Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Філіппіни

Філіпіни фото

Філіппіни карта

Філіппіни з Черкас від Компаса!

Республіка Філіппіни

Cтолиця – Маніла
Різниця з Києвом в часі – + 5 годин
Грошова одиниця – філіппінський песо, 1 $ = 46,25 філіппінських песо
Державна мова – філіппінська
Населення 74,7 мільйонів чоловік

Філіппіни – острівна держава, знаходиться в Південно-Східній Азії, розташована на Філіппінських островах, що простягаються з півночі на південь в західній частині Тихого океану. Складається з 11 великих і 7096 малих островів. На півночі Філіппіни межують з Тайванем (протока Баші), на півдні з Малайзією (протоки Балабак і Аліс) і Індонезією, зі сходу омивається водами Тихого океану, із заходу – Південно-Китайським морем.

На півночі – Лусон, де розміщене величезне місто Маніла і острів Міндоро. На південь лежить Мінданао і архіпелаг Сулу. Наче у відриві від них – на північний захід – Палаван.
75% площі земель є горами та височинами. Основна група – Кордильєри на острові Лусон. Найвищий пік – гора Апо на Мінданао (+2954 м). На східному узбережжі – Філіппінський жолоб – одна з найглибших океанічних западин на Землі. Річки короткі, але утворюють досить щільну мережу. Великі озера – Лагуна-де-Бей та тектонічного походження озеро Ланао.

Суспільство Філіппін складають переважна більшість філіппінців, великою групою є китайці. Є також індуси і представники інших етнічних груп. Домінують послідовники католицизму, є також протестанти і мусульмани.
Офіційними мовами є філіппінська та англійська, також є вісім великих діалектів.

Жителі країни Філіппіни пишаються своєю гостинністю. Вони не дуже пунктуальні, не надають занадто великого значення часу. Це дуже важливо.

Філіппіни для щорічного відпочинку обирають туристи з рівнем доходу вище середнього. Дивовижна флора і фауна, жаркий клімат і розкішні пляжі ваблять сюди велику кількість молоді, екотуристів, сімейних пар і дайверів. Крім природних красот, держава порадує своєю розвиненою інфраструктурою і великими можливостями для екскурсійних маршрутів.
На Філіппінах є безліч містечок і цікавих місць, які унікальні і неповторні по-своєму. Маніла, наприклад, вважається величезним мегаполісом з масою розважальних розваг. Якщо ж ви хочете ближче познайомитись зі звичаями і традиціями країни, тоді варто вирушити на острів Батан.

Курорти Філіппін

Філіппіни – країна острівна. Існують ідеальні умови для дайвінгу. Підводний світ приховує красиві коралові пейзажі з різними видами морських істот. Привабливий дайвінг на японських уламках Другої світової війни. Туристів також спокушають острови з прекрасними пляжами і пальмами. Слід зауважити гори на острові Лусон та рисові поля. Визначною пам’яткою є національний парк з багатьма видами африканських тварин.

Гаряче на Філіппінах з квітня по травень – коли середня температура становить 29 градусів.

Туры на Филиппины из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!