Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Фіджі

Фіджі фото

Фіджі карта

Фіджі з Черкас від Компаса!

Cтолиця – Сува (Suva Сity) на острові Віті-Леву.
Великі міста – Лаутока (Lautoka) на Віті-Леву, Ламбаса (Labasa) на острові Вануа-Леву, Наусорі (Nausori) на Віті-Леву, Льовука (Levuka) на острові Овалау.
Різниця з Києвом в часі – випереджає на 10 годину
Грошова одиниця – фіджійський долар / FJD (1 FJD = 100 центів)
1 USD = ~ 1.68 FJD
Державна мова – англійська; етнічні фіджійці говорять фіджійською мовою, індійці – переважно на хінді.
Населення – 893 тис.чоловік.
Суверенна Демократична Республіка Фіджі – найрозвиненіша в туристичному відношенні острівна держава Океанії. 300 островів вражають уяву блакитними лагунами, розкішними пляжами і пагорбами, покритими вічнозеленими лісами. Приблизно на 100 островах живуть люди, інші нежилі. Тут прекрасно проведуть час любителі підводного полювання, катання на дошках, водних лижах і каяках. Великі острови цікаві своєю флорою і тваринним світом.

Фіджі – Весільні тури
Весільні церемонії на островах Фіджі дуже красиві, і багато хто їде сюди саме для укладення шлюбу. За відгуками молодят, найкращий для одружень острів – Ясава (Yasawa).

Основні курорти Фіджі

Віті-Леву – головний острів Фіджі, на ньому зупиняється більшість туристів. Вибір готелів досить широкий – від дешевих до найфешенебельніших. В рамках культурної програми тут можна подивитися танці на розжареному вугіллі, взяти участь в «круїзі з дельфінами», круїзі «Блакитна Лагуна», круїзі на безлюдний острів Баунті, а також познайомитися з сільським життями – полінезійцями. Кораловий Берег на Віті-Леву – найпопулярніший туристичний район Фіджі, що простягнувся більш ніж на 100 км на південь від Наді. Всі готелі тут знаходяться на узбережжі і далеко відстоять один від одного. Острів Денарау (Denarau) – невеликий приватний острівець, на якому розташовані два готелі ланцюга Sheraton (одні з кращих в світі), гольф-клуб і більше нічого. Острів відділений від Віті-Леву вузькою протокою, через яку перекинуто автомобільний міст. Поруч Наді і аеропорт.

Вануа-Леву – другий за величиною острів Фіджі. Сюди, а також на острів Тавеуні і прилеглі острови їдуть здебільшого дайвери. Тавеуні, попри це, популярний серед любителів екотуризму: там густі джунглі, водоспади і рідкісні види птахів.

Малі острови Фіджі:

Ватулеле – нескінченні піщані пляжі, пальмові зарості і 12 розкішних вілл, розташованих далеко одна від одної, так що кожна має свою ділянку пляжу, природним чином відокремлену від інших.
Вакайя – невеликий острівець, який приймає одночасно не більше 12 гостей. Ідеальний варіант для молодят, що гарантує повне усамітнення.
Острови Маманука: практично на кожному – не більше одного готеля. Є порівняно недорогі готелі середнього класу. На острови можна за 15-30 хвилин дістатися на катері від Наді.
Острови Ясава користуються особливою популярністю серед молодят: тут влаштовують дуже красиві шлюбні ритуали. Готелів зовсім небагато.
Острів Вомго – ексклюзивний курорт ланцюжка Sheraton з 30 шикарними віллами.
Туры на Фиджи из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!