Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Курорти Філіппін

Курорти Філіппін з Черкас. Турагенція Компас.

Філіппіни – це країна туризму і незабутньо красивих курортів. Курорти Філіппін відомі і популярні в усьому світі, а попит на тури на Філіппіни завжди високий. Одного разу потрапивши на Філіппіни, ви назавжди будете зачаровані цією чудовою країною.
У році простежуються два погодних періоди – з січня по червень (сухий) і з червня по грудень (вологий), але це далеко не на всій території держави. Найкращим періодом для відвідування Філіппін можна назвати час з листопада по травень.
Тури на острів Боракай користуються величезним попитом у абсолютно різних категорій туристів – це і молодь, і дайвери, і любителі екотуризму, і навіть шанувальники спа-процедур. Тут ви знайдете прекрасні пляжі з білосніжним піском, дуже чистим морем і дивовижними кораловими рифами блакитного кольору. Крім пляжного відпочинку свої двері відчинили декілька SPA-центрів.
Найвідомішим і популярним є Білий пляж, досить протяжний (близько 4-х км.). Завдяки зведеним готелям, рестораціям, кафе і нічним клубам, тут знаходиться так звана філіппінська Ібіца. Із човнових станцій туристи можуть здійснити морський круїз, або насолодитися фестивалями і шоу-програмами.
Прихильникам активного відпочинку представляються унікальні можливості для дайвінгу, кайт-серфінгу, вінд-серфінгу і снорклингу. Мушлі, визнані найкрасивішими у світі, відпочиваючі зможуть збирати на Пуке – зовсім маловідомому пляжі острова Боракай. Тут ваш відпочинок протече розмірено і спокійно. На сході розташований Іліг-Іліган, пляж, знаменитий печерами з летючими лисицями – різновидом кажанів, які харчуються фруктами і важать трохи більше кілограма.

Чудовим місцем для пізнавального відпочинку на Філіппінах є острів Себу. Саме він відомий як місце висадки Магеллана і колиска християнства. Крім багатої спадщини, залишеної і іспанцями, і аборигенами, туристи зможуть оцінити прекрасний відпочинок на морських пляжах Мактана, званого Блакитним берегом Азії. Тут цікавим постає чудовий пам’ятник Ф.Магеллану, що знайшов свою смерть від рук вождя тубільців Лапу-Лапу. А по сусідству зведений монумент самому ватажку, як борцю за незалежність Філіппін. У столиці острова, однойменному місті Себу, споруджений хрест Магеллана, як символ християнської віри на цій землі. У церкві Святого Августина збереглася перша ікона – немовляти Ісуса, подарована відомим мореплавцем дружині місцевого вождя на честь звернення її до істинної віри. Крім безлічі пам’яток, що відносяться до католицизму, тут знаходяться Китайський храм, фабрика з виробництва кращих гітар і іспанська фортеця Сан-Педро (1565 р.),
До природних визначних пам’яток відносять морське узбережжя та іскристий триступеневий Кавасан – водоспад в оточенні буйної тропічної рослинності. Частинки пляжів цього чудового острова можна знайти на елітних курортах планети – так як звідси ведеться експорт білого піску в багато країн світу. Гігантський акваріум являє погляду туристів все різноманіття місцевих підводних мешканців. Для безстрашних аквалангістів існує можливість дайвінгу з небезпечними для людини акулами або спуски до кораблів, що затонули в часи II світової війни.

Ще один з курортних напрямків Філіппінських островів – острів Бохол. Сусідній острів Панглао – улюблене місце нирців, що по праву займає місце в першій десятці дайвінг-центрів світу. Любителі екотуризму зможуть оцінити унікальне природне явище – Шоколадні пагорби. Це височини (30 – 50 м.), що мають однаково округлу форму і ідеально схожі один з одним. Покриває їх вигоріла на пекучому сонці трава шоколадного кольору (звідси і назва). На острові Бохол мешкає рідкісна тварина – філіппінський довгоп’ят – кумедна мавпочка з витріщеними очима. Вона вважається однією з найменших у світі. На острові створено тематичний центр – Парк довгоп’ятів, де можна зблизька поспостерігати за їх поведінкою. Крім мальовничих водоспадів, оточених стрімкими скелями, і сонячних пляжів, на Бохолі розвинена інфраструктура дайвінгу. Занурення в цих водах досить екстремальне заняття – нирці можуть зустріти молотоподібну акулу – хижака дуже небезпечного.
Для більш розміреного і комфортного відпочинку тут організовані тропічні круїзи по річці Лобок, екскурсії до найстарішої церкви – Баклайон і огляди життєвого укладу місцевих аборигенів.

Туристичні поїздки на острів Палаван з його околицями, безумовно, сподобаються любителям дикої природи, рафтингу, печерного туризму, дайвінгу та пляжного відпочинку. Тут непрохідні джунглі поєднуються з прекрасними пляжами, а природні багатства включені ЮНЕСКО до списку світового надбання. До них відносяться найбільша в світі підземна річка, морські корови (ламантини), мишачі олені і лускаті мурашкоїди. Завдяки кораловому атолу та рідкісним видам риб і ссавців, в морі створений Морський Національний парк Туббатаха, що має статус всесвітньої спадщини. На острові можна спостерігати безліч печер Табон, в яких знайдені найдавніші останки людини. Всього до огляду доступні 7 з 200 печер. Взявши на прокат човен, деякі туристи добираються до незаселених островів і насолоджуються спокійним пляжним відпочинком наодинці з природою.

Острів Міндоро славиться своїми необмеженими можливостями для дайвінгу, для любителів гірських сходжень та пляжного відпочинку. Велика частина території буде цікава еко- і кантрі-туристам. Основними визначними пам’ятками є Пуерто-Галера (національний підводний парк), Апо (рифи з морською живністю), Акулячі печери (прекрасне місце для дрифт-дайвінгу), Діра в стіні (для техно-нирців), Рожева діра (з коралами рожевого кольору), Манкі-біч (з затонулим судном), Коралові сади (для тренувальних занурень), Манільский прохід (колиска дайверів на Міндоро) і Риф Таліпанан.
Крім дайв-центрів, цікаві водоспади Тамарау та Анінуан, озеро Науха і численні пляжі. Як розваги місцеве населення влаштовує моторошні півнячі бої, а в стрип-барах району Сабанг проводяться феєричні нічні забави.

Курорты Филиппин из Черкасс. Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!