Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Фінляндія

Фінляндія фото

Фінляндія карта

Туристичне агентство Компас пропонує тури в Фінляндію з Черкас!

Дід Мороз, олені, північне сяйво, засніжені будиночки з сяючими вікнами – все це ми часто бачимо на новорічних листівках. Всі ці образи оживають на фінляндської землі.

В одному з таких засніжених будиночків можете жити Ви. Побачити оленів? Будь ласка. Більш того, бажаючі можуть навіть зробити прогулянку на оленячих упряжках. Побачити Діда Мороза? Він, звичайно, ховається, але ось його будиночок в Лапландії ви можете побачити своїми очима.

Але Фінляндія – це не тільки безкраї сніги і морози. Влітку тут не менш цікаво. Яскравими фарбами грає природа, ллється музика з різних фестивалів, звучить сміх і панує райдужна атмосфера. Поїхати сюди можна в будь-який час року і від поїздки завжди залишаться тільки приємні враження.

Географічне розташування

Знаходиться на півночі Європи. Межує з Норвегією (на півночі), з Росією (на сході і півдні), зі Швецією (на заході). На півдні омивається водами Фінської затоки.

Клімат

Помірно-континентальний клімат, який завдяки теплому впливу Північно-Атлантичного течії набуває м’якості. На південному заході клімат перехідний від помірного морського до континентального. Для цього типу клімату характерні м’яка сніжна зима і тепле літо.

Часовий пояс

Місцевий час збігається з українським.

Валюта

З 2002 року національною валютою є євро (до 2002 року – фінська марка).

Використовувані мови

Фінська – є офіційною мовою країни. На ній говорять близько 94% населення.

Шведська – також є державною мовою країни, але на ній говорить лише близько 5% місцевих жителів.

Англійська – англійська добре поширена у Фінляндії. Навчання в деяких ВНЗ проводиться виключно англійською.

Німецька – також широко використовується фінами.

Російська – за останній час кількість російських туристів суттєво збільшилася.

Міста Фінляндії

Туристичні зони

Гельсінкі

Столиця Фінляндії. Взагалі, Гельсінкі – це особливе місто, вбране у зелень природи, овіяне запахом моря і легкою приємною атмосферою. Туристів особливо приваблює Сенатська площа, де зосереджені основні історичні та архітектурні пам’ятники: Кафедральний собор, Університет, палац Держради, пам’ятник Олександру II.

Вуокатті

Це – центр Фінляндії і центр зимового відпочинку. Озера, пагорби, гірськолижні траси – все це переплетено з високим сервісом і масою розваг. Вуокатті – це готельне містечко, яке включає в себе готелі, котеджі, ресторани, торгові центри тощо.

Тампере

Тампере – одне з найбільших міст Фінляндії, основною визначною пам’яткою якого є Пююнікін Харью.

Варто відвідати

Фінляндська Лапландія

Хто не знає, де живе Дід Мороз? Лапландія знаходиться на самому полярному колі. Там туристи можуть на власні очі побачити його будиночок, покататися на оленях, відвідати арктичний музей – взагалі, відчути себе, як у казці.

Село лапландських шаманів

Це місце не відноситься до Фінляндії – це взагалі окрема територія, на якій є свої правила. Тут туристи стають учасниками унікального дійства. Але, щоб перейти до найцікавішого – торжества – туристам спочатку необхідно пройти справжнісінький обряд очищення. А проходить він так: в загадковій обстановці, серед сушених голів тварин і ідолів справжній шаман виганяє всіх злих духів. І ось тільки тепер можна приступати до торжества зі святковою вечерею, яка рясніє цікавими стравами. Ці 3 години життя напевно надовго відкладуться в пам’яті туристів.

Розваги

Сафарі

Сафарі на снігоходах може тривати від декількох хвилин до декількох годин – в залежності від того, як ви себе відчуєте за кермом снігохода. Все необхідне (взуття, теплий комбінезон, рукавиці і шолом) видається на місці. Залишається тільки відчути екстрим.

Сафарі на собачих упряжках – не менш цікавий відпочинок. Собаки, як справжні друзі людини, не тільки покатають туристів, а й покажуть, наскільки сильно вони можуть бути відданими людині (якщо туристи, звичайно, будуть вміру ввічливими).

Прогулянки на оленячих упряжках

Згадати ті казкові часи, коли кожен твердо вірив, що Дід Мороз існує, допоможуть такі прогулянки. До того ж, можна відчути себе не тільки пасажиром упряжки Діда Мороза, а й самому управляти нею і навіть отримати «водійські права».

Зимова рибалка

Фінляндські водні ресурси дозволяють називати це місце справжнім раєм для рибалок, адже в цій країні близько 187 тисяч озер. Замість того, щоб уявляти, як це цікаво – ловити рибку, закутавшись в теплу куртку, а потім смакувати цю саму рибку в готовому вигляді, краще взяти участь в такій риболовлі.

Гірськолижні курорти

Це найпопулярніший вид відпочинку в Фінляндії, тому будь-який лижник знайде тут собі втіху. Траси бувають найрізноманітнішими і підходять для туристів різного рівня лижної кваліфікації.

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Финляндию из Черкасс! Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!