значення Ендла, де можна подорожувати на човні, а також навчальними і натуралістичними стежками, прокладеними в густому лісі. Своєрідний ландшафт заповідника Вооремаа, де між двох мальовничих хребтів розташовано 8 багатих рибою озер, сформованих льодовиком.

Печери Піуза нагадують підземні храми зі склепінчастими стелями і колонами з піщанику. Це одне з найбільших в північній Європі місць зимівлі кажанів. Трохи південніше знаходиться заповідник долини річки Піуза, з грандіозними пісковиковими відкладеннями висотою до 43 метрів.

Острови

Острів Сааремаа – другий за величиною острів Балтійського моря (2668 кв. Км.) і найбільший острів Естонії, вважається найбільш «естонським” місцем в країні. Тут, серед лісів і чарівних ялівцевих чагарів, збереглися дерев’яні вітряні млини, середньовічні кам’яні церкви і старовинні хутори з критими соломою будівлями.

Острів Хійумаа – тихий і спокійний, напоєний балтійськими вітрами і непередаваним місцевим колоритом, він неначе законсервований в часі. «Візитна картка» острова – третій за віком маяк у світі – 104-метровий Кипу (1500 р.).

Розваги

Фестивалі

По всій країні проходять виступи провідних музичних колективів у рамках «Відкритого фестивалю музики бароко» (січень-лютий). У ніч на літнє сонцестояння (Янів день) проходить дуже барвисте і веселе літнє свято – «Гріллфест», супроводжуване танцями, піснями та веселощами навколо вогнищ, а також пошуками містичної квітки папороті. В околицях Єпископського замку в Хаапсалу щороку в серпневий повний місяць проходить барвистий «Фестиваль Білої Пані», присвячений «найвідомішому примарі Естонії». У Національному Парку в Лахемаа в перший уїк-енд липня проводиться фольклорний фестиваль «Віру Сару». Численні пісенні фестивалі і концерти проходять у багатьох населених пунктах. В Отепя дається старт Тартуському лижного марафону (лютий).

Турагентство Компас предлагает туры в Эстонию из Черкасс. Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!