Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.





Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Таллін

Турагентство Компас пропонує тури в Таллін з Черкас!

Таллінн справедливо позиціонує себе як унікально збережене середньовічне місто, при цьому,  не змінюючи свого історичного минулого, він обзавівся дизайнерськими готелями, дуже модними магазинами і неймовірно стильними ресторанами.

У столиці Естонії  Талліні та в її околицях можна знайти безліч цікавих місць для відвідування.

Домініканський монастир. Колишній монастир знаменитий колодязем «здійснення бажань” і розміщеним в підвалі «енергетичним стовпом», притулившись до якого, за чутками, можна черпати фізичні і духовні сили.

Променад уздовж морського берега в районі затоки Піриту служить популярним місцем для занять бігом і ходьбою, їзди на велосипеді.

Телевежа в районі Піріта є найвищою будовою Талліна і всієї Естонії. Висота її-  314 метрів. З травня по вересень вежа відкрита щодня з 10:00 до 19:00. Відвідувачам пропонується піднятися на 170-метрову висоту (21 поверх), де розташований засклений оглядовий майданчик. Відвідувачі вежі можуть полоскотати собі нерви, ставши на одне зі скляних вікон, зроблених у підлозі.

Визначними пам’ятками Таллінна є оглядові майданчики.

Ратушна площа – серце Старого міста, на протязі багатьох століть була центром торгівлі, зборів, народних гулянь та лицарських турнірів. Зараз на ній розташувалися численні кафе і ресторани, влітку тут проводяться дні Старого міста, а взимку проходить різдвяний ярмарок.

Музеї.

Морський музей “Леннусадам”. Тут представлена ​​вся історія мореплавання прибалтійського регіону часів СРСР і Російської імперії. Експозиція розташувалася в величезних ангарах початку 20 століття, побудованих для стоянки гідролітаків. Серед експонатів – копія гідроплана “Short Type 184”, легендарний підводний човен “Лембіт” і середньовічний вітрильник із замку Зонебург (Maasilinn). Усередині ангарів створена ілюзія знаходження у воді – на підлогу і стіни проектуються картини підводного світу. Відвідувачам музею пропонується політати над Таллінном на авіа-симуляторі, зануритися в морські глибини на симуляторі підводного човна і спробувати свої сили в навігації по Таллінській затоці.

У вежі Товста Маргарита (Pikk 70) знаходиться морський музей. З оглядового майданчика на вершині вежі відкривається гарний вид. У Ассауве (Müürivahe 12) – музей театру і музики. У вежі Kiek in de Kok (Komandandi tee 2) розташовується філія музею оборони міста. З Kiek in de Kok за попереднім записом проводяться екскурсії підземними ходами талліннських бастіонів.

Художній музей KuMu, Історичний музей Естонії з сучасними мультимедійними експозиціями і грандіозна інтерактивна філія Морського музею в Льотній гавані.

Музей-кімната марципану. Тут можна дізнатися історію марципану, а також поспостерігати, як розфарбовуються солодкі фігурки, а можливо і самому спробувати це зробити.

Талліннський зоопарк.

Один з найбільших зоопарків в Північній Європі. Тут можна зустріти найнезвичніших звірів: від амурського леопарда до слона, а в тропічному будиночку дітей і дорослих розважають шимпанзе і крокодили. У літній період відкрито дитячий зоопарк.

Кадріорг.

У Таллінні налічується близько 50 парків, але найвідоміший – це, безсумнівно, 300 річний Кадріоргський парк. Дітище Петра Першого в бароковому стилі Кадріоргський палац і садово- парковий ансамбль – це куточок Версаля в Таллінні з багатьма музеями, Лебединим озером і японським садом, закладеним влітку 2011р.

 Цікаві події:

15 травня День міста.

Травень-серпень Міжнародний Талліннський фестиваль квітів.

Травень-червень – Дні Старого міста.

Липень – Дні Середньовіччя.

Липень – Талліннські дні моря.

Липень-серпень Міжнародний фестиваль органної музики.

Серпень – Фестиваль Св. Біргітти

Вересень – Талліннський марафон, Ніч дизайну, Міжнародний фестиваль православної духовної музики.

Листопад-січень – Різдвяний Ярмарок.

Турагентство Компас предлагает туры в Таллин из Черкасс!



Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!